دیدن Sofia Vergara خنده دار سری از مواد غذایی Selfies

زمان به یاد. Sofia Vergara به او در زمان Instagram به تازگی به پست یک سری از رجعت مواد غذایی selfies. عکس های

توسط KETABKHOOOON در 20 تیر 1399

زمان به یاد. Sofia Vergara به او در زمان Instagram به تازگی به پست یک سری از رجعت مواد غذایی selfies. عکس های به اشتراک گذاشته شد به عنوان بازیگر قرنطینه شده در کالیفرنیا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به مدت چهار ماه.

"با توجه به سفر کردن خط حافظه و فوق العاده گرسنه!! 😋😋," Vergara, 47, زیر نویس یک کولاژ از چهار عکس در یکشنبه, جولای 8. "چه کس دیگری نتواند عکس های سلفی مانند این کار در رستوران?? #FoodSelfi #SVEats."

Sofia Vergara Shares Hilarious Series of Food Selfies: 'Taking a Trip Down Memory Lane'
حسن نیت ارائه میدهد از Sofia Vergara/Instagram

در یک عکس فوری از تعقیب ستاره نما بعدی به دو کیک پیتزا و سرخ شده با کنگر فرنگی با زبان او چسبیده. در دیگر او را گاز گرفتن به یک ساندویچ در حالی که نشان دادن چند glitzy حلقه.

یک سوم عکس را نشان می دهد Machete Kills ستاره برگزاری یک بشقاب از آنچه به نظر می رسد برنج و مرغ در حالی که چهارمین و آخرین لحظهای امکانات Vergara cradling عظیم تاکو با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود.

LOL-شایسته نكن جلب توجه Vergara سابق خانواده مدرن costar جسی تایلر فرگوسنو همچنین هزاران نفر از پیروان رسانه های اجتماعی که این پست را دوست داشت. "آیا شما تا کنون نمی خوردن ؟ یک کاربر به شوخی. دیگری افزود: "مواد غذایی که به نظر می رسد خوشمزه.😋"

توسط دوشنبه, جولای 9, Vergara تا به حال ارسال شده عکس های جدید از خوردن ماجراهای در Instagram به عنوان او برگزار شد یک جشن تولد یک سگ کامل با کیک و سبد پیک نیک احتمالا پر از مواد غذایی است. "پارک کیک برای ما کمی حباب!❤️❤️," او زیر نویس سری از جشن عکس. "Happy bday Bubbleliceous!!!💞💞💞💞🐕🐕🐕 #خانواده #tryingtostaysafe."

Sofia Vergara Shares Hilarious Series of Food Selfies: 'Taking a Trip Down Memory Lane'
حسن نیت ارائه میدهد از Sofia Vergara/Instagram

هر چند Vergara است و کاملا قابل فهم عشق از غذای او شده است بسیار کاندید مورد این واقعیت است که او نمی تواند بپزد. "پسر من آشپز," او گفت:, E! در مارس 2014. "من نمی طبخ!" هنوز کلمبیا بومی به اشتراک گذاشته است که او تنها فرزند منلو Gonzalez-ریپی Vergara "پیوند خوردن است." به عنوان او آن را قرار داده: "این مانند یک فعالیت ما همیشه انجام دهید!"

مانولو, 27, قرار دادن مهارت های آشپزی خود را به کار در ماه گذشته زمانی که او پخته مادر خود و شوهرش, Joe Manganiello, تعجب شام به افتخار خود را شش سال سالگرد آشنایی.

"Gracias!! @manologonzalezvergara 🥗🍗 @cdvergara 🍽 و دیگران😜 برای ما تعجب شام سالگرد تاریخ در قرنطینه 🌹🌹🌹🌹🌹," صوفیه بوده در Instagram در آن زمان است.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن