پاکستان و چین و ترک و هند با در اختیار داشتن بیشتر سلاح های هسته ای: گزارش

پاکستان و چین هر دو برتر تعداد سلاح های هسته ای و کلاهک های خود را در برابر رقیب منطقه ای هند گزارش سالانه م

توسط KETABKHOOOON در 27 خرداد 1399

پاکستان و چین هر دو برتر تعداد سلاح های هسته ای و کلاهک های خود را در برابر رقیب منطقه ای هند گزارش سالانه منتشر شده توسط سازمان بین المللی تحقیقات صلح استکهلم موسسه (SIPRI) نشان می دهد.

این SIPRI کتاب سال 2020 می گوید که هند افزایش سلاح های هسته ای در سال گذشته از 130-140 به 150; تعدادی که پاکستان دارای هنوز بالاتر در 160.

هرچند که ممکن است تعداد ممکن است به طور کامل و دقیق.

"دولت های هند و پاکستان را در مورد اظهارات برخی از موشک های, آزمون, اما ارائه اطلاعات در مورد وضعیت و یا اندازه زرادخانه خود را," استکهلم-بر اساس فکر می کنم تانک گفت: در آن گزارش.

میان ایران کشورهای پاکستان رتبه ششم با 160 کلاهک هسته ای در این گزارش اعلام کرد خواستار آن قابل توسعه در نظر beefing تا از آرسنال است.

در این گزارش گفت که چین کلاهک هسته ای تعداد در حدود 320 است که بیش از دو برابر نسبت به هند و این کشور نیز در حال گسترش موجودی خود را.

"در شروع سال 2020 نه متحده—ایالات متحده آمریکا, روسیه, انگلستان, فرانسه, چین, هند و پاکستان و اسرائیل و کره شمالی دارای حدود 13,400 سلاح های هسته ای که 3,720 اعزام شده بودند با نیروهای عملیاتی. حدود 1800 از این نگهداری می شوند در حالت بالا عملیاتی هشدار" به SIPRI گزارش اضافه شده است.

یک نکته مثبت وجود دارد در حال حاضر هیچ استقرار کلاهک های هسته ای در جنوب آسیا و منطقه است.

در این گزارش گفت که هند و پاکستان در حال افزایش زرادخانه خود را بطور قابل توجهی. "هند هزینه از $71.1 میلیارد دلار رتبه آن را به عنوان سومین spender برای اولین بار" آن را بخوانید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن