جدیدترین علاوه بر این! Drew Sidora پیوستن به 'Real Housewives of Atlanta'

اش تامین هلو! The Real Housewives of Atlanta حق رای دادن است که اضافه کردن Drew Sidora به آن بازیگران, Us Week

توسط KETABKHOOOON در 1 مرداد 1399

اش تامین هلو! The Real Housewives of Atlanta حق رای دادن است که اضافه کردن Drew Sidora به آن بازیگران, Us Weekly تایید می کند.

Sidora, 35, که از آن صحبت شده است به عنوان یک امکان در گذشته به طور رسمی در آینده در هیئت مدیره برای فصل 13. ما نیز می تواند تایید کند که کانادا YouTuber LaToya علییک.k.یک. LaToya برای همیشه نیز خواهد شد به نظر می رسد در فصل آینده.

LaToya Ali to guest star Real Housewives
LaToya علی حسن نیت ارائه میدهد از LaToya علی/Instagram

Sidora یک بازیگر شناخته شده برای نقش خود را در که خیلی ریون, بازی, ادراک و بیشتر. او همچنین به نظر می رسد در گام بالا و اواخر رپ تی Boz در VH1 2013 فیلم فیلم crazysexycool: The TLC Story.

شیکاگو متولد ستاره بود دومین بازیگر نقش مکمل زن به نظر می رسد در این سری پس زمینه های کیمکه پیوست براوو spinoff در فصل 7. از حقایق زندگی آلوم 51 در نهایت چپ RHOA پس از یک فصل به اولویت بندی بازیگری و کارگردانی تلاش.

"آن را برای تجربه این بود که قادر به انجام یک نوع است که من می خواهم خواسته شده است به انجام قبل و پیدا کردن یک راه برای انجام آن است که حس می کند برای تیم من و خانواده من" زمینه گفت: در این Rickey Smiley Morning Show در سال 2016 و اضافه کرد که آن را "واقعا یک تجربه بزرگ است."

Drew Sidora Is Joining Real Housewives of Atlanta 2
Drew Sidora حسن نیت ارائه میدهد از Drew Sidora/Instagram

اخبار Sidora و علی RHOA ریخته گری می آید بعد از اوا Marcille اعلام خروج از حق رای دادن در ماه ژوئن. این بعدی مدل بالا در امریکا آلوم ستاره دار در سری براوو برای سه فصل است.

"من درک پیوند دوستی که من را ساخته اند با چند تن از castmates و قوی روابط شخصی من با تعداد زیادی از مدیران و تولید کنندگان در براوو و واقعا شرکت های سرگرمی" 35-سال-مدل های قدیمی در بیانیه ای گفت به ما. "من خدا را شکر برای این فرصت را به من ارائه شد."

Marcille ادامه داد: "پس از صحبت با خانواده و نمایندگان من باور دارم که آنچه که من امیدوارم که برای به انجام رساندن برای فرهنگ و جامعه بهتر خواهد بود خدمت کرده است با تمرکز بر فرصت های دیگر. من مشتاقانه منتظر خدمت به جامعه در این Rickey Smiley Morning Show و پیدا کردن راه هایی به صدا در طول این تحول در کشور ما برای مردم رنگ."

وجود دارد همچنان به حدس و گمان در مورد NeNe گربه وحشی, tattooed' خروج از براوو رسید. در ماه ژوئن 52 ساله را رد پیشنهادات است که او تا به حال از کار اخراج شده از نشان می دهد.

گربه وحشی, tattooed' مدیر استیون گراسمنتایید کرد به ما که شایعات شد "کاملا درست نیست." گراسمن همچنین اشاره کرد که آنها "در حال داشتن مداوم بزرگتر-عکس گفتگو با NBCUniversal و ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری در مورد فصل آینده به طور خاص است."

عشق B. Scott بود برای اولین بار به گزارش Sidora و علی (ع) ،

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب