کره شمالی ممکن است 'رسیدن به جهان برای کمک به' پس از در نهایت اعلام کرد یک مظنون coronavirus مورد

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد اعلام کرد اضطراری و تحمیل یک مستند در شهر مرزی کائسونگ پس از این کشور

توسط KETABKHOOOON در 7 مرداد 1399

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد اعلام کرد اضطراری و تحمیل یک مستند در شهر مرزی کائسونگ پس از این کشور گزارش اول آن مشکوک coronavirus, مورد, دولت, رسانه, گفت:, و اضافه کرد که کسی که پناهنده سه سال پیش به کره جنوبی بازگشت و در هفته گذشته و به نمایش گذاشته COVID-19 علائم پس از "به طور غیر قانونی از مرز عبور کند."

پیونگ یانگ تعطیل مرزهای خود قرار داده و هزاران نفر از مردم در انزوا شش ماه پیش زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد اما کیم رژیم اذعان نمی کند هر coronavirus موارد در آن طول یک شاهکار تحلیلگران می گویند همیشه بعید است. هنوز این خبر به نظر می رسد یک گام مهم برای مخفی دولت — کارشناسان بر این باورند آن را ممکن است نشان دهنده یک گریه برای کمک. "این یک یخ شکستن لحظه برای کره شمالی به اعتراف یک مورد گفت:" چو جائه وو یک استاد در کره جنوبی Kyung Hee University. "این می تواند رسیدن به جهان برای کمک به. شاید برای کمک های انسان دوستانه."

شرح فرد آلوده و این واقعیت است که این ادعا مورد وارد شده نیز ممکن است معنی دار است. "کره شمالی است در چنین وضعیت وخیم جایی که آنها حتی نمی تواند پایان ساختمان پیونگ یانگ بیمارستان عمومی در زمان" گفت چو هان-bum, یک عضو ارشد در موسسه کره برای وحدت ملی در سئول. "با اشاره سرزنش در یک وارداتی مورد' از کره جنوبی و شمال می توانید با استفاده از این به عنوان یک راه آشکارا به قبول کمک از جنوب." ادامه مطلب در رادیو فردا و بی بی سی.

داستان های بیشتر از theweek.com
مغلوب ساختن پیشی جستن تنها چرخد و در coronavirus پس از بازگردانده شدن هشدار داد در میان خوشه 'مردم' در ایالت های
ایران با لغو کنوانسیون از مغلوب ساختن پیشی جستن رویاهای
آنچه روحانی را "شر لازم" نظر می گوید: در مورد امریکاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب