زن که فیلم برداری افسر پلیس فلوریدا نقشه کشی تفنگ در طول پیراهن کش ورزش بازداشت و پس از عدم بازگشت خودرو

یک زن که در ماه گذشته فیلم برداری یک افسر پلیس فلوریدا نقشه کشی سلاح خود را در طول یک پیراهن کش ورزش دستگیر شد

توسط KETABKHOOOON در 11 مرداد 1399

یک زن که در ماه گذشته فیلم برداری یک افسر پلیس فلوریدا نقشه کشی سلاح خود را در طول یک پیراهن کش ورزش دستگیر شد برای عدم بازگشت این خودرو دیده می شود که ویروسی تصویری, مقامات روز جمعه گفت.

Joneshia Wilkerson, 23 دستگیر شد سه شنبه و رزرو ظن عدم بازگشت یک وسیله نقلیه اجاره و استفاده جعلی از یک کارت اعتباری با توجه به Pinellas County Sheriff بیانیه.

او اجاره یک نیسان آلتیما در ژوئن 2 از سنت پیت-ویکی فرودگاه بین المللی شد و با توجه به عقب بر ژوئن 6, کلانتر, گفت:.

"شماره کارت اعتباری Wilkerson استفاده می شود متعلق به یک قربانی در ایندیانا بود که هنوز هم در اختیار خود کارت اصلی" با توجه به کلانتر ،

Wilkerson در زمان تلفن همراه تصویری از یک تمپا افسر پلیس کشیدن او در تاریخ 18 ژوئن و او نوشته شده که فیلم در ژوئن 22.

افسر بلافاصله به خود جلب کرد یک سلاح در زمان پوشش پشت خود را درب ماشین و گفت: راننده و مسافر برای مسدود کردن و نشان دادن دست خود را, این ویدئو نشان داد. او گفت Wilkerson که آلتیما گزارش شده بود به سرقت رفته است.

پشتیبان گیری وارد شده اند در حدود پنج دقیقه قبل از افسر holstered سلاح خود را. Wilkerson و مسافر بودند و سپس دست به دستبند قرار داده و در پشت یک ماشین پلیس فیلم نشان داد.

این آلتیما گزارش شده بود به سرقت رفته توسط هرتز اجاره ماشین و تمپا پلیس توقیف خودرو به صورت مداوم Pinellas County Sheriff دفتر تحقیقات هر دو سازمان گفت: در آن زمان.

Wilkerson عضو ارتش ایالات متحده بود فقط از استقرار و قرض گرفته ماشین از آشنایی تمپا اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

Wilkerson و مسافر او را بعدها منتشر شد با هیچ اتهام و Wilkerson محروم دانستن هر چیزی در مورد تاریخچه اتومبیل و یا رسیدگی به آن به سرقت رفته است.

"در آن زمان تحقیقات در شهرستان Pinellas نشده بود" تکمیل Pinellas County Sheriff را Dep. تراویس Sibley گفت: ان بی سی نیوز روز جمعه گفت تمپا پلیس حق بازداشت Wilkerson که در آن زمان.

"او گفت تمپا افسران آن بود که یک دختر را نقلیه و هیچ راهی برای گفتن یک راه یا دیگری."

Wilkerson نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در دو علنا ذکر شده برای شماره تلفن برای او در روز جمعه.

و یک وکیل که تا به حال نشان داده Wilkerson در مورد زودتر — در روز جمعه گفت که او تا به حال شده است در تماس با اجاره خودرو مهم است. او کاهش یافته بود.

تعامل میان پلیس و مظنونان را تحت افزایش نظارت پس از مرگ جورج فلوید. مرگبار روبرو می شوند در مینیاپولیس را برانگیخته است تا در سراسر جهان تظاهرات علیه سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس.

"من می خواهم مردم بدانند که من استفاده می شود به دیدن چیزهایی مانند این را در همه زمان ها در تلویزیون. من هرگز انتظار کسی مثل من می تواند قرار داده در این موقعیت" Wilkerson که آفریقایی آمریکایی گفت NBC News در 22 ژوئن. "من احساس می کنم چیزی باید اتفاق می افتد به تمپا PD افسر برگزار شد که تفنگ بر من به مدت چهار دقیقه. تمپا PD آنها قلدر و راه درمان آنها مردم بد است."

در آن زمان تمپا رئیس پلیس برایان Dugan گفت: متهمان در سرقت خودرو موارد می تواند خشونت و خود را افسر بود راست خود را به جلو و سلاح.

"سرقت ماشین ها اغلب استفاده می شود ... برای انجام یک نوع متفاوت از جرم این که آیا شما در حال رفتن به غارت کسی شکستن به خانه های آن معمولا منجر به جرم و جنایت و دیگر جنایات" دوگان به خبرنگاران گفت: در 22 ژوئن. "همین دلیل است که ما را چنین احتیاط وقتی که می آید به اتومبیل به سرقت رفته."

سابق NYPD Sgt. جو Giacalone یک adjunct professor at John Jay College of Criminal Justice, بازدید, بدن, فیلم دوربین و ستایش هر دو افسر و Wilkerson گفت: آنها هر عمل مناسب است.

"پلیس همچنان سرد و مسافر باقی مانده سرد" Giacalone گفت NBC News در 22 ژوئن. "من آرزو می کنم آن را همیشه مانند این به پایان رسید هیچ کس در پایان صدمه دیده است."

این داستان به روز شده با اطلاعات جدید است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن