پاتریک شوارتزنگر سهام خود را Hilariously صادق بستنی بررسی

چه کسی می دانست پاتریک شوارتزنگر تا به حال چنین فهیم کام? برای چند ماه گذشته این Scream Queens آلوم گرفته است

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399

چه کسی می دانست پاتریک شوارتزنگر تا به حال چنین فهیم کام? برای چند ماه گذشته این Scream Queens آلوم گرفته است به Instagram برای به اشتراک گذاشتن برخی از refreshingly صادقانه و LOL شایسته بستنی بررسی در یک دوره ای در محدوده بخش او لقب پاتریک پیمانه نیم لیتری.

در این سری ویدئو شوارتزنگر تصویب یک لهجه جنوبی فراهم می کند و پرده بازخورد در برخی از محبوب ترین و منحصر به فرد طعم بستنی اطراف — رتبه آنها در یک مقیاس از یک تا 10. او همچنین گاهی اوقات اشاره به خود را به عنوان آشپز بویار-پاتریک.

در مراسم تحلیف قسمت از پاتریک پیمانه نیم لیتریبرای مثال است که برای اولین بار در میان coronavirus همه گیر در مارس سال 2020 کالیفرنیا مادری نمونه برخی از تیرامیسو بستنی از شیرین رز لبنیاتی. "نگاه کنید که در آن پوشش" او بانگ زد: او به عنوان باز پاینت. "ما رو سفید شدیم تاریک ما رو قهوه ای ما رو قهوه ما رو پوسته — ما آن را تمام کردم."

پس از در نظر گرفتن یک "حلقه اطراف روزی" نیش ستاره به اشتراک گذاشته شده حکم خود را. "پا بر روی خط است که در خارج از مرزهای" او بوده. به عنوان شوارتزنگر توضیح داد: او به خصوص علاقه مند به درمان های یخ زده را "یکدست و صافی و" حسن نیت ارائه میدهد از قهوه و یک "کمی از فرو ریختن" از شیرینی خود را.

در حالی که پاتریک پیمانه نیم لیتری است که قطعا احمقانه و نشاط در طبیعت, Daniel واقعی نیست ستاره می کند و استفاده از آن به عنوان یک راه برای درخشش نور در کسب و کارهای محلی و همچنین به عنوان کسانی که متعلق به جانبازان.

علاوه بر این مواد غذایی متمرکز سری به دست آورده است اختصاص داده شده زیر را در ماه پس از اولین آن. در آغاز جولای 13 قسمت شوارتزنگر نشان داد که او دریافت بجا هدیه از وفادار بیننده. "من فقط می خواهم برای شروع با تشکر یکی از طرفداران ساخته شده است که من یک ویژه طلا پاتریک پیمانه نیم لیتری حکاکی قاشق به طوری که من هیچ لیسیدن یک قاشق نقره ای," او گفت:. "با تشکر از شما."

پاتریک پیمانه نیم لیتری نیز یک ضربه با Grown Ups 2 ستاره معروف خانواده و دوستان است. خواهر کاترین شوارتزنگر اغلب برگ شیرین دیدگاه در ویدئوها به عنوان نشانی از شوهرش کریس پراتبود که طرفداران "حلقه اطراف روزی" مرجع در قسمت اول. شوارتزنگر را مادر ماریا شرایورنظر: "اینها نابغه است."

در پایین حرکت به اتمام شوارتزنگر طنز آمیز بستنی بررسی!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب