نه تنظیم! هدر Dubrow نشده تماشا 'RHOC' پس از او سمت چپ

نه تنظیم! پس از خروج زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی در سال 2017 هدر Dubrow ساخته شده است آن را به یک نقطه برا

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399

نه تنظیم! پس از خروج زنان خانه دار واقعی اورنج کانتی در سال 2017 هدر Dubrow ساخته شده است آن را به یک نقطه برای تماشای این آمار براوو سری.

"شما می دانید چه ؟ من در میانهی شب به تماشای نشان می دهد پس از من سمت چپ" هدر, 51 می گوید ما هفتگی به طور انحصاری در قسمت جدید "گرفتن واقعی با زنان خانه دار" پادکست. "من نمی دیده بان قبل از و من را تماشا نیست از من باقی مانده است. من نگه دارید تا با یک دسته از دختران من اجرا کردم به برخی از آنها اما نه روز به روز."

این Dubrow Keto Fusion رژیم غذایی نویسنده ادامه داد: "من خاطرات بسیار مثبت است. آن را یک دوره از زمان. پنج سال است در دراز مدت نشان می دهد. آن را باور نکردنی پلت فرم برای بسیاری از چیزهای دیگر که من انجام داده ام و من واقعا سپاسگزار برای آن است."

Not Tuning In! Heather Dubrow Hasn’t Watched ‘RHOC’ Since She Left the Series
Aaron Poole/E! سرگرمی

با وجود نه تنظیم در او تا به امروز در تمام, درام, اطراف, Tamra Judge و Vicki Gunvalson را تکان دهنده خروج.

"من فکر می کنم همه چیز به پایان می آید در برخی از نقطه. چیزی که در مورد زنان خانه دار این است که من همیشه فکر می کردم که کل بزرگتر از مجموع اجزاء آن," سابق براوو ستاره گفت ما. "و بنابراین حق رای دادن را در زندگی و قطعات گاهی اوقات نیاز به نگه داشتن در حال حرکت و تغییر است و این لزوما چیز بدی نیست."

در ماه ژانویه طمرة, 52, اعلام کرد او می روم سری براوو پس از آنها سعی در تنزل رتبه ، آشکار آمد یک روز پس از Vicki, 58, گفت:, او نمی خواهد در بازگشت پس از فصل 14.

"آنها هر دو چنین باور نکردنی مردم و شخصیت های. من نفرت را به مراجعه به آنها به عنوان شخصیت های, اما هر سال من خواهد گفت: "آنها باید انجام شود.' همیشه وجود دارد چیزی در زندگی خود را" 'از "هدر Dubrow جهان" پادکست میزبان گفت ما. "آنها فقط غنی با شرایط و چیزهایی که سرگرم کننده به تماشای."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن