NYPD رئیس معترضان و چسبناک در پل بروکلین برخورد

1 / 14نژادی و بی عدالتی در نیویورکBlack Lives Matter معترضان و NYPD کردند که درگیری در نزدیکی تالار شهر پارک چ

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
1 / 14

نژادی و بی عدالتی در نیویورک

Black Lives Matter معترضان و NYPD کردند که درگیری در نزدیکی تالار شهر پارک چهار شنبه 15 ژوئیه سال 2020 در نیویورک است. (AP Photo/یوکی Iwamura)

نیویورک (AP) — چند شهر نیویورک افسران پلیس مورد حمله قرار گرفتند و مجروح چهارشنبه با معترضان و پلیس ضد پلیس و معترضان روی پل بروکلین, پلیس گفت:. رویارویی اتفاق افتاد ساعت قبل از شهردار, بیل د Blasio امضا و به قانون یک سری از پلیس پاسخگویی اقدامات با الهام از قتل جورج فلوید اریک گارنر و دیگر مردم سیاه و سفید.

حداقل چهار افسر صدمه دیده بودند از جمله رئیس گروه ترنس موناهان و 37 نفر دستگیر شدند, پلیس گفت:. اطلاعات در مورد اتهامات عنوان شده بود فورا در دسترس است.

هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از معترضان مجروح شدند. همراه عکاس مطبوعات شاهد چند نفر گرفتن و کردن کوس توسط پلیس از جمله یک زن که به پایان رسید تا در پیاده رو با یک افسر کشیدن مو خود را.

نظارت تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی توسط اداره پلیس نشان داد یک مرد روی پل عابر پیاده گردشگاه عجله به سمت یک گروه از افسران و رسیدن به بیش از یک حصار به داشتن یکی از آنها در سر با یک عصا.

پلیس عکس پس نشان داد ستوان با چهرهی خون آلود یک کارآگاه برگزاری یک پانسمان به سر خود و یک دوچرخه افسر کمک به یک همکار افسر لباس یک سر زخم.

موناهان که ماه گذشته به زانو در همبستگی با معترضان به صدمات پایدار به دست او است.

او و دیگر مجروح افسران راهپیمایی با pro-پلیس گروه به رهبری روحانیون محلی زمانی که آنها ملاقات کرد در پل توسط فعالان برخی از آنها شده اند کمپینگ در خارج شهر هال در هفته های اخیر به تقاضای شدید به کاهش بودجه پلیس.

برخی از مردم در نرم افزار-پلیس گروه راهپیمایی با یک بنر که گفت: "ما از NYPD." رهبر این گروه گفت: آنها خواستار پایان دادن به های اخیر موجی از خشونت از جمله تیراندازی مرگ 1-year-old boy در بروکلین.

د Blasio کمک رنگ سیاه زندگی موضوع نقاشی دیواری در برانکس خیابان قبل از امضای این پلیس اقدامات اصلاحات. آنها شامل ممنوعیت chokeholds و دیگر موانع است که می تواند به محدود کردن یک فرد تنفس. NYPD به مدت طولانی محروم chokeholds اما متوقف نشده برخی از افسران از استفاده از آنها در سال های اخیر — به ویژه در جلب مرگ در جزیره استاتن فقط خجالتی از شش سال پیش.

دیگر اصلاحات شامل الزامات مورد نیاز برای افسران خود را سپر تعداد قابل مشاهده — و نه پنهان توسط چیزهایی مانند سیاه عزاداری گروههای; NYPD به ایجاد و انتشار آن در سایت یک برنامه از افسر انضباطی تخلفات و مجازات و به صورت بخش به افشای اطلاعات در مورد راز آن نظارت فن آوری است.

یکی دیگر روشن می سازد که حق ضبط پلیس فعالیت است.

روز چهارشنبه تظاهرات و نقاشی دیواری شد آخرین موجی از اعتراض و فعالیت در سراسر کشور پس از جورج فلوید کشته شد مارس 25 توسط پلیس مینیاپولیس.

چند شب اول از تظاهرات در شهر نیویورک خدشه دار شد, سرقت, ناآرامی و خشونت تحمیل کرده و افسران پلیس. از آن زمان به بعد اعتراضات تا حد زیادی شده است صلح آمیز است.

__

دنبال مایکل در توییتر در سیساک twitter.com/mikesisaktinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب