اورگن ایالت Ron Wyden می گوید تهمت فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند به افزایش گروههای امید

سناتور. Ron Wyden گفت: اخبار یاهو روز سه شنبه که او معتقد است که برگ برنده دولت را سرکوب معترضان در پرتلند است

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

سناتور. Ron Wyden گفت: اخبار یاهو روز سه شنبه که او معتقد است که برگ برنده دولت را سرکوب معترضان در پرتلند است, خلاف قانون اساسی و تفرقه تلاش برای تقویت رئیس جمهور را تضعیف گشتند تلاش.

"مغلوب ساختن پیشی جستن یک دستور کار سیاسی در اینجا" Wyden یک اورگان دموکرات گفت: در مصاحبه با یاهو نیوز " "Skullduggery" پادکست.

پورتلند, بزرگترین شهر در اورگان بوده است و ستد با اعتراضات پس از جورج فلوید یک غیر مسلح سیاه پوست کشته شده توسط پلیس مینیاپولیس در مه 25. در پاسخ به این تظاهرات که در برابر خشونت تبدیل شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعزام ناشناس فدرال افسران چادری در نظامی دنده به پورتلند با وجود اعتراض از شهر و مقامات دولتی.

Wyden استدلال کرد که فدرال پاسخ — که مصادف با presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن مصرف اولیه اما مهم سرب در برابر رئیس جمهور تهمت بود نه تنها معکوس بلکه nakedly سیاسی است.

"اگر شما در حال گرفتن shellacked امروز شما به دنبال سعی کنید برای پیدا کردن برخی از روش های است که خواهد شد در مقابل" او گفت:.

"من حدس می زنم اگر شما چنین وحشتناک رکورد در برخورد با کروناویروس که خونتان در سراسر کشور به شما می گویند به خودتان و من مطمئن هستم که ما می توانید شکل و خارج چگونه به خوبی وجود دارد [بنابراین] بیایید بیرون بروید و بگویید امریکا است که مردم در این شهرستانها نیست مانند آنها نمی باید ارزش های خود را و آنها یا آنارشیست یا آنها دلسوز به آنارشیست ها."

Wyden گفت که او و همکار ایالت اورگان Jeff Merkley معرفی اصلاحیه به لایحه دفاعیه در حال حاضر در حال بحث توسط سنا که بلوک ناشناس فدرال افسران نزولی در شهرستانها در آینده است.

رئیس جمهور پیشنهاد کرد در اوایل این هفته که او با توجه به ارسال بیشتر ماموران فدرال به دیگر شهرهای بزرگ است که باید دیده تظاهرات علیه خشونت پلیس.

"ما در حال رفتن به اجازه دهید نیویورک و شیکاگو و دیترویت و فیلادلفیا و بالتیمور و همه از این -- Oakland یک ظرف غذا" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی. "ما در حال رفتن به اجازه دهید این اتفاق می افتد در کشور ما است. تمام اجرا شده توسط لیبرال دموکرات."

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه می گویند که اگر بایدن برنده انتخابات ریاست جمهوری این کشور خواهد بود اجرا شده توسط "چپ رادیکال" و "بروید به جهنم."

Wyden گفت: واضح است به او که رئیس جمهور در تلاش است تا به بزرگ-ساکنان شهر و تقسیم کشور است. او گفت: یک از دوستان او که در یک اتاق اورژانس پزشک "بدون خشونت استخوان در بدن او" به تازگی teargassed در پورتلند توسط ماموران فدرال با وجود این واقعیت است که او مسالمت آمیز اعتراض در آن زمان است.

"او در حال ارسال این جوخه های شبه نظامی به شهرهای" Wyden گفت. "او در تلاش برای آن را مانند در همه شهرستان یا آنارشیست یا دلسوز به آنارشیستها و او واقعا در تلاش برای خم کردن یک نوع از ما در برابر آنها تمرکز می کنند. و او فکر می کند که می خواهد محبوب با جناح راست رسانه ها و پایگاه خود را."

اما Wyden گفت: جرم و جنایت شده است در پورتلند برای چند هفته گذشته و کاملا وجود دارد هیچ دلیلی برای رئیس جمهور ارسال غربت بسته ناشناس ماموران فدرال به شهرستان به teargas و در غیر این صورت آزار و اذیت معترضان مسالمت آمیز.

Wyden نیز خواسته شد در مورد اخیر سرمقاله در usf football بود که انتقادی از این تظاهرات که باید فرا گرفته شهرستان.

"تظاهرات در حال حاضر در هشتمین هفته خود گرفته اند تلفات در نیروهای پلیس و نیروی حیاتی به جامعه در راه اعم از توقف بی پروا به رانندگان در پاسخ به موجی از تیراندازی در هفته های اخیر" سرمقاله گفت.

"پورتلند نیازهای رهبران آن — شورای شهر شهرستان رهبران پرتلند-منطقه قانونگذاران ایالتی و فرماندار می گویند با یک صدای واحد است که تظاهرات که محول به تخریب هیچ جایی در شهرستان ما است."

در مورد usf football موقعیت Wyden گفت: او را محکوم تظاهرات خشونت آمیز اما افزود که استفاده از ناشناس ماموران فدرال به پلیس اعتراض به تشدید تنش.

"به چالش کشیدن وضعیت شده است به طور چشمگیری ملتهب دلیلی و در قانون اساسی راه تهمت و نیروهای" Wyden گفت.

"پس آنچه را که واقعا اتفاق افتاده در دو روز گذشته است که مادران و پدران — و در حال حاضر آنها در حال آوردن فرزندان خود را — در حال قفل کردن اسلحه و آنها در مرکز شهر و آنها را روشن ساخت آنها علاقه مند در گفت و گو های صلح آمیز."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پس از یک معترض کشته شده است در اوماها شاهدان ادعا عجله تحقیقات نادیده گرفته شود نشانه های تیرانداز را به اتهام نژادپرستانه گذشته

  • پس از ماه از سکوت CDC است کاهش دوباره به نمایش عمومی

  • اخبار یاهو/YouGov جولای 4 نظرسنجی: متناوب 62 درصد از آمریکایی ها دیگر امریکا به عنوان رونالد ریگان 'درخشان شهر بر روی تپه'

  • چه رای دهندگان تقلب ؟ اخبار یاهو توضیح می دهد

  • می تواند به کشورهای در حال توسعه تحمل coronavirus?tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب