کره شمالی اخراج عکس در سراسر مرز خود را با کره جنوبی — تنها چند ساعت پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده و اولین حضور عمومی خود را پس از شایعه مرگ او.

(سمت چپ) و کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت کره جنوبی ماه Jae-در دیدار با سراسر شمال-جنوب مرز. (راست) در منطقه

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399
(سمت چپ) و کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت کره جنوبی ماه Jae-در دیدار با سراسر شمال-جنوب مرز. (راست) در منطقه غیرنظامی.

گتی

  • شمالی و کره جنوبی به طور خلاصه رد و بدل آتش خود مشکل مرز یکشنبه, فقط ساعت پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده و اولین حضور خود را در چند هفته پس از شایعات از مرگ ممکن است.
  • کره جنوبی ستاد مشترک گفت: در روز شنبه بیانیه ای که در 7.41 a. m. به وقت محلی است که چند عکس از کار اخراج شدند از کره شمالی طرف مرز نسبت به یک نگهبان ارسال در جنوب.
  • کره جنوبی پرسنل نظامی گفت: آنها در پاسخ به عکس با بازگشت "دو دور از تیراندازی و اعلام هشدار دهنده با توجه به دستی ما."
  • روز شنبه, کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسید به اولین حضور خود را در پس از شایعات که او مرده است و یا به شدت بیمار بود, منتشر شده هفته گذشته. او باز یک کود گیاهی در پیونگ یانگ رسانه های دولتی گزارش شده است.
  • یکی از رسانه ها گزارش پیشنهاد شده است که کیم را با استفاده از بازگشت خود را به از بند باز کردن موج اعدامها در میهن خود و شروع به نظامی صابر-قدرت نمایی در برابر قدرت های غربی.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

شمالی و کره جنوبی نیروهای خلاصه رد و بدل آتش در سراسر کشور متخاصم' مشکل مرز یکشنبه, فقط ساعت پس از کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده و ظاهر خود را برای چند هفته پس از شایعات از مرگ ممکن است.

کره جنوبی ستاد مشترک گفت: در روز شنبه بیانیه ای که در 7.41 a. m. به وقت محلی است که چند عکس از کار اخراج شدند از کره شمالی طرف مرز نسبت به یک نگهبان ارسال در جنوب.

این رویداد در منطقه غیرنظامی بین دو کشور در نزدیکی شهر Cheorwon است که در کره جنوبی به سمت مرز.

کره جنوبی پرسنل نظامی گفت: آنها در پاسخ به عکس با بازگشت "دو دور از تیراندازی و اعلام هشدار دهنده با توجه به دستی ما" با توجه به بی بی سی.

مقامات در ادامه می گویند که آنها بر این باورند که این عکس رسمی تحریک آنها به عنوان در آمد از زمین های کشاورزی و در آن صبح مه آلود.

"در صورت عدم وجود چشم انداز [به این هدف] و در مه, می تواند دقیق تحریک؟" -- این مقام گفت: با توجه به رویترز.

محل تقریبی از جایی که تیراندازی حادثه اتفاق افتاده است.

نقشه های گوگل

این حادثه در شدت در دفاع از مرز آمد و صبح روز بعد از دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد به نظر می رسد برای ایجاد اولین تفرج در چند هفته پس از کثیرالانتشار شایعات که او به شدت بیمار بود و یا احتمالا حتی مرده است.

دولت کره شمالی رسانه های تصاویر منتشر شده از رهبر کشور کیم جونگ سازمان ملل متحد, ساخت اولین حضور عمومی خود را پس از هفته ها گمانه زنی در مورد سلامت خود و محل نگهداری آنها.

کیم با حضور اتمام مراسم از یک کارخانه کود شمال پایتخت پیونگ یانگ روز شنبه به مناسبت اولین حضور عمومی خود را پس از آوریل 11, عکس های رسمی منتشر شده توسط دولت و رسانه ها به نظر می رسد نشان می دهد.

کسب و کار خودی است و نه تایید صحت تصاویر, و یا اینکه آیا آنها در واقع گرفته شده در روز شنبه.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در مراسم اتمام یک کارخانه کود همراه با خواهر کوچکتر کیم یو جونگ در منطقه شمال پایتخت پیونگ یانگ در این تصویر منتشر شده از رهبر کره شمالی, کره ای خبرگزاری مرکزی (KCNA) در آوریل 2 سال 2020 است.

KCNA از طریق رادیو فردا

همچنین شایعات از مرگ او بوده است و این باورند که کیم غیاب پایین بود به او داشتن عمل جراحی قلب. فیلم از کیم در طول تفرج در پیونگ یانگ روز شنبه به نظر می رسد برای نشان دادن یک دایره علامت گذاری بر روی مچ دست خود را که برخی از رسانه ها این باورند که نشانه او تا به حال عمل جراحی است.

مقامات ارشد کره جنوبی گفت که آنها باور نمی کنم این مورد است.

"وجود دارد بازار مسکن گزارش می دهد که رئیس کیم تحت یک عمل جراحی با استناد به برخی از تفاوت به راه رفتن خود را" یک مقام ارشد گفت: با توجه به رویترز.

"ما دلیل به این باور است که هیچ عمل جراحی, اما فاش نمی تواند جزئیات مانند."

یک تصویر از یک پست ویدئویی آنلاین با اشاره به قرار سوزن علامت کیم مچ دست.

تصویر/پست الکترونیکی آنلاین

به عنوان کیم به نظر می رسد مجددا پس از دوره غیبت از زندگی عمومی — که برخی از آنها مرتبط با ممکن است نگرانی در مورد رهبر کره شمالی پیمانکاری coronavirus — بریتانیا Daily Mirror گزارش داد که ترس وجود دارد او می تواند شروع یک کمپین از اعدام و نظامی brinkmanship به عنوان یک وسیله reasserting خود را قدرتمند کنید.

این روزنامه گزارش داد که کیم "به احتمال زیاد به منظور 'موج اعدام ها در ملاء عام' و تازه ایران در برابر تهدیدات غرب برای برقراری مجدد اعتبار پس از خاموش بودن شبکه برای هفته."

آینه ذکر ناشناس غربی منبع امنیتی عنوان کرد و گفت: "من معتقدم که ما می تواند انتظار خشونت گرفتن از هر گونه تهدید درک شده در میان کیم داخلی-دایره."

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب