نیوزیلند و چین و گزارش موارد جدید موقت پس از پیروزی در برابر ویروس

بیش از دو دوجین جدید کروناویروس موارد در چین و نیوزیلند عفونت در تقریبا یک ماه در روز سه شنبه تاکید بسیار زی

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

بیش از دو دوجین جدید کروناویروس موارد در چین و نیوزیلند عفونت در تقریبا یک ماه در روز سه شنبه تاکید بسیار زیاد هنوز هم چالش های پیش رو در شامل همه گیر مرگبار حتی به عنوان برخی از اتحادیه اروپا و سازمان ملل بازگشایی مرزهای خود را به همکار اروپایی ها.

بیش از هشت میلیون نفر در حال حاضر آلوده شده با این ویروس در سراسر جهان از آن برای اولین بار پدید آمده در چین در اواخر سال گذشته -- با بیش از 435,000 مرگ و میر-و عوارض هنوز صعودی در آمریکای لاتین و جنوب آسیا است.

Caseloads کاهش یافته است در سراسر اروپا و با این حال دولت ها مشتاق هستند به سهولت مستندات است که زندگی را نجات داد اما ویران اقتصاد-با وجود کارشناسان هشدار داده است که محدودیت های مورد نیاز خواهد بود تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر توسعه یافته است.

آخرین یادآوری تهدید آمد در روز سه شنبه از چین که تا به حال تا حد زیادی به ارمغان آورد شیوع تحت کنترل به عنوان 27 عفونت های جدید گزارش شده در پکن که در آن یک کلاستر جدید مرتبط با عمده فروشی مواد غذایی در بازار را برانگیخته توده تست و محله مستندات.

"وضعیت اپیدمی در پایتخت بسیار شدید" شهر پکن سخنگوی زو Hejian هشدار داد که تعداد تایید عفونت افزایش یافت و به 106.

و نیوزیلند در گزارش اولین موارد تقریبا در یک ماه-دو مهاجران اخیر از بریتانیا -- باعث مقامات شروع به ردیابی حرکات خود را.

اقیانوس آرام جنوبی کشور اعلام کرده بود در هفته گذشته که آن را به حال به پایان رسید جامعه انتقال ویروس است.

در حالی که این موارد باعث نگرانی در مورد امکان تمام عیار تجدید حیات در کشورهایی که سرکوب خود را از شیوع این بیماری به دست آوردن یک نگرانی شتاب در دیگر مناطق با جمعیت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن