رئیس فریب خورده توسط تلفن pranksters ادعا می شود دبیرکل سازمان ملل متحد

رئیس آندره Duda آخرین رهبر جهان به سقوط قربانی به تلفن کردن pranksters - Piotr Malecki/ایسنایک کسیکه شوخی زنند

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399
رئیس آندره Duda آخرین رهبر جهان به سقوط قربانی به تلفن کردن pranksters - Piotr Malecki/ایسنا

یک کسیکه شوخی زننده نما به عنوان U. N. دبیر کل موفق به رسیدن به لهستان جمهور در تلفن و ارائه او را لال و سوالات در مورد اوکراین, روسیه و انتخاب مجدد در روز یکشنبه.

کسیکه شوخی زننده کند ولادیمیر Kuznetsov, شناخته شده به عنوان Vovan ارسال شده ضبط 11 دقیقه تماس در یوتیوب. رئیس جمهور آندره Duda را تایید جمعه که آن را معتبر.

در نقاط مختلف در این گفتگو انجام شده در زبان انگلیسی Duda برای تلفن های موبایل شگفت زده در خط از سوال اما هنوز اشاره به دغل به عنوان "جناب."

آقای Kusnetzov و شریک زندگی خود را قبلا خجالت یک میزبان از رهبران جهان و مشهور از جمله هری پاتر و شاهزاده بوریس جانسون, التون جان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی.

آقای Duda توییتی در روز چهارشنبه که او متوجه "چیزی درست نبود" در گفتگو صورت گرفت که بعد از ظهر دوشنبه در حالی که رئیس جمهور در انتظار کلمه ای رسمی از پیروزی در انتخابات خود را.

آقای Duda گفت: او مشکوک بود چون واقعی سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ نمی تلفظ نام لهستانی ودکا نام تجاری Zubrowka و همچنین به عنوان تماس گیرنده انجام داد. اما او اذعان کرد که "صدای بسیار مشابه است." رئیس جمهور به پایان رسید خود را صدای جیر جیر با یک شکلک اشک از خنده.

لهستانی امنیتی دولت در حال بررسی است چگونه کسیکه شوخی زننده رو از طریق رئیس جمهور و اینکه آیا روسیه سرویس های مخفی شده بودند.

داخلی آژانس امنیت در بیانیه ای گفت تماس مجاز شده بود توسط یک مقام رسمی با لهستان در سازمان ملل متحد و اقدامات خود را تحت بررسی هستند.

لهستان در روابط با روسیه زمان هستند به خصوص بیش از لهستان برای حمایت از اوکراین درایو برای لینک ها نزدیک تر با اتحادیه اروپا است.

تماس گیرنده تبریک گفت آقای Duda را گشتند اما در زمان رئیس جمهور به وظیفه خود خصمانه کمپین نظرات در مورد جامعه همجنسگرایان, نقشه کشی, Duda را تضمین کرده است که او "احترام بزرگ برای هر انسان است."

آقای Duda نیز رد تحریک آمیز پیشنهاد که لهستان به دنبال ادعای بازگشت شهرستان اوکراین Lviv بود که بخشی از لهستان قبل از جنگ جهانی دوم است.

"هیچ! هیچ! این است که اوکراین" Duda تاکید کرد و اضافه کرد که هیچ گروه سیاسی در لهستان پناه چنین ایده.

رئیس جمهور همچنین گفت که لهستان است "بحث و گفتگو در مورد تاریخچه" با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مورد جنگ جهانی دوم اتحاد جماهیر شوروی سابق و "اشغال" از لهستان پس از جنگ.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن