Patten خواستار هنگ کنگ معترضان نه به از دست دادن ایمان'

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ, آخرین, انگلیسی, فرماندار, Chris Patten روز چهارشنبه خواست معترضان به "از دست دادن ایما

توسط KETABKHOOOON در 1 خرداد 1399

هنگ کنگ (AP) — هنگ کنگ, آخرین, انگلیسی, فرماندار, Chris Patten روز چهارشنبه خواست معترضان به "از دست دادن ایمان" بیش از آنچه که او به عنوان حرکت های پکن برای سفت کردن و کنترل خود را از نیمه مستقل شهرستان.

این مستعمره سابق بریتانیا بازگردانده شد به چین در سال 1997 تحت "یک کشور دو سیستم" چارچوب است که به آن خود را در نظام حقوقی و آزادی بیشتر نسبت به سرزمین اصلی است. آن را لرزاند بوده است در سال گذشته با تظاهرات که در معرض اختلافات عمیق بین دموکراسی فکر هنگ Kongers و حزب کمونیست حکومت دولت مرکزی در پکن.

تظاهرات آغاز شد و بیش از یک در حال حاضر خارج لایحه که اجازه هنگ کنگ از ساکنان را به سرزمین اصلی به صورت آزمایشی و ادامه داد: بیش از هفت ماه بیش از پلیس رفتار و ادراک است که پکن در حال محکم کردن آن کنترل بر این شهر امور.

این تظاهرات که عمدتا مسالمت آمیز در ابتدا بر روی ماه فرود گاهی اوقات به درگیری های خشونت بار بین پلیس و معترضان. بیش از 8000 دستگیری ساخته شد.

"آنها نباید از دست دادن قلب. آنها نباید خود را از دست دادن احساس عزت و نجابت و اعتدال" Patten گفت: در یک مصاحبه آنلاین برگزار شده توسط خبرنگاران خارجی' Club در هنگ کنگ است.

"من فکر نمی کنم شما می توانید کشتن و یا قفل کردن یا گاز اشک آور به تسلیم ایده آزادی" گفت: Patten بود که در هنگ کنگ گذشته استعماری فرماندار قبل از شهرستان بود و در بازگشت به چین و کمک به مذاکره شرایط تحویل. او اغلب بحرانی شده است از تحولات در هنگ کنگ پس از آن گفت: از نظر نقض شده است.

هنگ کنگ نیروی پلیس متهم شده است که استفاده بیش از حد از زور در طول تظاهرات. معترضان پرتاب بمب بنزین در اقدامی تلافی جویانه و اشغال خیابان ها و محیط های دانشگاهی و تبدیل آنها به میدان جنگ در برابر پلیس.

Patten خواست مردم به "ایستادن برای آنچه آنها باور دارند که در" و رای دادن در انتخابات مجلس در ماه سپتامبر.

او با انتقاد از گزارش اخیر توسط پلیس شهر watchdog که تبرئه افسران استفاده از زور و توصیف های اخیر بازداشت 15 معترضان به اتهام غیر قانونی مجمع به عنوان "ظالمانه است."

"این یک تهدید به هنگ کنگ استقلال و به" یک کشور دو سیستم " او گفت:, و اضافه کرد که بازداشت شدند و تلاش برای ارعاب بقیه از هنگ کنگ.

در پاسخ به Patten نظرات چین وزارت امور خارجه در هنگ کنگ در بیانیه ای گفت که Patten بود تحریک افراد جوان از هنگ کنگ به ادامه عمل مانند اراذل و اوباش به عنوان "گوشت دم توپ برای سیاسی به دست آورید."

او همچنین متهم به تحریف "یک کشور دو سیستم" اصل و لکه و چین تصویر های بین المللی با توجه به این وزارتخانه در بیانیه ای.

"Chris Patten گناهکار از یک هزار سال است که قطعا خواهد شد میخ به تاریخ نظامی "ستون ابر "شرم" بیانیه ای گفت:.

Patten که به معرفی اصلاحات دموکراتیک در هنگ کنگ نسبت به پایان تصدی خود به عنوان فرماندار به خواست انگلیس به صحبت کردن برای این سرزمین است. پکن در ماه اکتبر گذشته او را متهم کرد که یک "سیاه دست" در پشت جنبش اعتراضی پس از او به نام مقررات منع معترضان از پوشیدن پوشش صورت "جنون مطلق."

Patten همچنین آمار در هنگ کنگ رهبر کری لام در چهارشنبه گفت او انجام نشده بود کار خود را با "بزرگترین صداقت" به عنوان پکن تدابیر کنترل بیش از شهرستان.

"دولت به نظر می رسد مکانیسم های که از طریق آن کمونیست رهبری در پکن اجرا هنگ کنگ و باعث می شود تصمیم گیری خود را. کری لام را مجبور به زندگی با وجدان" او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن