شهردار نیویورک 'دل' بر اثر تیراندازی از یک سال

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نظر می رسد در USTA مرکز تنیس داخل سالن مرکز که در آن بخش تبدیل خواهد

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399
نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio به نظر می رسد در USTA مرکز تنیس داخل سالن مرکز که در آن بخش تبدیل خواهد شد به طور موقت بیمارستان در طی شیوع کروناویروس در نیویورک

(رویترز) - شهردار نیویورک, بیل د Blasio مشاهده یک لحظه سکوت و اعلام کرد خود را "دل شکسته" در روز دوشنبه بیش از مرگ یک 1 ساله که به ضرب گلوله کشته شد در پرسه زن در بروکلین زمین بازی بخشی از یک موج اخیر خشونت اسلحه در این شهرستان است.

کودک نو پا Davell گاردنر جونیور کشته شد و سه نفر زخمی شدند که روز یکشنبه پس از دو مهاجم مسلح افتتاح شد آتش سوزی در یک خانواده cookout در بدفورد-Stuyvesant بخش از بروکلین نیویورک به گزارش رسانه ها به نقل از پلیس نیویورک. سه زخمی مردان انتظار می رود برای زنده ماندن.

"این فقط هولناک" د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری به بحث در مورد کوروناویروس. "یک نوزاد پسر Davell گاردنر جونیور یک سال بازی در یک زمین بازی. Davell بود فقط شروع زندگی خود و زندگی او پر از امکانات. و در حال حاضر او رفته است."

افزایش شدید در تیراندازی در نیویورک و شیکاگو و دیگر شهرهای ایالات متحده در آینده در میان اجتماعی اختلال ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس اجرا می شود مقابله به 20 سال نسبت به روند کاهش جرم و جنایت.

Davell تیراندازی یکی از حوادث 11 که در آن 16 نفر در نیویورک به ضرب گلوله کشته شدند بیش از آخر هفته WABC تلویزیون گزارش شده است. تیرباران شدند تا بیش از 50 درصد در این سال بیش از سال 2019 با 585 حوادث گزارش شده در جولای 5, نیویورک تایمز گفت.

پلیس بلافاصله پاسخ به خبر درخواست برای یک حساب کاربری از این حادثه.

پسر بود او در پرسه زن حدود 11:30 p. m. هنگامی که دو مرد با لباس سیاه با نزدیک شدن اخراج و فرار کرد, به گزارش نیویورک تایمز با استناد به پلیس. Davell بود که ضربه به شکم, درگذشت, بیمارستان, بار گفت.

د Blasio ذکر جداگانه آخر هفته حادثه که 12 ساله بود به ضرب گلوله در پا.

"شما هرگز نمی توانید به دور از چیزی شبیه به این و بی حس به آن است. من فقط دل شکسته امروز" د Blasio گفت.


(گزارش شده توسط Daniel Trotta; ویرایش توسط سینتیا Osterman)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن