کره شمالی دوباره ظاهر پس از هفته ها گمانه زنی

1 / 4کره شمالی گفت که این تصاویر نشان داد رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد در بازدید از یک کارخانه کود در مارس 1ک

توسط KETABKHOOOON در 14 اردیبهشت 1399
1 / 4

کره شمالی گفت که این تصاویر نشان داد رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد در بازدید از یک کارخانه کود در مارس 1

کره شمالی گفت که این تصاویر نشان داد رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد در بازدید از یک کارخانه کود در مارس 1 (AFP Photo/STR)

کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد ساخته شده است که اولین حضور عمومی خود را در نزدیک به سه هفته رسانه های دولتی گزارش روز شنبه, زیر شدید حدس و گمان است که رهبر هسته ای کشور بود که به طور جدی بیمار یا احتمالا مرده است.

تلویزیون دولتی نشان داد کیم پیاده روی خندان گسترده و کشیدن یک سیگار در چه شمالی گفت: افتتاح یک کارخانه کود در روز جمعه در Sunchon شمالی از پیونگ یانگ.

شایعات در مورد کیم سلامت شده اند پس از چرخش خود را آشکار هیچ نشان می دهد در 15 آوریل برای جشن تولد پدر بزرگ خود را, شمال بنیانگذار -- مهم ترین روز در این کشور سیاسی تقویم.

غیبت او باعث یک سری از fevered شایعات و گزارش های تایید نشده بیش از وضعیت خود در حالی که ایالات متحده و کره جنوبی اصرار آنها تا به حال هیچ اطلاعات به این باور هر یک از حدس درست بود.

سئول وحدت وزارت در واکنش به شنبه گزارش گفت: "بی اساس" گمانه زنی در مورد کیم باعث شده بود "غیر ضروری سردرگمی", خواستار نظر گرفتن دقیق تر در آینده است.

کیم مرگ ناگهانی را در سمت چپ پیونگ یانگ مواجه ناخواسته جانشینی برای اولین بار در تاریخ آن مطرح شده و سوالات پاسخ داده نشده که چه کسی موفق خواهد او را بیش از شمال به زرادخانه هسته ای.

چین و شمال کلیدی دیپلماتیک متحد اصلی و ارائه دهنده خدمات تجارت و کمک مشتاق به حفظ ثبات در آن همسایه و جلوگیری از امکان هجوم پناهندگان.

کره شمالی "در کانون بسیار زمان بحران امنیتی مربوط به "هسته ای بن بست که در آن ده ها میلیون نفر از زندگی در خطر" هانری Feron ارشد همکار در ما مرکز سیاست بین المللی به خبرگزاری فرانسه گفت.

"این افزایش نگرانی های مشروع در مورد داخلی و بین المللی و بی ثباتی که از مرگ او می تواند."

فیلم نشان می داد کیم در علامت تجاری خود را دست کت و شلوار سیاه با تکان دادن به صدها نفر از کارگران که تشویق های خود ظاهر و منتشر بالن.

او flanked توسط مقامات ارشد دولتی-از جمله خواهر او و مشاور کیم یو جونگ-و نشان داد هیچ علائم ظاهری بیماری.

در یک نقطه کیم شنبه در مقابل یک نشانه آن است که در توصیف این رویداد به عنوان یک کارخانه افتتاح مارس 1, 2020, اما ظاهر خود را نمی تواند به طور مستقل تایید نشده است.

همانطور که با قبلی ظاهر عمومی در جهانی coronavirus همه گیر کیم و همراهان او بودند با پوشیدن ماسک بر خلاف جمعیت کارگران در این مراسم است.

تحلیلگران گفت: کیم نمی تواند به نظر می رسد در پوشیدن ماسک به عنوان آن را به او به نظر می رسد آسیب پذیر به کره شمالی مردم است.

شمال اصرار دارد که آن را دیده است و نه تنها یک مورد از coronavirus اگر چه کارشناسان می گویند که بعید است.

کیم تکرار حضور بدون ماسک و تا به حال منجر به حدس و گمان که او ممکن است گرفتار این ویروس.

گزارش از داخل جدا شمالی بدنام دشوار است, به ویژه در مسائل مربوط به آن بسیار مرموز رهبری است.

- شایعات از بیماری -

این رهبر کره شمالی ساخته شده است ظاهر عمومی پس از ریاست حزب کارگران دفتر سیاسی جلسه در آوریل 11 و روز بعد رسانه های دولتی گزارش داد که او تا به حال بازرسی جت های جنگنده.

Daily NK آنلاین خروجی رسانه ها اجرا عمدتا توسط کره شمالی گروگان حال گزارش داد که کیم بود تحت درمان پس از یک قلب و عروق روش در ماه گذشته.

با استناد به یک منبع ناشناس در داخل کشور گفت: کیم -- که در اواسط 30s -- تا به حال نیاز به درمان فوری با توجه به سنگین سیگار, چاقی و خستگی.

سی ان ان پس از آن گزارش داد که واشنگتن "نظارت بر هوش" که کیم در "خطر" پس از عمل جراحی به نقل از یک ناشناس ما رسمی.

مقامات سئول به حال همواره به عنوان گزارش و ریاست جمهوری مشاور امنیت گفت که کیم بود "زنده و سالم" و ماندن در شرق شهر رفت و آمد مکرر از ونسن.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد در اوایل این هفته که واشنگتن بر این باور کیم زنده کاهش یافته است و بلافاصله به اظهار نظر در مورد کیم آشکار ظهور مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم ملاقات سه بار اگر چه مذاکرات در شمال به قابلیت های هسته ای به مدت طولانی متوقف شده است با هیچ نشانه ای از آنها از سرگیری.

تحلیلگران می گویند کیم است به احتمال زیاد به یکی دیگر از ظاهر عمومی در روزهای آینده خواهد شد که به گزارش رسانه های دولتی.

اما پیونگ یانگ "احتمالا نمی خواهد توضیح کیم اخیر عدم توجه به پنهان کاری در اطراف رهبر و سلامت برنامه" گفت: Leif-اریک ایزلی استاد مطالعات بین المللی در دانشگاه Ewha در سئول.

قبلی غیبت از چشم های عمومی در کیم بخشی نیز گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

کیم پدر و سلف بوده است مرده برای دو روز قبل از هر کسی در خارج از محافل درونی از کره شمالی رهبری آگاه بود.

در سال 2014 کیم جونگ سازمان ملل متحد کاهش یافته و از چشم برای نزدیک به شش هفته قبل از کرد با یک عصا. روز بعد, جنوب جاسوسی آژانس گفت که او تا به حال تحت عمل جراحی برای برداشتن کیست از مچ پا خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب