پدر و مادر مقتول آتلانتا دختر, درخواست برای کمک به پیدا کردن قاتل

1 / 2نژادی و بی عدالتی کودک کشته شدندیک تصویر از ویدئو منتشر شده توسط آتلانتا اداره پلیس نشان می دهد یک فرد مو

توسط KETABKHOOOON در 24 تیر 1399
1 / 2

نژادی و بی عدالتی کودک کشته شدند

یک تصویر از ویدئو منتشر شده توسط آتلانتا اداره پلیس نشان می دهد یک فرد مورد علاقه در تیراندازی مرگ 8 ساله Secoriea ترنر. او به ضرب گلوله در حالی که سوار یک ماشین با مادر و دیگر بزرگسالان در تاریخ 4 ژوئیه سال 2020 است. پلیس در حال جستجو برای حداقل دو بورس معتقد بودند به مسئول مرگ او.(آتلانتا اداره پلیس از طریق AP)

آتلانتا (AP) — پدر و مادر از 8 سال آتلانتا دختر مقتول در نزدیکی محل قبلی پلیس به قتل التماس برای کمک به پیدا کردن هر کس مسئول بود به عنوان وکلای خود را اعلام کرد که بیشتر پول پاداش.

در یک عاطفی در کنفرانس خبری روز دوشنبه خانواده وکلا اعلام کرد "همه دست در عرشه" تلاش خواهد کرد که شامل canvassing چند محلات روز سه شنبه به دنبال سرنخ در قتل Secoriea ترنر. آنها همچنین یک خط تلفن برای راهنمایی خواهد شد که کارکنان توسط دانشجویان حقوق با کمک از وکلا که داوطلب وقت خود را.

"لطفا با استفاده از کلمه دله دزدی" دختر پدر Secoriey Williamson گفت: پرداختن به هر کسی که ممکن است منجر می شود. "اگر شما به جلو, شما نمی خواهد به عنوان یک دله دزدی شما را برچسب دار به عنوان یک قهرمان است."

خانواده وکلای متعهد به استفاده از تمام منابع در دسترس در جستجوی مظنون است. مجموع پاداش پول در حال حاضر در $50,000 گفت: یکی از وکلای Mawuli دیویس.

"مارتین لوتر کینگ گفت: زندگی ما شروع برای پایان دادن به روز ما تبدیل به سکوت در مورد چیزهایی که مهم است. و زندگی Secoriea مسائل" گفت: Shean ویلیامز یکی دیگر از خانواده وکلا.

تصاویری از دومین فرد مورد علاقه در کشتار منتشر شد اواخر یکشنبه. پلیس گفته اند که حداقل دو بورس ممکن است درگیر شده اند.

Secoriea شد داغستان در چهارم جولای در حالی که سوار یک ماشین با مادر و دیگر بزرگسالان است. تیراندازی اتفاق افتاده در نزدیکی وندی که در آن یک مرد سیاه و سفید Rayshard بروکس, 27 کشته شد توسط یک افسر پلیس ژوئن 12.

را تغییر سنگر تنظیم شده است تا در این منطقه پس از بروکس کشته شد و مردان مسلح شده بود مسدود کردن جاده ها در این منطقه و تبدیل برخی از رانندگان دور. Secoriea خودرو در تلاش بود برای ایجاد یک U-نوبه خود در یکی از سنگر زمانی که حداقل یک فرد مسلح به ضرب گلوله به ماشین پلیس گفت:.

دوم person of interest دیده می شود با یک تفنگ بسته به بدن خود و یک کیسه crossbody بیش از شانه خود را. آتلانتا پلیس منتشر شده بود یک فیلم کوتاه در هفته گذشته از اولین فرد مورد علاقه است که او نیز دیده می شود حمل تفنگ در نزدیکی جایی که Secoriea به ضرب گلوله کشته شد.

خصوصی, دعوت, تنها مراسم تشییع جنازه برای Secoriea است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

"دیگر ما می توانید به نظاره نشست و صبر کنید. دلیل ما نمی توانیم صبر کنید که به دلیل وجود یک قاتل یا قاتلان هنوز هم در اینجا" سابق آتلانتا و عضو شورای شهر جرثقیل Boazman گفت.

"خط پایین این است که کودک از رفتن به خاک سپرده شود در روز چهارشنبه و ما می خواهیم قاتل این کودک را برداشت قبل از آن," او اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن