'هیچ چیز کوتاه از شر": خانواده tech مدیر عامل یافت تجزیه در نیویورک سکونت در واکنش به مرگ او را به عنوان مقامات می گویند قاتل ممکن است قطع شده اند

فهیم صالح در لاگوس, نیجریه در ماه مه سال 2019.Temilade Adelaja/ایسناخانواده یک tech مدیر عامل که بدن داشت تجزی

توسط KETABKHOOOON در 27 تیر 1399
فهیم صالح در لاگوس, نیجریه در ماه مه سال 2019.

Temilade Adelaja/ایسنا

  • خانواده یک tech مدیر عامل که بدن داشت تجزیه در شهر نیویورک سکونت توصیف کرده است قاتل اقدامات به عنوان "هیچ چیز بد است."
  • فهیم صالح را در بدن کشف شد توسط خواهر خود را با اجرای قانون منابع گفتن های متعدد رسانه های خبری که قاتل به نظر می رسید قطع شده اند در حالی که تلاش برای پاک کردن صحنه است.
  • "هیچ کلمه و یا اقدامات به ارائه هر یک از ما به راحتی به جز دستگیری فردی که به نمایش گذاشته هیچ چیز کوتاه از شیطان بر ما عزیزان" خانواده گفت: با توجه به Daily Beast.
  • نتایج کالبد شکافی گزارش روزانه وحش نشان می دهد که با صالح شد با چاقو به مرگ و این که قاتل به احتمال زیاد منتظر او خون به لخته شدن قبل از dismembering بدن خود را.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

خانواده یک جوان tech مدیر عامل شرکت بود که به طرز وحشیانه ای به قتل رسیده در شهر نیویورک توصیف کرده است قاتل اقدامات به عنوان "هیچ چیز بد است."

نیم تنه از فهیم صالح, 33, یافت پنج شنبه در مجتمع مسکونی در منهتن پایین سمت شرق با سر و اندام های حذف شده از اداره پلیس شهر نیویورک که قبلا گفته خودی کسب و کار.

صالح بود و شرکت سرمایه گذاری و بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Gokada یک موتور سیکلت-نقطه شرکت در نیجریه و همچنین به عنوان در بر داشت از Pathao یک سوار-شرکت های محبوب در بنگلادش و نپال.

یک خانواده بیانیه ای گزارش روزانه وحش گفت: "هیچ کلمه و یا اقدامات به ارائه هر یک از ما به راحتی به جز دستگیری فردی که به نمایش گذاشته هیچ چیز کوتاه از شیطان بر ما عزیزان.

"ما نیاز داریم و می خواهیم NYPD و دیگر اعضا از اجرای قانون به کار پشتکار برای رسیدن به پایین از این جنایت وحشتناک و آوردن عدالت برای فهیم."

برقی دیدم نشد بعد به بدن خود و ناشناس اجرای قانون منبع گفت: "نیویورک پست که صحنه جرم شبیه است که از یک "حرفه ای" کشتن.

صالح خانواده گفت: "این عناوین بحث در مورد یک جرم ما هنوز هم نمی تواند درک."

"فهیم تر است از آنچه شما در حال خواندن" آنها گفت: در این بیانیه به نقل از Daily Beast. "او بسیار بیشتر است. خود درخشان و ذهن نوآورانه در زمان هر کسی که یک بخشی از جهان خود را در سفر و او مطمئن ساخته شده هرگز به ترک هر کسی پشت سر گذاشت."

صالح متولد شد و در عربستان سعودی به بنگلادش پدر و مادر, Daily Mail گزارش شده است.

کارآگاه گفت: روزانه وحش است که یک مرد با پوشیدن سیاه و سفید از جمله ماسک و هود ثبت شد زیر صالح به آسانسور در آپارتمان خود را در روز دوشنبه.

آنها گفتند که صالح مضطرب به نظر می رسد که این دو رد و بدل کلمات وجود دارد اما در صوتی.

مرد به نظر می رسد برای مبارزه به کار آسانسور به دلیل آن را به حال هیچ دکمه و صالح به حال با استفاده از یک fob کارآگاهان گفت.

فیلم های نظارت پس از آن نشان می دهد صالح خروج از آسانسور که در آن مرد آمد تا پشت سر او و مطرح خود را به دست راست و صالح و سپس به زمین افتاد.

کارآگاهان می گویند انسان ممکن است با استفاده از یک تیزر.

توضیحات شبیه به یکی که اجرای قانون منابع به نیویورک پست.

پست گزارش داد که فیلم های نظارت از دوشنبه نشان داد یک مرد حامل یک کیسه ورود و آپارتمان آسانسور ساختمان با صالح با صالح پس گرفتن.

شهر نیویورک مشاع ساختمان که در آن صالح پیدا شد.

Google Streetview

این منابع گفت: این مرد پس از آن حمله صالح فقط به عنوان او وارد آپارتمان او.

به گزارش دیلی کالبد شکافی متوجه شد که صالح بود بارها و بارها با چاقو و فوت قبل از بدن خود را تجزیه شد.

قاتل به نظر می رسید که منتظر شب قبل از انجام این کار به طوری که خون را منعقد خروجی گزارش شده است.

اجرای قانون مقامات نیویورک تایمز گفت که این نگاه به عنوان اگر قاتل به حال اقدام به تمیز کردن صحنه برای حذف شواهد.

روزانه وحش نیز گزارش داد که محققان بر این باورند که قاتل قطع شد توسط کسی که — احتمالا نسبی — در حالی که تلاش برای خلاص شدن از بدن است.

صالح پیدا شد توسط خواهر خود را بعد از ظهر سه شنبه.

کارآگاهان مظنون قتل ممکن است به دلیل اختلاف مالی روزانه وحش گزارش شده است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب