بالا CDC رسمی می گوید وجود دارد نه بسیاری از علوم' به بازگشت به بالا است که نظریه ', farting,' گسترش coronavirus

یک رفت و آمد می پوشد یک ماسک در حالی که سوار مترو شهر نیویورک به عنوان شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنا

توسط KETABKHOOOON در 13 اردیبهشت 1399
یک رفت و آمد می پوشد یک ماسک در حالی که سوار مترو شهر نیویورک به عنوان شیوع بیماری کروناویروس (COVID-19) همچنان در منهتن شهر نیویورک, مارس 30 سال 2020 است.

لوکاس جکسون/ایسنا

  • وجود ندارد شواهد زیادی را به عقب به طور گسترده ای منتشر نظریه که نفخ می تواند گسترش COVID-19 بالا CDC رسمی گفت: اعضای بخش خصوصی در دوشنبه تلفن تماس صوتی از آن به دست آمده توسط سیاسی.

  • "من می دانم که حداقل یک تلخیص در انگلستان بسیاری از پوشش های کسی سرمایه گذاری قماری که Covid-19 می تواند گسترش نفخ شکم یا به قول تیتر, توسط, farting. واقعا وجود دارد نه بسیاری از علوم در پشت که" این مقام گفت.

  • با که گفت, CDC می گوید که این ویروس شناسایی شده است در ماده مدفوع آلوده مردم و دولت فدرال است که به دنبال در فاضلاب به عنوان یک پتانسیل استفاده از ردیابی COVID-19.

  • CDC وب سایت می گوید آن را "معلوم نیست که آیا این ویروس در مدفوع ممکن است قادر به ایجاد COVID-19" اضافه است که شده است وجود ندارد "هر گونه تایید گزارش این ویروس گسترش از مدفوع به یک فرد است."

  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ویدیو های مرتبط: چرا بعضی از ویروس پرش از حیوانات به مردم و برخی نمی

آن را بعید است که شما می خواهید در حال گسترش coronavirus به گفته یک مقام ارشد در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

جی باتلر معاون مدیر برای بیماری های عفونی در CDC در مورد نظریه در روز دوشنبه در یک تماس تلفنی با نمایندگان بخش خصوصی در هر صوتی از تماس reviewed by سیاسی.

بر آن شدیم تا پس از ساقی بود و یک سوال در مورد فاضلاب که دولت فدرال است که به دنبال در به عنوان یک پتانسیل استفاده از ردیابی گسترش این رمان coronavirus.

"وجود دارد نه بسیاری از شواهد از انتقال از طریق مدفوع" باتلر گفت. "من می دانم که حداقل یک تلخیص در انگلستان بسیاری از پوشش های کسی سرمایه گذاری قماری که Covid-19 می تواند گسترش نفخ شکم یا به قول تیتر, توسط, farting. واقعا وجود دارد نه بسیاری از علوم در پشت آن است."

هر چند باتلر را رد کرد و چشم انداز كردن COVID-19 عبور گاز او را به می گویند که این ویروس می تواند گاهی اوقات در حال حاضر در فضولات انسانی و افزایش "جذاب امکان...که فاضلاب به طور بالقوه می تواند تحت نظارت برای حضور RNA (مواد ژنتیکی ویروس) به عنوان یک نشانگر برای اینکه آیا یا نه آن را در جامعه."

"اگر شما جدید به بهداشت عمومی است که ممکن است به نظر می رسد واقعا عجیب و غریب اما این در واقع یک عمل است که انجام شده است به معنای واقعی کلمه برای چندین دهه به دنبال چرا تولید نسل از ویروس فلج اطفال در مناطقی از جهان که فلج اطفال ریشه کن شده است," ساقی, اضافه شده.

این تصور که شکستن باد می تواند گسترش COVID-19 گردش شده است در رسانه های مختلف گزارش در هفته های اخیر. یک مارس 11 مقاله از تلخیص دیلی استار با عنوان "کروناویروس 'می تواند به گسترش در سراسر جهان از طریق farts' ادعای پزشکان" که ساقی به نظر می رسد به عنوان مرجع در دوشنبه تماس تلفنی شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

اما در حالی که هنوز هم وجود دارد بسیار برای یادگیری در مورد COVID-19 بود که تنها شناخته شده به عنوان یک ویروس جدید در ژانویه وجود دارد هیچ شواهد قابل توجهی که عبور گاز می تواند کمک به گسترش و ساقی است و نه تنها سلامت عمومی متخصص به پرتاب آب سرد در تئوری.

CDC وب سایت تایید می کند که این ویروس یافت شده در ماده مدفوع برخی از بیماران آلوده اما گفت که "مشخص نیست که آیا این ویروس در مدفوع ممکن است قادر به ایجاد COVID-19" اضافه است که شده است وجود ندارد "هر گونه تایید گزارش این ویروس گسترش از مدفوع به یک فرد است."

"دانشمندان نیز نمی دانم چقدر خطر وجود دارد که این ویروس می تواند گسترش از مدفوع فرد آلوده به شخص دیگری" CDC متحده است. "آنها فکر می کنم این خطر کم است بر اساس داده ها از شیوع بیماری های قبلی از بیماری های ناشی از مرتبط coronaviruses مانند سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS)."

به طور مشابه, سازمان بهداشت جهانی می گوید وجود نداشته است گزارش مدفوعی-دهانی انتقال COVID-19.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب