خارجی, بانک بیلی مدیسون است Pansexual: "من باور نمی کنم در افراد راست'

گرفتن صادقانه! بیلی مدیسونبهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان Kiara در Netflix بکشد خارجی, بانک, باز,

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

گرفتن صادقانه! بیلی مدیسونبهترین و شناخته شده برای نقش خود را به عنوان Kiara در Netflix بکشد خارجی, بانک, باز, باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود در چهار شنبه 17 ژوئن در "سلامت روان Q&A" با Lacy هارتسل.

"من باید بسیار پذیرش دوستان پذیرش خانواده یک صنعت است که بسیار استقبال و پذیرش" بازیگر 21 ساله که نشان داد او pansexual در 25 مه طریق Infinite گفت: در این ویدئو. "باز بودن و صادقانه احساس می کند خیلی خوب است! به طوری شفاف به خصوص در یک صنعت زمانی که بسیاری از مردم می خواهند که در زندگی شخصی من, آن را خوب است که من می تواند مانند 'در اینجا زندگی شخصی من است. شما می توانید آن را. آن را خوب است.'"

این شورا از پدران ستاره نیز نشان داد او در رابطه با ماریا Linney. در ژوئن 11, بیلی مشترک یک ویدئو از طریق او Infinite از خودش گفت: "من در حال سقوط نیست" بارها و بارها. در پایان صوتی می گوید: "خوب من در حال سقوط" به عنوان Linney وارد قاب و جفت در آغوش بگیرید. به عنوان خوانده شده "تعجب."

Outer Banks Madison Bailey and girlfriend Mariah Linney
بیلی مدیسون و ماریا Linney حسن نیت ارائه میدهد از بیلی مدیسون/Infinite

که همان روز Linney مشترک یک ویدیو از خودش آواز "من آن را می خواهم من آن را" خط از Ariana Grande's "7 حلقه ها" را نشان می دهد و این جفت ارز در آغوش گرفتن. "با تشکر از infinite" او زیر نویس این ویدئو. Linney نیز مشترک سه عکس جدید از زن و شوهر با هم از طریق او Instagram در دوشنبه 15 ژوئن.

"من احساس می کنم صفر شرم و احساس می کنم که راه از آنجا که هیچ کس تا به حال واقعا شرمنده من برای آن و من می دانم که بسیاری از مردم تا به حال بسیاری از نفرت و عدم حمایت. من می دانم که بسیاری از داستان های بی شماری از عجیب و غریب مردم است که پشتیبانی از" او گفت: روز چهارشنبه Instagram زندگی می کنند. "اما اگر شما به درخواست من شخصا این فقط تجربه من با آن است. آن را به ارزش آن است. من احساس می کنم سبک تر احساس می کنم خوشحال است که من فقط می تواند طوری باز و صادقانه است. آن را احساس می کند خوب است."

بعد در این مصاحبه او خواست دیگران برای باز کردن در مورد تمایلات جنسی خود را.

"اگر شما در حال گی, همه بگویید که شما در حال گی. آن را به ارزش آن را," او گفت:. "من می گفت این روز دیگر من بود به صداقت, من باور نمی کنم در افراد راست. آنها به عنوان واقعی به عنوان تک شاخ به من."

در طول چت, بیلی همچنین نشان داد که او بسیار محتاط در مورد وزن خود را زمانی که او در مدرسه بود.

"من واقعا نمی دانم چه اتفاقی می افتد. همه من می دانم این است که من در نوشتن هر چیزی که من از خوردن چه مقدار کالری در همه چیز, نگه داشتن سخت آهنگ آن را," او گفت:. "من از خوردن احتمالا مانند 200-ish کالری در روز بود در حالی که برای. ... 8th grade من آن را نگه داشته در یک چسباننده من سازگار بود. آن را بسیار عجیب و غریب است."

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن