پلوسی: کنگره به برو 'بزرگ' در بعدی ویروس بسته کمک

مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل پنج شنبه, مه 7 سال 2020 در واشن

توسط KETABKHOOOON در 23 اردیبهشت 1399
مجلس نانسی پلوسی از کالیفرنیا در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل پنج شنبه, مه 7 سال 2020 در واشنگتن است. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

واشنگتن (AP) — مجلس نانسی پلوسی آماده است به پرده بعدی coronavirus بسته کمک تشویق کنگره به "بزرگ" در کمک به کمک بسته های پول متحده و تلاش آمریکایی ها. رای گیری ممکن است به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

اما این لایحه عنوان شده است مستقیما به مجلس سنا موانع. جمهوری خواهان مجلس سنا روز دوشنبه گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای رای دادن در هر جدید امداد تا ماه ژوئن. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل می گوید وجود ندارد "ضرورت" به عمل می کنند.

"بیایید در تاریخ با آن" پلوسی گفت: دوشنبه شب در MSNBC.

"به کسانی که نشان می دهد یک مکث من می گویند گرسنگی نمی کشد یک مکث اجاره نمی کند, توقف," او گفت:. "ما یک نیاز است. آن را به یاد ماندنی."

بسته بندی جدید پنجم از ماه مارس انتظار می رود برای انجام یکی دیگر از چشم ظاهر قیمت.... رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است امضا و به قانون نزدیک به 3 تریلیون دلار در کمک های تصویب شده توسط کنگره است.

خود محور است و به احتمال زیاد پول به استانها و شهرستانها که در حال تلاش برای جلوگیری از اخراج در صورت بالا رفتن سرسام آور هزینه های مراقبت های بهداشتی و کاهش درآمد مالیاتی طی اقتصادی shutdown. وجود خواهد پول برای ویروس تست و دور دیگری از مستقیم و پرداخت نقدی و مزایای بیکاری برای آمریکایی پلوسی گفت. او اعلام نشده هزینه.

در یک کنفرانس تلفنی با خانه همکاران دوشنبه پلوسی خواست آنها را به "بزرگ" با توجه به فرد غیر مجاز به بحث در مورد خصوصی انجمن تماس بگیرید و اعطا شده اند.

با کنگره هنوز هم تا حدودی بسته, رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., گفت: نمایندگان مجلس در تماس خواهد بود وجود دارد 72 ساعت توجه کنید قبل از بازگشت به واشنگتن برای رای است که می تواند چهار شنبه, فرد گفت.

اما جمهوری خواهان مجلس سنا در هیچ عجله به صرف چه چیزی می تواند تریلیون بیشتر در کمک های اولیه.

"من فکر نمی کنم ما هنوز احساس ضرورت اقدام بلافاصله" مک کانل به خبرنگاران گفت: در کنگره.

مک کانل گفت: او شده است در تماس نزدیک با کاخ سفید ارزیابی کمک کنگره در حال حاضر مورد تایید در پاسخ به این ویروس شیوع و گام های بعدی.

کاخ سفید تشکیل یک تماس با نیویورک اوایل روز دوشنبه سناتور و مشاوران گفت. "اگر ما تصمیم به رفتن به جلو خواهیم با هم رو به جلو" مک کانل گفت. اولویت خود را به اطمینان حاصل شود هر بسته شامل مسئولیت برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و کسب و کار است که در حال بازگشایی.

جمهوری خواهان مجلس سنا در حال انتظار نمی رود که به عمل در هر بیشتر کمک تا بعد از روز یادبود زنگ تفریح به گفته یک مقام ارشد جمهوری خواه دستیار غیر مجاز به بحث در مورد برنامه ریزی و اعطا شده اند.

سنا مجموعه به زنگ تفریح در پایان هفته آینده که قبلا برنامه ریزی شده شکستن با سناتور برنامه ریزی برای بازگشت ژوئن 1.

سنا به تازگی بازگشایی آن طرف کنگره آمریکا در حالی که در خانه باقی می ماند تا حد زیادی توقیف با توجه به نگرانی های بهداشتی.

سناتور شده در جلسه هفته گذشته پس از رای گیری در مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدهای قضایی و اجرایی مواضع و مسائل دیگر. سنا اکثریت 53-عضو جمهوری خواه مجلس سنا همایش نشست های منظم آن را luncheons ترین روز گسترش سه به یک جدول برای فاصله اجتماعی. دموکرات ها در حال برگزاری توسط تلفن. بسیاری از سناتورها, اما نه همه با پوشیدن ماسک.

حداقل یک دوجین افسر پلیس و دیگر کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و حداقل یک سناتور لامار الکساندر ایالت تنسی است که در انزوا در خانه پس از قرار گرفتن در معرض از کارکنان عضو که تست مثبت است. دیگر قانونگذاران باید حدودا در داخل و خارج از قرنطینه.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر هشدار داد که اگر مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره جمهوری خواهان "آهسته رفتن" بیشتر کمک آنها خواهد بود تکرار پرزیدنت هربرت هوور را "ولرم" پاسخ به رکود بزرگ.

"باید آن را بزرگ و آن را باید پررنگ" شومر روز دوشنبه گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن