نیویورک تایمز در حال حرکت برخی از هنگ کنگ کارکنان بیش از قانون تامین

AFP/فایلهنگ کنگ: نیویورک تایمز روز چهارشنبه گفت که حرکت های دیجیتال خود را news hub از هنگ کنگ به کره جنوبی

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
AFP/فایل

هنگ کنگ: نیویورک تایمز روز چهارشنبه گفت که حرکت های دیجیتال خود را news hub از هنگ کنگ به کره جنوبی به عنوان یک نتیجه از یک امنیت ملی قانون پکن اعمال شده در این شهرستان در ماه گذشته و مشکل اخذ ویزا.

این اولین بار است که عمده جابجایی بین المللی, اخبار سازمان پس استبدادی چین تصویب آن جارو قانون تامین اواخر ماه گذشته ramping تا کنترل خود را بر نیمه مستقل شهرستان.

در یک ایمیل به کارکنان بار مدیران گفت: قانون جدید "ایجاد کرده است بسیاری از عدم اطمینان در مورد آنچه قوانین جدید خواهد شد به این معنا عملیات ما و ما روزنامه نگاری".

"ما احساس می کنیم آن است که محتاطانه به برنامه های احتمالی و شروع به تنوع ما در حال ویرایش کارکنان در سراسر منطقه است."

این روزنامه تا به حال منطقه ای دفتر مرکزی آن در هنگ کنگ برای دهه سرپرستي آسیا پوشش و اخیرا کمک به اجرای این روزنامه را تا 24 ساعت دیجیتال اخبار عملیات در کنار آن دو دیگر مراکز در لندن و نیویورک.

در خود گزارش خبری در حرکت بار گفت: این امر حرکت های دیجیتال خود را تیم — تقریبا یک سوم از آن هنگ کنگ کارکنان — به سئول در سال آینده.

گزارش تایمز گفته است: اخیرا "در مواجهه با چالش های تامین اجازه کار" برای کارکنان خود در هنگ کنگ چیزی از آن گفته بود "امری عادی در چین اما مسئله به ندرت در این مستعمره سابق".

چین گفت: مطیع قانون روزنامه نگاران خارجی در هنگ کنگ "انجام هر گونه نیاز به نگرانی" تحت قانون جدید است.

"ما باید یک باز و استقبال نگرش نسبت به رسانه های خارجی گزارش در چین" وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک به طور منظم نشست خبری.

در اوایل این سال چین اخراج چندین روزنامه نگاران کار برای ما اخبار سازمان — از جمله بار — در یک tit-for-tat تف با واشنگتن است.

برخی از اخراج برابر روزنامه نگاران در حال حاضر به نقل مکان به سئول.

به خبرنگاران خارجی' Club چین گفت: در مارس گزارش داده است که 82 درصد از روزنامه نگاران مورد بررسی گفت: آنها تا به حال تجربه کرده, دخالت, آزار و اذیت و خشونت در حالی که گزارش در چین بیش از سال گذشته است.

محو مطبوعات hub?

هنگ کنگ بوده است منطقه ای عصب مرکز بین المللی رسانه ای برای چند دهه به لطف آسان محیط کسب و کار و کلید آزادی های مدنی است که پکن متعهد به حفاظت از تا 2047 تحت مسوولیت مقابله با بریتانیا.

در کنار نیویورک تایمز, رسانه, سازمان که عمده منطقه ای مراکز در هنگ کنگ عبارتند از: AFP, CNN, the Wall Street Journal, بلومبرگ و تایمز مالی.

اما پکن امنیتی جدید قانون فرستاده است سرما را از طریق شهرستان به دلیل گسترده جمله بندی criminalises سیاسی برخی از سخنرانی ها و رمپ تا حزب کمونیست کنترل.

یکی از ارائه درخواست مقامات به "تقویت مدیریت" خارجی اخبار سازمان.

هنگ کنگ دولت های محلی — که در پاسخ به پکن نشان داده اشتهای کمی به دفاع از رسانه ها و شهرستان تضعیف آزادی مطبوعات رتبه بندی در سال های اخیر است.

مقامات در حال حاضر در حال انجام یک بررسی مستقل اما دولتی پخش RTHK زیر انتقاد و آن را بیش از حد دلسوز به دموکراسی تظاهرات را تکان داد که این شهرستان در سال گذشته شمار این شبکه را انکار می کند. ویزا برای خبرنگاران خارجی را شروع کرده اند برای تبدیل شدن به موضوع به فشار سیاسی است.

در 2018, فایننشال تایمز, روزنامه نگار ویکتور پتک به طور موثر اخراج او پس از میزبانی یک بحث در این خبرنگاران خارجی' Club هنگ کنگ (FCCHK) با محلی مدافع استقلال.

زمانی که چین اخراج از روزنامه نگاران آمریکایی در اوایل این سال را نیز اعلام کرد آنها اجازه داده نمی شود به هنگ کنگ حتی اگر این شهر ظاهرا در شارژ خود را از سیاست های مهاجرتی. حداقل یکی از این روزنامه نگاران بود و دائم هنگ کنگ اقامت.

وزارت خارجه چین روز چهارشنبه گفت: هنگ کنگ دولت "حق تصمیم گیری در مورد برنامه های کاربردی ویزا مطابق با "یک کشور و دو سیستم و هنگ کنگ قانون اساسی" با اشاره به این ترتیب ایجاد شده توسط تحویل معامله است.

در اوایل این ماه FCCHK در نامه ای به شهرستان رهبر کری لام به دنبال روشن شدن فوری چگونه پکن قانون تامین خواهد شد تاثیر روزنامه نگاران در این شهرستان است.

در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته لام خواسته شده بود توسط یک خبرنگار که آیا او می تواند "100 درصد تضمین" آزادی های رسانه ها.

لام گفت: "اگر خبرنگاران خارجی'fClub یا خبرنگاران در هنگ کنگ می تواند به من 100 درصد تضمین می کنند که آنها را مرتکب هر گونه تخلفات در این قطعه از قوانین ملی و سپس من می تواند انجام این کار است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن