نیک کردرو بیوه گریه می کند او به عنوان تشکر از هواداران برای حمایت از 1 روز پس از مرگ او

همیشه در قلب او. آماندا Kloots به شوهرش نیک کردرو یک گریان ادای احترام در رسانه های اجتماعی یک روز پس از نبرد

توسط KETABKHOOOON در 17 تیر 1399

همیشه در قلب او. آماندا Kloots به شوهرش نیک کردرو یک گریان ادای احترام در رسانه های اجتماعی یک روز پس از نبرد با رمان coronavirus.

"نیک رویای تبدیل شدن به یک ستاره راک قطعا اتفاق افتاده است و به این دلیل از شما بچه ها و حمایت شما" Kloots, 38, گفت: بینندگان در Instagram, زندگی در دوشنبه, جولای 6, یک روز پس از او تایید کرد که ستاره برادوی درگذشت در سن 41. "وجود دارد روز وقتی که من فکر نمی کنم من می تواند بر روی رسانه های اجتماعی و بخوان اما من همیشه احساس کردند بهتر است بعد از من. ... همیشه به من احساس بهتر است. رقص و آواز است یک راه شگفت انگیز برای برخی از درمان در زندگی خود را."

Nick Cordero Widow Thanks Fans Their Support 1 Day After His Death
آماندا Kloots. حسن نیت ارائه میدهد آماندا Kloots/Instagram

از پیشخدمت ستاره بستری در بیمارستان به صورت جدی مورد COVID-19 سه ماه پیش Kloots شده است با استفاده از پلت فرم به اشتراک گذاری خانواده اش داستان و پیروان درگیر در روز جشن در کردرو افتخار. اوهایو بومی میزبانی آنلاین آواز خواندن-پابه به آهنگ او "خود زندگی" صحبت کرد و با صراحت در مورد چگونگی آوردن موسیقی به شوهرش در بیمارستان بود یک منبع از مثبت برای همه درگیر.

"من آواز این آهنگ به نیک دیروز در اتاق خود و بسیاری از اشعار فقط دیوانه در نقطه. "آنها شما را به جهنم اما اجازه ندهید که آنها شما را بکشند نور بدون مبارزه. زندگی می کنند زندگی خود را'," او گفت: از کردرو را تا سال 2018 تنها در روز دوشنبه. "زندگی می اندازد بنابراین بسیاری از چیزهایی که در شما. ... آن می تواند این ویروس افتضاح مانند نیک به حال شما می تواند از دست دادن شغل خود را, شما می توانید مبارزه با یکی از اعضای خانواده و ... همه این چیزها را در زندگی خود را که می تواند شما را به جهنم. ... نگه داشتن مبارزه آواز حفظ, حفظ, رقص, زندگی نگه دارید."

Nick Cordero Widow Thanks Fans Their Support 1 Day After His Death
نیک کردرو و آماندا Kloots. حسن نیک کردرو/Instagram

The Bullets Over Broadway بازیگر مبارزه برای زندگی خود را برای 95 روز و تجربه عوارض شدید خود را از COVID-19 تشخیص از جمله قطع پا و ریه آسیب می رساند. در یکشنبه, جولای 5, Kloots تایید کرد که شوهرش تا به حال تسلیم به این بیماری است.

"من در ناباوری و صدمه زدن به همه جا" او نوشت: در یک عاطفی Instagram بیانیه. "قلب من شکسته است که من نمی توانم تصور کنید که زندگی ما بدون او. نیک بود مانند یک نور روشن است. ... من شما را دوست دارم برای همیشه و همیشه شیرین من است."

زن و شوهر گره خورده گره در سپتامبر 2017 و استقبال پسر الویس نزدیک به دو سال بعد. پس از آواز کردرو آهنگ با Instagram followers آخرین بار او بسته با یک پیام قدردانی به کسانی که با او در این سفر از ابتدا.

"از شما بسیار سپاسگزارم برای همه حمایت خود را. من واقعا واقعا واقعا آن را درک" Kloots به این نتیجه رسیدند تلاش برای عقب نگه اشک. "نیک چپ این زمین با مردم در اطراف او است که او عاشق گوش دادن به موسیقی است. من فکر نمی کنم او را می خواستم هر چیز دیگری, بنابراین من فکر می کنم ما به او خوب ارسال کردن. من او را از دست ندهید هر روز از زندگی من است که برای مطمئن."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب