عکس ها نشان می دهد هزاران نفر از هنگ Kongers هجوم پلیس به منظور حضور در vigils یاد قربانیان Tienanmen مربع کشتار

جمع آوری مردم در میدان تیان آن من شب زنده داری یاد در کازوی خلیج هنگ کنگ در 4 ژوئن سال 2020 است.میگوئل Candela

توسط KETABKHOOOON در 16 خرداد 1399
جمع آوری مردم در میدان تیان آن من شب زنده داری یاد در کازوی خلیج هنگ کنگ در 4 ژوئن سال 2020 است.

میگوئل Candela/Anadolu Agency via Getty Images

  • هنگ کنگ ممنوع ساکنان از یاد از قتل عام میدان تیان آن من برای اولین بار اما هزاران نفر از معترضان جمع شده بودند روز پنجشنبه به هر حال.
  • هنگ Kongers آمد و با هم به نور شمع و شعار و افتخار که در درگیری طرفدار دموکراسی مبارزه است که چین خرد در سال 1989.
  • بودند موارد وجود دارد از پلیس دستگیری و فلفل-پاشش برخی از معترضان که اقدام به راه اندازی بلوک های جاده و موانع رویترز گزارش داد.
  • هنگ کنگ دولت اشاره کرد coronavirus را به عنوان دلیلی برای این ممنوعیت اما بسیاری بر این باورند آن را به صورت مستقیم عمل سرکوب پس از چین گذشت امنیت ملی قانون له هنگ کنگ مخالفت.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

روز پنج شنبه هزاران نفر از هنگ Kongers به مبارزه طلبیده پلیس سفارشات و جمع آوری به افتخار قربانیان 1989 قتل عام میدان تیان آن من.

روشنایی شمع و شعار ساکنان آمد در اعداد به سرپیچی از پلیس بان ساخته شده است که آن را غیر قانونی برای جمع آوری در گروه های بیش از هشت نفر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این اولین بار بود که نسبت به تتم قربانیان Tienanmen مربع ممنوع شده است پس از آن در سال 1990 آغاز شد. هر چند هنگ Kongers هنوز بیرون آمد و به مناسبت این روز غم انگیز بسیاری از ترس این سال می تواند آخرین شانس خود را.

دولت چین امضا امنیت ملی قانون به قانون on May 28, و آن را باید severly محدود کردن توانایی برای هنگ Kongers برای ابراز مخالفت.

تحت قانون جدید چین می تواند تحمیل امنیت ملی دستور اجرای خود را در حضور نظامی و سرکوب صدای فعالان با زندان های طولانی محکوم شدند و در اعتراض به ممنوعیت. علاوه بر این در روز پنج شنبه دلار هنگ کنگ تصویب یک لایحه است که باعث می شود انتقاد چینی سرود ملی جرم است.

این عکس ها نشان می دهد که چگونه مردم را به مبارزه طلبیده دولت سفارشات و جمع آوری به تتم قربانیان Tienanmen مربع قتل عام.

هر سال در ماه ژوئن 4, هنگ کنگ میزبان گردهمایی به افتخار صدها نفر از تظاهرکنندگان کشته شدند توسط دولت چین در طول یک طرفدار دموکراسی اعتراض در پکن Tienanmen مربع در سال 1989.

شرکت کنندگان دیده می شد نگه داشتن شمع که بار خوانده شده "حقیقت" بر روی آنها در طول یادبود زنده داری در ویکتوریا پارک. هزاران نفر جمع شده بودند به صورت سالانه یادبود زنده داری در ویکتوریا پارک به مناسبت سال 1989 قتل عام میدان تیان آن من با وجود یک پلیس بان کی مون با استناد به کروناویروس اجتماعی محدودیت فاصله.

Geovien So/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

منبع: کسب و کار خودی

اما روز دوشنبه این سرزمین اعلام ممنوعیت ساکنان از گردهمایی سالانه افروزی برای اولین بار پس از سال 1990 است. با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس شهر ممنوع گروه هشت نفر یا بیشتر.

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت نگه دارید تا گوشی های خود را به عنوان آنها حضور در یک شمع افروزی پیش از 31 سالگرد سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من در سال 1989 بعد از پلیس رد یک توده سالانه افروزی در زمینه بهداشت عمومی در هنگ کنگ, چین 3 ژوئن 2020.

رویترز/تایرون Siu

منابع: Business Insider, The New York Times

اما متوقف نمی هنگ Kongers از بیرون رفتن. پیش از تظاهرات مردم دیده می شد میزبانی شمع vigils.

مردم حضور یک شمع افروزی پیش از 31 سالگرد سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من در سال 1989 بعد از پلیس رد یک توده سالانه افروزی در زمینه بهداشت عمومی در هنگ کنگ, چین 3 ژوئن 2020.

رویترز/تایرون Siu

منبع: کسب و کار خودی

یکی از برجسته ضد چین نماینده مجلس, Eddie چو نوشت: در Facebook پیش از آن در روز شنبه "شما می بینید در ویکتوریا پارک امشب."

افسران پلیس نگهبانی در یک شمع افروزی پیش از 31 سالگرد سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من در سال 1989 بعد از پلیس رد یک توده سالانه افروزی در زمینه بهداشت عمومی در هنگ کنگ, چین 3 ژوئن 2020

رویترز/تایرون Siu

منبع: کسب و کار خودی

و حق با او بود. هزاران نفر از مردم پریدند بیش از نرده ها و موانع برای جمع آوری در پارک و سرپیچی از پلیس سفارشات با توجه به نیویورک تایمز.

مردم با در نظر گرفتن بخشی در میدان تیان آن من شب زنده داری یاد در کازوی خلیج هنگ کنگ در ژوئن 04, 2020. هزاران نفر از مردم در سراسر هنگ کنگ شمع روشن در 4 ژوئن به مناسبت کشتار تیان آن من با وجود ممنوعیت دولت در برابر تجمعات.

میگوئل Candela/Anadolu Agency via Getty Images

منبع: نیویورک تایمز

 

در سراسر پارک بسیاری از مردم نشسته مسالمت آمیز و شمع روشن. برخی از آهنگ بازی استفاده می شد که در طول سال 1989 شد.

یکی از شرکت کنندگان دیده می شد نمایش یک پوستر که بار خوانده شده "را با حزب کمونیست چین" و همچنین به عنوان یک پوستر که بار خوانده شده "اجازه شمع مشتعل مبارزه; اجازه عزاداری تبدیل به قدرت" در یادبود زنده داری در ویکتوریا پارک.

Alda Tsang/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

منبع: نیویورک تایمز

اطلاعیه ها ساخته شد بیش از یک بلندگو در تشویق مردم به حفظ و اجتماعی فاصله و بسیاری از معترضان دیده می شد ،

مردم در حال نشستن در ویکتوریا پارک در حالی که احترام اجتماعی فاصله قوانین در میدان تیان آن من شب زنده داری یاد در کازوی خلیج هنگ کنگ در ژوئن 04, 2020.

میگوئل Candela/Anadolu Agency via Getty Images

منبع: نیویورک تایمز

دیگران جمع آوری شده در نزدیک محدوده به شعار و موج دموکراسی خواهی ،

معترضان موج هنگ کنگ استقلال پرچم آنها به عنوان بخشی از یک شمع افروزی به مناسبت 31 سالگرد سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من در سال 1989 بعد از پلیس رد یک توده سالانه افروزی در زمینه بهداشت عمومی در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ, چین 4 ژوئن 2020.

رویترز/تایرون Siu

بسیاری از بازدید اقدام به ممنوعیت تظاهرات به عنوان یک راه بیشتر برای سرکوب صدای هنگ Kongers.

شرکت کنندگان دیده می شد نگه داشتن یک بنر که بار خوانده شده "آزاد هنگ کنگ انقلاب, از زمان ما" را به عنوان به خوبی به عنوان شمع در یادبود زنده داری در ویکتوریا پارک.

Alda Tsang/SOPA تصاویر/LightRocket via Getty Images

منبع: کسب و کار خودی

در مه 28, دولت چین گذشت امنیت ملی قانون است که به طور موثر سرکوب جنبشهای اعتراضی و انتقاد در برابر دولت است.

معترضان با پوشیدن لباس محافظ و ماسک صورت را در یک شمع افروزی به مناسبت 31 سالگرد سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من در سال 1989 بعد از پلیس رد یک توده سالانه افروزی در زمینه بهداشت عمومی در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ, چین 4 ژوئن 2020.

رویترز/تایرون Siu

منبع: کسب و کار خودی

هر چند مردم جمع آوری شده در مکان های متعدد به سرپیچی از پلیس بسیاری از ترس این می تواند آخرین Tienanmen میدان داری.

ساکنان نور شمع در میدان تیان آن من شب زنده داری در کازوی خلیج, هنگ کنگ, چین در 4 ژوئن 2020

تامی واکر/NurPhoto via Getty Images

منبع: کسب و کار خودی

"این خواهد بود که آخرین شب زنده داری شمع قبل از امنیت ملی عمل" رئیس لی Cheuk-یان گفت: با توجه به نیویورک تایمز. "در سال آینده خواهد بود و حتی بیشتر خطرناک است. سال آینده آنها می توانند با استفاده از امنیت ملی در برابر مردم هنگ کنگ است."

یک مرد با پوشیدن یک محافظ ماسک صورت به نظر می رسد که معترضان را در یک شمع افروزی به مناسبت 31 سالگرد سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من در سال 1989 بعد از پلیس رد یک توده سالانه افروزی در زمینه بهداشت عمومی در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ, چین 4 ژوئن 2020.

رویترز/تایرون Siu

منبع: کسب و کار خودی

با اینحال هنگ Kongers آمد در اعداد به مبارزه با قوانین جدید. در این عکس معترضان دیده می شود انجام یک ژست دست است که به معنی "پنج خواسته نه یکی کمتر" است که در سال گذشته تاسیس شد در طول گسترده دموکراسی خواهی شد.

مردم حرکت مردمی در اعتراض به شعار "پنج خواسته نه یکی کمتر" از آنها به عنوان شرکت در یک شب زنده داری در ویکتوریا پارک در هنگ کنگ در 4 ژوئن 2020

YAN ZHAO/خبرگزاری گتی ایماژ

در دانشگاه هنگ کنگ دانش آموزان دیده می شد در نظر گرفتن یک لحظه سکوت در مقابل یک مجسمه گرامیداشت قربانیان قتل عام میدان تیان آن من.

دانشجویان دانشگاه رعایت یک دقیقه سکوت در مقابل ستون از شرم یک مجسمه توسط هنرمند دانمارکی ینس Galschiot برای بزرگداشت قربانیان سال 1989 سرکوب تیان آن من در پکن در دانشگاه هنگ کنگ (HKU) در هنگ کنگ, چین 4 ژوئن 2020

رویترز/جسی اضطراب سخت و ناگهانی

در اینجا یک معترض نگه می دارد تا یک تصویر از 4 ژوئن سال 1989 زمانی که 200 تا 10000 برآورد شد به درگذشت مبارزه برای بیشتر آزادی های سیاسی.

یک مرد نمایش یک تصویر در گوشی های هوشمند خود از Tiananmen سرکوب در میدان تیان آن من شب زنده داری یاد در کازوی خلیج هنگ کنگ در ژوئن 04, 2020.

میگوئل Candela/Anadolu Agency via Getty Images

منبع: بی بی سی

معترضان جمع شده بودند برای نشان دادن حمایت در تایپه, تایوان, در روز پنج شنبه بیش از حد.

هنگ کنگ تظاهرات ضد دولتی جمع آوری در میدان آزادی در تایپه به مناسبت 31 سالگرد سرکوب دموکراسی تظاهرات در پکن میدان تیان آن من در سال 1989 در تایوان 4 ژوئن 2020.

رویترز/ان وانگ

کسانی که شرکت نکرده تظاهرات در فرد را تشویق به ایستادگی در همبستگی با روشنایی شمع در خود ویندوز.

مردم حضور یک شمع افروزی در طول Tsim Sha Tsui اسکله در هنگ کنگ در 4 ژوئن سال 2020 به مناسبت 31 سالگرد 1989 سرکوب میدان تیان آن من در پکن.

RICHARD A. BROOKS/خبرگزاری گتی ایماژ

منبع: کسب و کار خودی

جمع آوری در طول تاریخ شده است یک راه برای هنگ Kongers به تتم مرده مدافع دموکراسی و آموزش جوانان در مورد وحشیانه تظاهرات میدان تیان آن من.

دو خواهر نگاه به شمع روشن در میدان تیان آن من شب زنده داری در Causeway Bay Hong Kong, ژوئن 4th 2020

تامی واکر/NurPhoto via Getty Images

منبع: نیویورک تایمز

"آنچه ما در حال مبارزه برای همان است: آزادی و دموکراسی است. و آنها را در مواجهه با خطر مرگ" مریم Li 23 ساله و دانشجوی دانشگاه, نیویورک تایمز گفت در مورد احترام به قربانیان میدان تیان آن من. "آمدن به اینجا و امروز ما تنها ممکن است خطر بازداشت. آنچه آنها تجربه باعث می شود من احساس بسیار غم انگیز."

مردم موج آگهی ها و پرچم استقلال و در حمایت از جنبش دموکراسی خواهی در میدان تیان آن من شب زنده داری یاد در کازوی خلیج هنگ کنگ در ژوئن 04, 2020.

میگوئل Candela/Anadolu Agency via Getty Images

منبع: نیویورک تایمز

هر چند اعتراضات مسالمت آمیز پلیس و اسپری فلفل برخی از معترضان پس از اقدام به مسدود کردن جاده رویترز گزارش داد.

مخفی پلیس بازداشت شرکت کنندگان در یک مراسم یادبود در Mongkok در 4 ژوئن 2020 در هنگ کنگ, چین.

بیلی H. C. Kwok/گتی ایماژ

منبع: ایسنا

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن