NYPD قوانین جرم و جنایت توسط Shake Shack ماموران پس از سقوط بیمار

توسط Aishwarya Nair و اسماعیل شکیل(رویترز) - نیویورک پلیس می گوید روز سه شنبه آن را در بر داشت هیچ رفتار مجرما

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

توسط Aishwarya Nair و اسماعیل شکیل

(رویترز) - نیویورک پلیس می گوید روز سه شنبه آن را در بر داشت هیچ رفتار مجرمانه توسط کارکنان, برگر, زنجیره ای, Shake Shack, پس از سه افسران شکایت از احساس بد و اتحادیه خود را گفت: آنها می لرزد شده اند ممکن مشخصی با سفید.

این افسران که در متوقف Shake Shack برای صرف شام در حالی که اختصاص داده شده به کار در طول یک ضد نژادپرستی تظاهرات شبانه شکایت از احساس ناخوشی و گرفته شد به یک بیمارستان که در آن آنها مورد بررسی قرار گرفت و منتشر شد NYPD در بیانیه ای گفت.

"پس از بررسی کامل توسط NYPD است منهتن جنوبی محققان مشخص شده است که هیچ جنایتکاری توسط Shake Shack کارکنان ، پلیس هنوز در حال بررسی برای تعیین اینکه آیا این حادثه بود "اتفاقی و یا عمدی در طبیعت".

زاینده رود گفت: در توییتر https://twitter.com/shakeshack/status/1272812083810390016 آن را وحشت زده شد توسط گزارش می دهد که افسران ناخوشی. کارکنان آن بودند "کار سخت برای به دست آوردن تصویر کامل. در ضمن ما در حال رها به شنیدن این افسران در حال همه خوب است."

اتحادیه پلیس های شهر نیویورک Patrolmen را خیرخواه انجمن گفت که در حالی که افسران خوردن آنها "کشف کردند که یک ماده سمی اعتقاد به سفید قرار داده شده بود در نوشابه".

مانند بسیاری از شهرهای ایالات متحده, New York تجربه کرده است و روزانه تظاهرات خواستار عدالت نژادی از مارس 25 کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.


(گزارش شده توسط Aishwarya Nair و اسماعیل Shakil در بنگلور; ویرایش توسط رابرت Birsel)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de