نظام مجموعه به در اختیار داشتن £35 میلیون پس از لندن قوانین دادگاه به نفع

دادگاه سلطنتی عدالت لندن است. — اخبار/فایللندن: یک قاضی است را رد کرد و برنامه های کاربردی از دو نفر از بستگ

توسط KETABKHOOOON در 4 مرداد 1399
دادگاه سلطنتی عدالت لندن است. — اخبار/فایل

لندن: یک قاضی است را رد کرد و برنامه های کاربردی از دو نفر از بستگان عنوانی هشتم نظام حیدرآباد, شاهزاده Mukarram Jah در نظام صندوق/پاکستان در مقابل NatWest مورد پاکسازی راه را برای نظام به در اختیار گرفتن حدود £35 میلیون بودجه.

نجف علی خان و Himayat علی میرزا اعضای نظام را تمدید خانواده بود نزدیک دادگاه عالی لندن به سهام ادعای خود را بیش از کل £35 میلیون نفر برگزار شد در NatWest, حساب بانکی, قدمت پارتیشن در سال 1947.

در یک جلسه در دادگاه عالی برگزار شد از راه دور از طریق اسکایپ عدالت Marcus Smith را رد کرد و تلاش خان و میرزا به ادعای سهم در اصل تعلق به مقدار شاهزاده Jah.

تصمیم گیری در مورد حمایت از نظام در ماه اکتبر سال گذشته عدالت اسمیت تا به حال حکومت که بخش عمده ای از این بودجه شد از نظر قانونی تقسیم شده بین شاهزاده Jah, برادر, و, هند, اما یک بخشی از این مبلغ تعلق به اواخر هفتم نظام حیدرآباد انگلیسی و مستغلات است که اعتقاد بر این است در اطراف £400,000.

شاهزاده Mukarram Jah گفت: قاضی از او می خواهد یک "پاک شکستن" از این مورد به عنوان او از حق خود چشم پوشی برای یک سهم در حدود £400,000.

پل Hewitt, از جدوگاه LLP گفت: "این دادخواهی به طول انجامید تقریبا تمام عمر از ما مشتری هشتم نظام حیدرآباد. او آرزوهای خود را به یک تمیز ، او پیشنهاد می کند که هر آنچه باقی مانده است از £400,000 می توان به توزیع گسترده تر اعضای خانواده waiving حق خود را به ادعا می کنند که پول بر اساس قوانین عرفی که دیکته که هفتم نظام املاک عبور خود را وارث هشتم نظام."

در دادرسی و عدالت اسمیت برخورد با سه برنامه پس از حکم صادره در اکتبر 2019. که قضاوت مشخص است که پول سپرده در سال 1948 توسط هفتم نظام وزیر امور مالی یا متعلق به دو شاهزادگان از جمله کنونی هشتم نظام و یا به هند است.

دو شاهزادگان و هند رسیده بود محرمانه توافق — به این معنی که بودجه تقسیم شده است بین آنها. آنها همچنین به یک توافق محرمانه با Lintott دادگاه منصوب مدیر هفتمین نظام را به زبان انگلیسی و مستغلات است که توسط یک مبلغ اضافی (که حدود £400,000 باقی می ماند) گذشت تا هفتم نظام را به زبان انگلیسی و مستغلات.

یک شماره هفتم نظام را فرزندان حمله اکتبر قضاوت. آنها به نظر می رسد به این باور است که قاضی تصمیم گرفت پول هنوز هم متعلق به هفتم نظام هنگامی که او درگذشت اما این چیزی نیست که قاضی تصمیم گرفته بود.

عدالت اسمیت اخراج یک برنامه توسط نجف علی خان رئیس جمهور از نظام رفاه خانواده انجمن کنار اکتبر قضاوت بر این اساس است که "آن را تعیین می کند متصل می شود و کمیساریای عالی پاکستان و Lintott و هر کسی که ممکن است ادعا می کنند در املاک و هفتم نظام. می تواند وجود دارد هیچ پایه و اساسی است که در آن می توان آن را دوباره باز با من."

خان به دستور قاضی به پرداخت هزینه به دیگر احزاب است. قاضی همچنین دستور داد میرزا به پرداخت هزینه به احزاب دیگر برای یک برنامه مشابه.

قاضی گفت که به نظر او Lintott به مرخص نقش خود را.

در اکتبر 2019 انگلیسی دادگاه عالی دستور داده است که دولت پاکستان به پرداخت حدود £6 میلیون دلار در هزینه های قانونی پس از پاکستان نماینده به دادگاه گفت که آن را نمی خواهد در برابر جذاب لندن بالا تصمیم دادگاه که حکم به نفع نظام حیدرآباد را فرزندان آنها اعطای حق به بیش از £35 میلیون در بودجه.

عدالت Marcus Smith, نشستن در رول ساختمان دستور داده بود پاکستان به پرداخت عمدتا به نظام را به فرزندان شاهزاده Mukarram Jah عنوانی هشتم نظام حیدرآباد; برادر کوچکترش Muffakham Jah; هند دولت و بانک NatWest.

اختلاف آغاز شده و در سال 1948 زمانی که آخرین نظام حیدرآباد میر عثمان علی خان سپرده £1m در انگلستان حساب برگزار شد و پس از آن در پاکستان و کمیساریای عالی برای امن نگه داشتن زیرا پس از آن نظام اعتماد ندارند و هند درخواست پاکستان برای نگه داشتن پول برای او.

هفتم نظام حیدرآباد در حال حاضر به پیوستن به یا هند یا پاکستان اما او مورد اعتماد پاکستان بیشتر از هند است.

حیدرآباد در 1947-48 بود دولت شاهزاده و ضمیمه شد توسط هند در سال 1948 در یک عملیات نظامی. این نظام انتقال پول به لندن در مدت کوتاهی قبل از الحاق.

پول منتقل شد به یک حساب کاربری به نام پس از آن پاکستان و کمیساریای عالی به انگلستان حبیب ابراهیم Rahimtoola. برای بیش از 70 سال مبلغ تعلق بهره و در حال حاضر آن را به ارزش £35 متر.

فرزندان این نظام اومدند دست با هندوستان در جنگ مقابل پاکستان پس از ساخت یک راز مقابله با دولت هند.

هفتم نظام به دنبال بازگشت از بودجه در 1950s این ادعا که انتقال ساخته شده بود بدون قدرت خود را. این بانک در زمان موضع بود که تمایلی به بازگشت به این صندوق بدون موافقت پاکستان که به عنوان حقوقی به صندوق.

این مورد به مجلس اعیان که برگزار می شود که سوال از کسانی که متعلق به این صندوق نمی تواند تصمیم گرفت چرا که پاکستان ادعا کرده حق حاکمیت. در سال 2013 پاکستان چشم پوشی او حق حاکمیت با صدور یک ادعا برای این صندوق که باز راه را برای زمان مورد به ادامه.

دادگاه صادر متوجه به نظام را به فرزندان اطلاع رسانی به آنها در مورد پاکستان ادعا می کنند. سابق کمیساریای عالی Wajid Shamsul حسن تایید کرد که این کمیسیون پس از آن درخواست شده تا برداشت مورد اما دادگاه حاضر به اعطای مجوز.

پاکستان استدلال از طریق شواهدی که به آن داده شده بود پول توسط نظام به تهیه اسلحه اما دادگاه این حق را داشت که حکومت در این مورد داده شده که پول بوده است سپرده در یک بانک حساب و ورثه تا به حال یک مورد. فرزندان نظام استدلال کرد که پاکستان تنها برگزار پول به عنوان امانت و آن را متعلق به نظام بودند و حقوقی ذینفع.

پاکستان در امور خارجه در ماه اکتبر گفت: قضاوت رد دیرینه ادعا از دو حزب عمده و فلسطين ادعای ورثه نظام حیدرآباد.

یک بیانیه در آن زمان گفته بود: "حکم می کند به حساب نمی بافت تاریخی از انتقال زمانی که هند به طور غیر قانونی ضمیمه حیدرآباد در نقض قوانین بین المللی و همه متمدن هنجارهای رهبری نظام حیدرآباد را ناامید تلاش برای دفاع از مردم خود و دولت را از تهاجم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب