افسران زانو زدن در همبستگی با معترضان در چندین شهر

معترضان که به خیابان های مختلف شهرهای ایالات متحده برای نزدیک به یک هفته در پاسخ به مرگ جورج فلوید. شده اند وج

توسط KETABKHOOOON در 13 خرداد 1399

معترضان که به خیابان های مختلف شهرهای ایالات متحده برای نزدیک به یک هفته در پاسخ به مرگ جورج فلوید. شده اند وجود دارد تعدادی از درگیری های خشونت آمیز بین اجرای قانون و تظاهرکنندگان در سراسر کشور — اما در برخی از شهرستانها افسران را به زانو در همبستگی با تظاهر کنندگان.

در Coral Gables) یک شهر در نزدیکی میامی یک اعتراض مسالمت آمیز با حضور صدها نفر روز شنبه شامل یک لحظه از نماز با افسران پلیس, CBS میامی گزارش شده است. قدرتمند تصاویر از تظاهرات نشان می دهد افسران زانو سر متمایل در همبستگی با معترضان. برخی از معترضان شعار می دادند "Black lives matter!" و "نه عدالت بدون صلح هیچ نژادپرستانه پلیس."

تماشا کنید: ماموران پلیس در سراسر کشور زانو زدن و راهپیمایی در همبستگی با معترضان. pic.twitter.com/QnuWcH6fPL

— CBS News (@CBSNews) 1 ژوئن 2020

ستاد از دو میامی-Dade ادارات پلیس خطاب به جمعیت و پاسخ به سوالات. "این آقایان پشت سر من ایستاده برای آوردن عدالت درست مثل شما برای درخواست" گفت: کی بیسکین رئیس پلیس چارلز مطبوعات با توجه به CBS میامی.

Coral Gables, رئیس پلیس اد Hudak گفت که او و سازمان دهندگان این اعتراض را حفظ خواهد کرد dialogue رفتن این هفته هر چند زوم. دو chiefs of police همچنین اذعان کرد نیاز برای آموزش بهتر و بررسی پروتکل های.

مشابه صحنه بازی کردن در بخش هایی از شهر نیویورک است. اگر چه وجود داشته است درگیری در بخش هایی از این شهر یکی از مقامات رسمی ملکه در زمان زانو به عنوان تظاهر کنندگان شعار می دادند "با تشکر از شما" و "حفظ صلح" CBS New York گزارش شده است. یک افسر دیگر دیده می شد در نظر گرفتن زانو در همبستگی در میدان تایمز در روز یکشنبه باعث آغوش از یک نشان دهنده.

در واشنگتن یک گروه از افسران به انتظارنشسته بودند و در زمان زانو در مقابل تهمت های هتل های بین المللی. "وجود دارد فوری فوران شادی و مشت تداوم ایم" ایسنا " جولیا Boccagno که دستگیر تصویری از صحنه است.

تصویری ⬇️ https://t.co/0iZXgtEIuj pic.twitter.com/N2CJNulBiI

— جولیا Boccagno (@juliaboccagno) 1 ژوئن 2020

در فرگوسن میسوری, غیر انتفاعی قهرمانانه تخیل اسیر لحظه ای که معترضان و افسران پلیس فرگوسن kneeled برای بیش از نه ساعت در همبستگی CBS وابسته KMOV گزارش شده است. فرگوسن که در آن یک نوجوان 18 ساله سیاه پوست به نام مایکل براون کشته شد, یک افسر پلیس در سال 2014 بود کاتالیزور برای اعتراضات گسترده علیه خشونت در زمان.

عکس از هوستون تگزاس نشان می دهد رئیس پلیس هنر اکودو راه رفتن با معترضان در طول راهپیمایی خود را. و در Bellevue, Washington, رئیس پلیس استیو Mylett زانو در همبستگی با یک گروه از معترضان. او سپس خطاب به جمعیت آنها گفتن "ما با شما هستیم نه علیه شما" تصویری نشان داد.

ایالات متحده-سیاست-پلیس-دادگستری-نژاد پرستی

هوستون رئیس پلیس هنر اکودو پیاده روی بازو در بازو با یک زن در یک "عدالت برای جورج فلوید" رویداد در هوستون, تگزاس, on May 30, سال 2020 است. علامت فلیکس/خبرگزاری گتی ایماژ

در حالی که چندین دیگر از افسر پلیس پیوستن به تظاهرات در همبستگی در بسیاری از موارد تعامل بین پلیس و معترضان خشونت تبدیل شد. در برخی از شهرستانها پلیس باید با استفاده از گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور و برخی از افراد مجموعه ای از سازه ها در آتش و غارت فروشگاه ها.

نیمه کامیون به نظر می رسد سعی کنید به درایو را از طریق معترضان در مینیاپولیس بین ایالتی

مقامات گمان سفید supremacists و چپ گرایان به خشونت در تظاهرات

SpaceX سابقه موفق پرتاب موشکtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب