اوهایو پدر که رفت به دی سی به کار در coronavirus خطوط مقدم جبهه در حال حاضر در یک

یک اوهایو پدر که رفت به واشنگتن دی سی به کار به عنوان یک پرستار درمان coronavirus بیماران در حال حاضر بر روی ی

توسط KETABKHOOOON در 25 اردیبهشت 1399

یک اوهایو پدر که رفت به واشنگتن دی سی به کار به عنوان یک پرستار درمان coronavirus بیماران در حال حاضر بر روی یک دستگاه تهویه و مبارزه با این بیماری خود را.

مرد مایکل رودز سفر از کلمبوس در 7 آوریل پس از بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار او را ترک بیکاری با توجه به نامزدش کهربا Wachenschwanz است که مستند از وضعیت خود در Facebook.

تصویر: Michael رودز با پسرش بوده. (حسن نیت ارائه میدهد کهربا Wachenschwanz)

رودز, 46, یک صاحب کسب و کار و پاره وقت پرستار مشغول به کار به مدت 20 سال در اعطای مرکز پزشکی در کلمبوس, اوهایو, شهرستان پایتخت که در آن Wachenschwanz همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار است. دو ملاقات وجود دارد و باید با هم برای شش سال.

"از آنجا که موقعیت خود را در این بیمارستان در نظر گرفته شده است مشروط آنها را تضمین نمی کند او هر ساعت در بیمارستان ما," او گفت: در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه.

پوشش کامل از شیوع کروناویروس

رودز صاحب یون حفاظت از آتش که در استخدام یک تعداد انگشت شماری از مردم که, پاک, تجاری, آشپزخانه, هود, Wachenschwanz گفت.

"زمانی که فرماندار تعطیل اوهایو رستوران به آن رستوران قطع خدمات مانند آشپزخانه, هود تمیز," او گفت:.

رودز را متوقف و در نظر گرفتن حقوق و دستمزد از کسب و کار خود را به طوری که او می تواند پرداخت به کارکنان خود که در سمت چپ یک سوراخ در درآمد خانوار است. بنابراین او تصمیم گرفت برای کار در جاهای دیگر به عنوان یک پرستار است.

"او می دانست که این سخت-آمار مناطق از این بیماری همه گیر مورد نیاز کمک کند و او می تواند به کمک" Wachenschwanz گفت.

هنگامی که او به واشنگتن او گفت: رودز مشغول به کار در UM شاهزاده جورج بیمارستان مرکز در مریلند در حومه واشنگتن, درمان غیر coronavirus بیماران برای چند هفته قبل از او در یک ماموریت موقت در بیمارستان برای بیماران مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در تاریخ 27 آوریل Wachenschwanz گفت: رودز شروع به شکایت از درد پشت.

"او رفت و به یک فیزیوتراپ چرا که او فکر آن بود که شاید فقط از کار شیفت های طولانی," او گفت:.

اما درد به فروکش نمی کند.

یک روز بعد رودز از خواب بیدار در وسط شب با تب 104 درجه است. او در زمان یک روز مرخصی از محل کار و در رختخواب ماند با تب و بدن درد نامزدش گفت.

در مارس 30, او آزمایش مثبت برای COVID-19. او در قرنطینه یک هتل که در آن او ماندن شده بود.

"هر روز ما صحبت کرد او به من گفت که او احساس وحشتناک" Wachenschwanz گفت.

رودز رفت و به یک بیمارستان در مارس 6 و بستری در بخش مراقبت های ویژه. او صرف یک شب وجود دارد و پس از خود بیماری بدتر او منتقل شد به دانشگاه جانز هاپکینز که در آن او در حال حاضر در یک مبارزه برای زندگی خود را نامزد خود را گفت.

دانلود NBC News, برنامه, برای پوشش کامل و هشدار در مورد شیوع کروناویروس

Wachenschwanz, 40, گفت: یکی از سخت ترین قسمت رودز' تشخیص شده است و توضیح آن را به فرزندان خود. او 9 ساله, دوقلو, تعقیب و حیوان دست اموز از رابطه قبلی و رودز 2 ساله پسر به نام جواب. Wachenschwanz گفت: دوقلوها آگاه هستند از تعداد بالایی از تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در سراسر کشور است.

"هنگامی که دوقلوها متوجه میکائیل COVID خود را اولین چیزی بود که مایکل برای رفتن به مرگ؟'" او گفت:. "آنها واقعا نگران او."

آنها همچنین در مورد او. "عمدتا آنها را ببینید من, به طوری که آنها در حال ناراحتم چون من غمگین" Wachenschwanz گفت.

جواب را نگه می دارد درخواست برای پدرش, او گفت:.

یک GoFundMe کمپین راه اندازی شده توسط Rhodes " بهترین دوست, چاد Lusher کرده است بیش از $22,000 سمت هدف از $50,000. Lusher توصیف رودز به عنوان کسی که همیشه قرار می دهد نیازهای دیگران بالا خود را.

"آنچه که ما می خواستم به خارج وجود دارد او داستان" Wachenschwanz گفت. "چه کسی می رود به دور از خانواده خود مبارزه سخت برای کمک به مردم. در حال حاضر او بیمار است و دور از خانه."tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de