فیلیپین به استفاده از پلیس در خانه-به-خانه جستجو برای COVID-19 موارد

فایل عکس: مترو مانیل قرار داده شده در مستند شامل coronavirusتوسط کارن Lema و نیل جروم مورالسمانیل (ایسنا) - مق

توسط KETABKHOOOON در 25 تیر 1399
فایل عکس: مترو مانیل قرار داده شده در مستند شامل coronavirus

توسط کارن Lema و نیل جروم مورالس

مانیل (ایسنا) - مقامات فیلیپین و پلیس انجام خواهد داد خانه-به-خانه جستجو برای COVID-19 بیماران برای جلوگیری از گسترده تر انتقال یک وزیر گفت: میان افزایش مرگ و عفونت اعداد و برخی از مناطق از بازگشت به سختگیرانه تر مستند.

وزیر کشور ادواردو Año خواست عمومی برای گزارش موارد در محلات هشدار داد که هر کسی آلوده که حاضر به همکاری با آن مواجه حبس.

دشوار رویکرد می آید در طول یک هفته که در آن فیلیپین ثبت جنوب شرق آسیا بزرگترین روزانه پرش در coronavirus مرگ و میر و دیدم بیمارستان اشغال رشد به شدت پس از سه برابر عفونت پس از سختی مستند کاسته شد در ژوئن 1 اجازه می دهد تا حرکت بیشتر و بازرگانی.

"ما نمی خواهیم مثبت و بیماران در خانه بمانند در (خود) قرنطینه به خصوص اگر خانه خود را ندارد و ظرفیت" Ano یک کنفرانس خبری گفت.

"بنابراین آنچه که ما انجام خواهد داد ... است که برای رفتن از خانه به خانه و ما را از موارد مثبت به ما COVID-19 انزوا امکانات."

استراتژی خروج از قبلی مشاوره برای موارد مثبت با علائم خفیف به خود منزوی.

توجیه جستجوهای Ano ذکر یک 2019 قانون در بیماری گزارش و نظارت است. داخلی معاون Jonathan مالایا گفت: ردیابی کردن موارد مثبت لازم بود چرا که برخی از آنان در absconded.

این طرح به احتمال زیاد زنگ گروههای حقوق بشر مبارزه با آنچه آنها می گویند این است که مصونیت از مجازات برای سوء استفاده پلیس که به طور سیستماتیک و هدفمند جوامع فقیر در یک جنگ خونین با مواد مخدر اشاره کرد در تازه ترین گزارش سازمان ملل متحد. پلیس را رد کرده است.

پلیس از متهم بودن سنگین دست در طول بیماری همه گیر از جمله دستگیری جزئی تخلفات و گزارش توسط فعالان از کودکان کشته شده در حالی که نقض حکومت.

"چگونه است که دولت برای رفتن به اطمینان حاصل شود که حقوق فیلیپینی محترم و حفاظت شده با این رویکرد جدید گفت:" فیل رابرتسون, دیده بان حقوق بشر معاون آسیا و مدیر.

"با توجه به این که فیلیپین مجریان قانون باید برخی از مهمترین شطرنجی COVID پاسخ در جهان از لحاظ حقوق بشر و این قطعا موجب ترس است."

پلیس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شده اند وجود دارد 57,545 فیلیپین عفونت کروناویروس که 1,603 شد و مرگ و میر.


(ویرایش توسط Martin خرده)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن