نیک Viall: چرا هانا B. نباید 'لغو' بیش 'نادان' تصویری

نیک Viall نیست دقیقا تیم هانا قهوه ای — اما او نه در هیئت مدیره سابق لیسانس بودن "لغو" در هر صورت. در آخرین قس

توسط KETABKHOOOON در 31 اردیبهشت 1399

نیک Viall نیست دقیقا تیم هانا قهوه ای — اما او نه در هیئت مدیره سابق لیسانس بودن "لغو" در هر صورت. در آخرین قسمت از "Viall فایل" پادکست میزبان 39 مشترک افکار خود را در قهوه ای, 25, با استفاده از N-word و همچنین به عنوان آنچه که او فکر می کند در مورد واکنش او دریافت کرده است برای این ویدئو.

"گوش دادن Hannah قهوه ای دارای یک پلت فرم" Viall آغاز شد. "او شده است بسیار صریح در مورد تمایل خود را به یک مدل نقش به طور خاص به زنان جوان وجود دارد. او در مورد آن صحبت زیادی است. 'وقتی که من یک دختر جوان این. زمانی که من یک دختر جوان که. و کاملا رک و پوست کنده به او در جریان Instagram Live — این که آیا او inebriated یا نه — و با استفاده از آن کلمه در هر زمینه آنچه است که در نقش یک مدل قطعا یکی خوب است."

Nick Viall Explains Hannah Brown Should Not Be Canceled
نیک Viall و هانا قهوه ای شاتر (2)

که گفت: سابق کارشناسی گفت که او باور ندارد آلاباما مادری "یک نژادپرست از کمی" او می داند ، او به نام او استفاده از نژادی لکه دار کردن "بسیار نادان است."

"مهم نیست اگر آن را یک شعر در آهنگ" او ادامه داد. "من صادقانه آن را ناامید کننده بوده است برای دیدن برخی از افراد واکنش های. من درک می کنم وجود دارد بسیاری از مردم که طرفداران هانا قهوه ای و اگر شما از طرفداران از کسی واکنش اولیه خود را می خواهید به دفاع از آنها. من درک می کنم که. اما واقعیت این است که آن را خوب است در هر زمینه و در هر وضعیت با آنچه می گویند که کلمه. و من بسیار مهم از هانا براون استفاده از این کلمه است."

Viall در ادامه به تماس براون "نوشته شده عذرخواهی در Instagram داستان که [بود] مجموعه به پایان می رسد ... واقعا واقعا وحشتناک عذرخواهی و واقعا مانور." او هنوز فکر می کند که او می تواند از گرو در اوردن خودش را هر چند.

"من فکر نمی کنم هانا قهوه ای باید لغو شود," او گفت:. "من یک مقدار زیادی از پیام های بیش از حد گفت:" بیایید انصراف از هانا قهوه ای!' شما می دانید که چگونه من احساس می کنم در مورد انصراف از فرهنگ است. من فکر نمی کنم وجود دارد مقدار زیادی از مثبت که از آن آمده است. این یک فرصت یادگیری امیدوارم برای هانا. بیایید ببینید که چگونه او پاسخ می دهد. تا کنون پاسخ او نبوده است اما من شخصا مایل هستم برای دیدن اینکه او چگونه دسته این."

در حالی که تاکید بر اهمیت بودن "متحد" ویسکانسین بومی افزود: "آن را دوست دارم یا نه هانا قهوه ای است رفتن به ادامه به یک مدل نقش است. سوال این است که او برای رفتن به یک درست است ؟ او هنوز یک زیر و این چنین تفرقه موضوع است که هنوز هم وجود دارد برای رفتن به افرادی که در حال رفتن به سمت هانا قهوه ای بدون در نظر گرفتن. سوال بزرگ این است که این زنان جوان که نگاه کردن به او که در حمایت او به بیرون رفتن از راه خود را به می گویند " این اشتباه بود و واقعا دو برابر کردن و واقعا او را در آغوش اشتباه و یادگیری از آن و نه پنهان شدن در پشت او طرفداران که می خواهند به دفاع از او ؟ اگر شما از طرفداران هانا قهوه ای, شما نباید از این. اگر شما در حال هانا قهوه ای, شما باید می خواهید طرفداران خود را به دفاع از شما."

قهوه ای تحت آتش در روز شنبه, مه 16 بعد از او خواند N-word در حالی که یادگیری Infinite رقص رپ DaBaby's song "راک استار" در Instagram زندگی می کنند. این رقص با ستاره ها قهرمان در ابتدا ادعا کرد که او متوجه او تا به حال گفت: اما او بعد از عذرخواهی در Instagram داستان برای او "غیر قابل قبول" زبان.

"هانا واقعا خجالت زده و شرمنده. او عمدا می گویند N-word, اما او می داند که او کاملا در اشتباه است و همچنین می داند که چرا مردم ناراحت هستند با او" یک منبع گفت:" ما هفته به طور انحصاری در سهشنبه, مارس 19. "او این را می بیند به عنوان یک درس اصلی است و واقعا متاسفم."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب