مردم از رنگ حساب برای اکثر عفونت کروناویروس جدید, CDC, مطالعه می گوید:

واشنگتن — آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تبار هستند بسیار در مقایسه با نسبت جمعیتی وقتی که می آید به کرونا

توسط KETABKHOOOON در 29 خرداد 1399

واشنگتن — آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین تبار هستند بسیار در مقایسه با نسبت جمعیتی وقتی که می آید به کروناویروس عفونت با توجه به تجزیه و تحلیل منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در صبح روز دوشنبه.

نتايج ارائه تاییدیه های اضافی است که به عنوان CDC خود گزارش می گوید: سیاه و قهوه ای و جوامع بوده است "به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار" با این بیماری همه گیر. آفریقایی-آمریکایی ها حساب برای تنها 13.4 درصد از جمعیت ایالات متحده با توجه به سرشماری اما CDC می گوید آنها اختصاص 22 درصد از coronavirus عفونت مورد بررسی در این تجزیه و تحلیل جدید. (کمی بیش از نیمی از تمام coronavirus موارد در ایالات متحده را شامل نمی شود نژادی اطلاعات ساخت یک تصویر کامل از این بیماری همه گیر نژادی نتایج موثر غیر ممکن است.)

در یک تلفن همراه COVID-19 تست ایستگاه در کامپتون کالیفرنیا. (رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ)

Latinos نمایندگی 18.3 درصد از جمعیت طبق آخرین سرشماری جمعیت آمریکا انجام شده از یک دهه پیش. اما CDC نشان داد که آنها دچار 33 درصد از coronavirus عفونت در گروه تحت پوشش مطالعه است.

آمریکایی های بومی حساب 1.3 درصد از عفونت ها در سراسر کشور است که فقط کمی بیش از سهم خود را از کل جمعیت (1.2 درصد). Coronavirus تحت تاثیر ملت ناواهو, یک, رزرو, سراسر سه جنوب غربی متحده با استثنایی نیروی.

سفید آمریکایی اختصاص 36 درصد از عفونت کروناویروس در حالی که آنها را 76.5 درصد از کشور جمعیت. آسیایی-آمریکایی مردم هاوایی-اقیانوس آرام جزایر پس زمینه و افرادی که به عنوان سیاه و سفید و یا چند نژادی نمایندگی بسیار کوچکتر سهام آلوده جمعیت.

داده های جدید, برای اولین بار از دولت فدرال به طور کامل توصیف این بیماری همه گیر نژادی, تاثیر خواستار ادامه تظاهرات در برابر پلیس به کشتار مردان سیاه و سفید. کسانی که اعتراضات را برجسته کرده اند گسترده تر نابرابری در جامعه آمریکا از جمله کسانی که مربوط به چگونه به طور گسترده ای در جوامع مختلف می تواند دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب.

"این مخربی که COVID-19 تا به حال در مردم رنگ متناوب است" سناتور. کامالا هریس, D.-کالیفرنیا گفت: اخبار یاهو. هریس نویسنده COVID-19 قومی و نژادی و نابرابری نیروی کار عمل می کنند که تمرکز فدرال توجه در مورد نحوه مسابقه اتحاد میان به ملت پاسخ به کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 120,000 آمریکایی است.

هریس توضیح داد که فقیر سلامت برای مردم رنگ شد "بخشی از علت به نابرابری در دسترسی به مراقبت های بهداشتی سیستمیک موانع به مسکن مقرون به صرفه و زیست محیطی بی عدالتی وجود داشته است که مدتها قبل از بیماری همه گیر. دولت فدرال باید فعال در ایستادن این اشتباهات تاریخی" اضافه شده تاریخ سناتور از ایالت کالیفرنیا است که در یک پتانسیل دموکراتیک معاون ریاست جمهوری نامزد.

سناتور. کامالا هریس. (کارولین Kaster/AP از طریق گتی ایماژ)

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که چشم انداز در مقدماتی حزب دموکرات بودند تقویت آفریقایی-آمریکایی در کارولینای جنوبی و کشورهای دیگر صحبت کرده است در هفته های اخیر بیشتر با قاطعیت از او قبل از اینکه در مورد مسائل نژادی و عدالت است. نوشتن به تازگی در رسانه بایدن گفت: "نژادپرستی ساختاری" بود به سرزنش برای بدتر سلامت تجربه شده توسط مردم رنگ در coronavirus بیماری همه گیر. او تلقی وضعیت "بی وجدانی" و مانند Harris به نام برای اطلاعات بهتر به درک دامنه مشکل است.

هر چند محققان سلامت و روزنامه نگاری در رسانه ها سعی کرده اند برای مقابله با کمبود داده های CDC را مورد نظارت و بررسی به نظر می رسد کامل ترین تلاش به آدرس که کمبود. این گزارش همچنین در مورد بیماریهای که باعث تشدید اثر coronavirus مانند بیماری های ریوی و دیابت است. آن را نیز تجزیه و تحلیل coronavirus عفونت با سن و جنس.

این گنجینه ای از اطلاعات جدید از جمله تفکیک نژادی می آید در CDC و مرگ و مير گزارش هفتگی معمولا استفاده می شود برای رسیدگی و توجه به مسائل در حال ظهور از بهداشت عمومی نگرانی است. این گزارش در روز دوشنبه منتشر شد با عنوان "Coronavirus بیماری 2019 مورد نظارت — ایالات متحده آمریکا, ژانویه 22–30 مه سال 2020 است." بررسی های انجام شده توسط ارین استوکس نظارت اپیدمیولوژی در آتلانتا مستقر در آژانس بهداشت عمومی.

استوکس و co-نویسنده بررسی 599,636 coronavirus موارد بین 22 ژانویه و مارس 30 برای نژادی که داده ها در دسترس بود. این موارد نشان دهنده تنها 45 درصد از coronavirus موارد به عنوان اختلاف در گزارش به این معنی نیست که به جزا داده نمی شد و همیشه افشا شده توسط آزمایشگاه یا بهداشت عمومی دفاتر.

"تعدادی از چالش های که می آیند تا با گرفتن نژاد و قومیت اطلاعات" استوکس توضیح داده شده به اخبار یاهو در یک مصاحبه تلفنی زیر گزارش می شود. برخی از افراد تمایلی به ارائه اطلاعات و برخی از بیمارستان ها و درمانگاه ها به سادگی ممکن است آن را گزارش. او توجه داشته باشید که او از دیدن "واقعا پیشرفت های بزرگ" در وسعت داده های به اشتراک گذاشته شده با CDC.

در میان مقررات در مراقبت عمل می کنند ارائه شده است که 2 تریلیون دلار محرک صندوق برای کسب و کارهای کوچک, شرکت ها و افرادی که ملاقات درآمد مورد نیاز بود یک شرط که در آزمایشگاه انجام coronavirus آزمون گزارش قومی نژادی و دیگر اطلاعات را به دولت فدرال است. اما اخیر ارشاد از وزارت بهداشت و خدمات انسانی می گوید که چنین گزارش می کند که برای شروع تا زمانی Aug. 1.

Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. (تام ویلیامز/CQ-رول تماس از طریق گتی ایماژ)

شهادت در کاپیتول هیل هفته گذشته کاخ سفید را coronavirus تست تزار Adm. برت Giroir اذعان به وجود نژادی و نابرابری. او همچنین گفت که در تلاش برای مقابله با آن نابرابری بدون یک تصویر کامل از بود که coronavirus آزمون بود كه به "پرواز کور."

"ما نمی توانیم توسعه یک استراتژی ملی برای رسیدن به محروم یا می دانید که چگونه به خوبی انجام می دهیم تا ما را داده است که به ما نشان می دهد که آیا ما در حال رسیدن به آنها را یا نه" Giroir گفت.

یک سخنگوی فدرال وزارت بهداشت گفت: از اخبار یاهو که آژانس "مطمئن ساخته شده است که اکثر فدرال در ارتباط مبتنی بر جامعه COVID-19 تست سایت های قرار گرفته در سایت های بالا آسیب پذیری های اجتماعی و همچنین با تکیه بر افزایش تست در فدرال واجد شرایط در مراکز بهداشتی و درمانی" که سخنگوی گفت: درمان در مجموع 30 میلیون نفر در سال است.

این سخنگو با اشاره به این که از اقلیت سلامت در وزارت بهداشت و خدمات انسانی بود سرمایه گذاری 40 میلیون دلار برای ایجاد یک "راهبردی شبکه ملی دولت و ارضی قبیله ای و سازمان های محلی برای ارائه مهم COVID-19-اطلاعات مربوط به نژادی و اقلیت های قومی روستایی و آسیب پذیر اجتماعی جوامع سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر."

منتقدان می گویند که این تلاش ها باید مورد توجه قرار میگیرند ماه اگر نه سال پیش. در یکی دیگر از کنگره شنوایی یکی از این انجام شده قبل از خانه راه و روش کمیته در ماه گذشته antiracism محقق Ibram X. Kendi توصیف یک "نژادی همه گیر" است که در آن ویرانی coronavirus مرکب تبعیض نژادی و بی تفاوتی دولتی به جوامع از رنگ.

Kendi کار کرده با COVID پیگیری پروژه یک دیتا-مجموعه طرح آغاز شده توسط مجله آتلانتیک به ایجاد COVID نژادی اطلاعات ردیاب. با توجه به داده های نمایش داده شده وجود دارد coronavirus را کشته است 24,427 مردم آفریقایی-آمریکایی پس زمینه.

جدید CDC مورد نظارت داده به نظر می رسد برای تایید آنچه که آشکار بود و برای هر کسی که به تماشای ویران ایجاد اغتشاش توسط coronavirus در آفریقایی-آمریکایی جوامع مانند هفتم و هشتم بخش از واشنگتن دی سی به عنوان به خوبی به عنوان بخش بروکلین و کوئینز در شهر نیویورک است. Coronavirus نیز ویران لاتین جمعیت در شیکاگو و همچنین به عنوان بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر غرب میانه که در آن بسیاری از مهاجران از آمریکای لاتین کار می کنند.

تشکر. آدریانو, Espaillat, یک دموکرات که نشان دهنده شدت Latino بخش فوقانی منهتن گفت: اخبار یاهو که "سوخت و ساز سلامت و نابرابری در جامعه اسپانیایی زبان" تنها بدتر تاثیر coronavirus. او گفت: بیماری های مانند دیابت و آسم هستند و به خصوص رایج در منطقه خود را که همچنین شامل بخش هایی از برانکس.

Espaillat, یک رهبر در کنگره اسپانیایی انجمن توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدود کننده سیاست های مهاجرتی را ساخته اند برخی از ترکیبات خود مردد به همکاری با مقامات بهداشت عمومی به دلیل اخراج ترس. او گفت که به خصوص در مورد تماس با ردیابی که در آن "بیماری کارآگاه" سعی کنید به شکل از چگونه یک پاتوژن است گسترش از طریق یک جامعه است. اپیدیولوژی بر این باورند تماس با ردیابی بسیار مهم است به شکستن زنجیره انتقال بیماری می شود.

"من می دانم که بسیاری از اعضای جامعه اسپانیایی زبان در منطقه هستند و در مخلوط وضعیت multigenerational خانواده" Espaillat گفت: اخبار یاهو. زندگی مردم در چنین ترتیبات "ممکن است ساکت به اشتراک گذاری اطلاعات با بهداشت عمومی, کارگر و یا داوطلب که در مطلق جدی می خواهد برای کمک به. آن وقت در خودم و دیگر رهبران اسپانیایی برای برقراری ارتباط است که این ردیابی تلاش هستند بخشی از یک بزرگتر بهداشت درمان و تسکین ترس است که ممکن است این اطلاعات مورد استفاده در برخی از راه به آسیب و یا شکستن یک خانواده است."

برای بسیاری از مقامات منتخب در واشنگتن که به نمایندگی از جوامع رنگ جدید CDC مطالعه تنها تایید آنچه که باید شناخته شده برای ماه می باشد. تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا که صندلی های کنگره, سیاه, انجمن, گفت اخبار یاهو که در نظر او آن را "کاملا شرم آور" است که سیاه و سفید و قهوه ای جوامع بودند تحمل فشار از بیماری همه گیر. او افزود که CDC آمار قرار "سلامت و نابرابری در این کشور بر روی صفحه نمایش کامل."

باس به نام "متمرکز تست در جوامع است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر."

برخی از جوامع تصمیم گرفته اند و نه صبر کردن برای دولت فدرال کمک کند. آفریقایی-آمریکایی کلیساها در دالاس راه اندازی سایت های آزمایش از خود و دو زبانه کلیسای مسیحی در بالتیمور که caters به لاتین جمعیت ارائه شده coronavirus تست در اوایل این هفته. بازتاب نگرانی های ابراز شده توسط Espaillat, کلیسا, کشیش وعده داده است که کسی که در آمد برای coronavirus آزمون خواهد بود گزارش به مقامات اداره مهاجرت.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • در اینجا برخی از فن آوری های اجرای قانون می تواند استفاده برای نظارت معترضان

  • Tamika مالوری: "جنبش دوباره شروع می شود زمانی که ماموران به اتهام قتل جورج فلوید سر به دادگاه

  • مسابقه تسلیحاتی جدید در حال شکل گرفتن در میان همه گیر و بحران اقتصادی است. آنچه می تواند به اشتباه ؟

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن