نیک کانن را نشان می دهد بحث نخواهد برتر در سال 2020 پس از رسوایی

با وجود شلیک از Viacom, Nick Cannon هنوز هم تا به حال خود را نشان می دهد بحث را به نگاه به جلو به اما برنامه ا

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399

با وجود شلیک از Viacom, Nick Cannon هنوز هم تا به حال خود را نشان می دهد بحث را به نگاه به جلو به اما برنامه ای برای این سری بر روی نگه دارید و پس از میزبان تلویزیون ساخته شده ضد سامی نظرات به پادکست خود را.

"به نام " نیک کانن' نشان می دهد بحث نمی خواهد اولین بار در این سال" Lionsgate و Debmar-جیوه تولید کننده و توزیع کننده از سراسر کشور همزمان نشان می دهد بحث در بیانیه ای گفت: برای ما هفتگی در پنج شنبه, جولای 17. "پس از گفتگو با نیک ما اعتقاد داریم که نظرات را منعکس نمی کند احساسات واقعی خود را و عذرخواهی است صمیمی و صادق است. ما می خواهیم به ادامه فرایند درمان را به عنوان او در دیدار با رهبران جامعه یهودی و درگیر در گفت و گو با شرکای توزیع ما به شنیدن دیدگاه های خود را. ما در حال ایستاده نیک ما امیدواریم که با سقوط 2021 او قادر خواهد بود به استفاده از استعداد فوق العاده خود را و پلت فرم سرگرم روشنگری و متحد مخاطبان خود را در "نیک کانن' بحث نشان می دهد."

این بیانیه به این نتیجه رسیدند: "Lionsgate و Debmar-جیوه محکوم یهودی ستیزی و نژاد پرستی و نفرت گفتار. این اجرا می شود به مقابله با همه چیز ما ایستاده است."

Nick Cannon Talk Show Not Premiere in 2020 After Anti-Semitic Remarks Scandal
نیک کانن Andrew H. واکر/شاتر

به تعویق افتادن آخرین در یک سری از ضربات به توپ 39 بود که اجازه رفتن از ViacomCBS در روز سه شنبه, جولای 14, پس از او مورد بحث و ضد سامی تئوری های توطئه و اظهارات ضد یهودی در ماه ژوئن قسمت از "توپ کلاس" پادکست.

این بازیگر در ابتدا خواستار عذرخواهی این شرکت و مالکیت وحشی n' راکه از آن او بوده است میزبان و تهیه کننده اجرایی از سال 2005. او ابراز ندامت برای رفتار خود را در چهارشنبه, جولای 15.

"من گسترش عمیق ترین و صادقانه ترین عذر خواهی به من یهودی خواهران و برادران برای مضر و تفرقه کلماتی که از دهان من در طول مصاحبه با ریچارد گریفین" او گفت: ما در یک بیانیه است. "آنها تقویت بدترین کلیشه یک افتخار و با شکوه مردم و من احساس شرمندگی از مردم ناآگاه و ساده لوحانه جایی که این کلمات را از آمد."

کانن اضافه شده است که "این تنها آغاز از آموزش و پرورش" در ماده. "من متعهد به ارتباط عمیق تر تر و عمیق یادگیری و تقویت پیوند میان دو فرهنگ ما امروز و هر روز رفتن به جلو است."

در همین حال فاکس اعلام کرد که کمدین باقی خواهد ماند میزبان نقاب خواننده.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن