Outdaughtered آدم یکجور کلاه پوستی: من "هرگز نزدیک درب' در اتخاذ بچه ها بیشتر

اتاق برای یک بیشتر است ؟ Outdaughtered ستاره آدم یکجور کلاه پوستی و دانیل Busby نیست مخالف با این ایده گسترش خ

توسط KETABKHOOOON در 7 خرداد 1399

اتاق برای یک بیشتر است ؟ Outdaughtered ستاره آدم یکجور کلاه پوستی و دانیل Busby نیست مخالف با این ایده گسترش خانواده خود را از طریق تصویب.

"ما هرگز بستن درب به طور کامل در آن" آدم 37 گفت: ما هفته به طور انحصاری در اوایل این ماه در حالی که ترویج فصل 7 از Outdaughtered. "ما همیشه باز باشد-فکر کردن در مورد آن."

دانیل سپس chimed در بیان احساسات مشابه. در حالی که او اشاره کرد که او "هرگز فکر نمی کردم" که او را تبدیل به مادر quintuplets او فقط به دنبال "است که در حسرت" و نیز همین کار را انجام اگر تصویب شد روی میز.

Outdaughtered Adam Busby Says He Is Definitely Open to Adopting More Kids With Wife Danielle Busby
آدم Busby, Danielle Busby و دختران خود. حسن نیت ارائه میدهد آدم و دانیل Busby/Instagram

"اگر این چیزی است که خداوند در قلب ما و آن چیزی است که ما به نام و منجر به فراموش, ما می خواهم به دنبال آن" 36 ساله که توضیح داد به ما.

آدم و دانیل گره خورده گره در 2006. زن و شوهر, استقبال دختر Blayke, 9 در سال 2011. TLC duo شد پدر و مادر به quintuplets پارکر هازل, آوا, رایلی و اولیویا در حال حاضر 5 در 2015.

در ماه ژوئن گذشته آدم و دانیل گفت: ما به طور انحصاری که آنها پیش بینی نمی حاملگی بیشتر کودکان پس از استقبال از آنها شش دختر. "فروشگاه بسته" دانیل گفت: در آن زمان. "این امر می تواند خوب به یک پسر بچه کوچک است و حمل بر Busby نام اینجا وجود دارد اما نمی شود هر بیشتر کودکان مگر یک روز خدا آن را در قلب ما به اتخاذ کنند."

Outdaughtered Adam Busby Says He Is Definitely Open to Adopting More Kids With Wife Danielle Busby

آدم نیز اشاره کرد که در آنها باقی خواهد ماند "روشنفکر" به تصویب در حالی که با اضافه کردن "تا آنجا که او تولد فرزند بیشتر, هیچ, که قصد ندارم به اتفاق می افتد."

در حال حاضر آدم و دانیل در حال آماده سازی خود برای 7 فصل خود را TLC سری. این دیرین را دوست دارد نشان داد به ما انحصاری است که آنها به ضرب گلوله و برخی از صحنه ها از تلفن های خود را با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس را stay-at-home سفارشات.

"ما فقط چند قسمت و سپس coronavirus رسید. تمام خدمه مجبور به ترک بنابراین ما, مانند, 'چه کنیم؟'" آدم توضیح داد. "همه گیر در, خانه, ما, مانند, مرد, من حدس می زنم ما در حال رفتن به سعی کنید به عجله این قسمت به هوا فقط به دلیل همه گیر در خانه به هر حال. وجود دارد بسیاری از مصاحبه ها و مطالبی که ما تا به حال به ضرب گلوله و در عین حال برای کسانی که سه قسمت است."

او ادامه داد: "در شب هنگامی که دختر به خواب رفت, ما تا به حال به راه اندازی یک مجموعه مصاحبه در اتاق نشیمن خود را و ساقه در حالی که بچه ها خواب بودند. ما به طور کامل شات کل قسمت فقط رویدادهای ما در قرنطینه آنچه ما انجام می دهند در اینجا و چه در رفتن در اطراف خانه ما ، که همه 100 درصد شات با ما مصاحبه, شات توسط ما. بنابراین ما می توانید ببینید که چگونه از آن می رود. خواهیم دید که چگونه آنها قادر به قرار دادن که با هم."

فصل 7 از Outdaughtered برای اولین بار در TLC شنبه, ژوئن 2 در 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن