دور جدید محدودیت مالی-آمار فلسطینی به عنوان COVID-19 عفونت سنبله دوباره

فلسطینی مردان پیاده روی مقابل مغازه ها بسته در کرانه شهر رام الله در جولای 13, 2020, میان رمان coronavirus ب

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
فلسطینی مردان پیاده روی مقابل مغازه ها بسته در کرانه شهر رام الله در جولای 13, 2020, میان رمان coronavirus بحران همه گیر. — AFP/فایل

رام الله: برای فلسطینی ها در حال حاضر آمار مالی با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید دور از محدودیت های اضافه شده به خود را به عنوان گلایه عفونت در کرانه سنبله دوباره.

زمانی که فلسطینی مقرر جدید 14-بعد مستند روز یکشنبه برخی از تجار و بازرگانان در زمان به خیابان های شهر حبرون شهر با خاک بالاترين ميزان عفونت در سرپیچی از حکومت نظامی.

روز بعد در رام الله که در آن PA است که بر اساس حدود 50 تجار بسیج به صدای خشم خود را و تقاضای بازگشایی مغازه های خود را که برخی از آنها شده بود توقیف برای روز قبل از حکومت نظامی به اثر رفت.

آنها قبلا دچار یک مستند برای چند هفته اعمال شده در ابتدای COVID-19 شیوع.

"کسانی که درخواست مردم برای ماندن در خانه را به مراقبت از نیازهای خود گفت:" محمد نصر صاحب یک فروشگاه مواد غذایی در مرکز رام الله.

"ما نه تنها درخواست برای باز کردن فروشگاه ما در حال درخواست برای بازگشت به زندگی عادی و توانایی به حرکت می کند."

بدون که او گفت: "ما هیچ مشتریان".

PA شروع به کاهش دور اول مستند اقدامات در ممکن است, اما از آن به بعد آن را ثبت کرده است موجی از عفونت های جدید.

مسئولان باید نسبت به این افراد عدم رعايت اجتماعی فاصله و به سفر عمدتا از کارگران بین بانک غرب و اسرائیل که در آن عفونت نیز افزایش یافت.

فلسطینی ها وزارت بهداشت و درمان در آن به روز رسانی روزانه یکشنبه گزارش داد در مجموع 6,992 تایید عفونت و 43 مرگ و میر در سراسر کرانه.

که در مقایسه با مورد 2,680 عفونت و هفت مرگ در جولای 7.

PA بنابراین تصمیم روز یکشنبه به گسترش یک بسته از غرب بانک در نیروی از جولای 5, اجازه می دهد تا تنها داروخانه نانوایی و سوپر مارکت ها برای باز باقی می ماند.

آن را نیز تحمیل شبانه و آخر هفته مقررات منع رفت و آمد برای دو هفته.

رو به یک واکنش شدید عمومی منطقه ای فرمانداران باید با صدور احکام تناقض کسانی که از رام الله, اجازه می دهد برخی از فروشگاه ها به باز باقی می ماند.

دیدن نیاز به قطع برخی از کساد تشکیلات خودگردان فلسطینی روز دوشنبه شب مجاز کسب و کارهای کوچک برای باز بماند موضوع اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک.

خزانه خالی

"Coronavirus می آید در یک زمان بحرانی برای تشکیلات خودگردان فلسطین به دلیل تصمیم به توقف همکاری با اسرائیل" تحلیلگر سیاسی گفت: Abdelmajid Sweilem.

تشکیلات خودگردان تصمیم گرفت در پایان ممکن است به تعلیق همکاری با دولت یهودی بیش از دومی طرح به ضمیمه بخش هایی از کرانه باختری تحت اشغال اسرائیل از سال 1967.

این حرکت ضربه PA درآمد: اسرائیل قرار است به جمع آوری و انتقال به فلسطینی ها حدود 687 میلیون شکل (200 میلیون دلار) در ماه در مالیات بر ارزش افزوده و عوارض گمرکی وضع شده بر محصولات وارداتی توسط فلسطینی ها از طریق اسرائیل-کنترل نقاط ورود.

این حرکت ضربه PA درآمد: اسرائیل قرار است به جمع آوری و انتقال به فلسطینی ها حدود 687 میلیون شکل (200 میلیون دلار) در ماه در مالیات بر ارزش افزوده و عوارض گمرکی وضع شده بر محصولات وارداتی توسط فلسطینی ها از طریق اسرائیل-کنترل نقاط ورود.

"ما در مواجهه با یک تهدید سلامت" گفت: سخنگوی دولت ابراهیم Melhem اصرار دارد که "با وجود سیاسی و اقتصادی با چالش های ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای مقابله با این بیماری همه گیر."

تشکیلات ماهانه کمبود در حال حاضر حدود 350 میلیون مثقال.

"در یک ماه قدرت مدیریت برای به دست آوردن تنها 300 میلیون مثقال آن را پوشش نمی دهد هزینه های آن گفت: تحلیلگر اقتصادی نصر Abdel کریم.

فقط حقوق کارمندان دولت هزینه تا 750 میلیون مثقال.

در سه ماه گذشته PA پرداخت آن 177,000 کارمندان کارمندان دولت تنها بخشی یا نه در همه.

در اوایل ماه ژوئن بانک جهانی هشدار داد که غرب بانک نرخ فقر (14 درصد) دو برابر می تواند با توجه به همه گیر آن در بودجه باید کاهش حدود 1.5 میلیارد دلار در این سال است.

در عین حال برخی از تحلیلگران شک دارم که آن را معکوس تصمیم خود را به اجتناب از تماس با اسرائیل است.

"من فکر می کنم خودگردان فلسطینی خواهد بود و نه سقوط جدا از سرگیری همکاری" Sweilem گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن