پلیس شهر نیویورک منحل کردن, خشن, خیابان واحد در میان فشار برای اصلاحات

فایل عکس: تظاهرات و تجمع در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در میدان تایمز در نیویورکتوسط پیتر

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399
فایل عکس: تظاهرات و تجمع در برابر مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت جورج فلوید در میدان تایمز در نیویورک

توسط پیتر Szekely

نیویورک (رویترز) - اداره پلیس نیویورک است که انحلال آن تهاجمی ضد جرم واحد حرکت با هدف تبدیل بیگانه ساکنان را به جرم-توقف متحدان بخشی از سراسر کشور فشار برای پلیس اصلاحات پس از کشتن جورج فلوید.

در یک نقل و انتقال عمده این کشور بزرگترین نیروی پلیس را جابهجا برخی از 600 ماموران لباس شخصی در anti-crime unit, هدف از شکایت های متعدد به دیگر وظایف بلافاصله موثر کمیسر درموت شیا روز دوشنبه گفت:.

"اشتباه نکنید این یک تغییر لرزه ای در فرهنگ چگونه NYPD سیاست این شهر بزرگ" شیا گفت: "ما جلسه. "آن احساس خواهد شد بلافاصله در طول پنج منطقه وکیل دفاتر آن احساس خواهد شد بلافاصله در جوامع است که ما محافظت می کند."

مانند بسیاری از شهرهای ایالات متحده, New York, تا به حال روزانه تظاهرات خواستار عدالت نژادی از مارس 25 کشتار فلوید یک مرد سیاه با سفید, مینیاپولیس, افسر. مرگ او باعث شده ملی روح جستجو بر تبعیض نژادی در جامعه آمریکا و درخواست تماس برای راه های جدید از پلیس.

جرم انتقال که در زیر تعدادی از پلیس تعمیرات اساسی لوایح امضا شده در هفته گذشته توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو طراحی شده است برای نوسازی NYPD با لباس شخصی کارکنان بیش از 36,000 و ایجاد اعتماد در میان افزایش تنش نژادی شیا گفت.

با پایان ضد جرم واحد است که فعالانه به دنبال مجرمان خیابانی شیا گفت که او امیدوار است برای به دست آوردن پشتیبانی در محله بیگانه واحد خشن تاکتیک های که کشیده اند سهم زیادی از شکایات.

شیا تاکید کرد او نه اشتباه افسران واحد که گفته شده بود انجام آنچه از آنها خواسته شده بود. حرکت به بسته شدن یکی از آخرین فصل از "توقف-و-frisk" عصر که به طور نامتناسبی هدفمند غیر سفید نفر به صورت تصادفی جستجوهای او گفت:.

"ما می توانید آن را با مغز ما می توانید آن را با مکر ما می تواند حرکت به دور از نیروی بی رحم" او گفت:.

پلیس نیویورک رئيس جمهور اتحادیه پاتریک لینچ اشاره کرد که تیراندازی و قتل در سال گذشته افزایش یافت گفت: شهرستان رهبران "را به روی چیزی حساب کردن با عواقب" از یک استراتژی است که د-تاکید بر فعال پلیس.

روز جمعه کومو امضا چندین پلیس تعمیرات اساسی لوایح از جمله ممنوعیت "سبد" که در سال 2014 مرگ اریک گارنر سیاه مرد که بود که دستگیر جزئی شارژ.

این بسته از صورت حساب همچنین شامل یک باز می شود که ماموران انتظامی پرونده به دسترسی عمومی.


(گزارش شده توسط پیتر Szekely; ویرایش توسط لسلی آدلر و دیوید گریگوری)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن