Pompeo می گوید ما باید حد که حقوق بشر از آن دفاع

1 / 2Pompeoوزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت می کند و در مرکز ملی قانون اساسی در مورد کمیسیون Unalienable حقوق

توسط KETABKHOOOON در 28 تیر 1399
1 / 2

Pompeo

وزیر امور خارجه مایک Pompeo صحبت می کند و در مرکز ملی قانون اساسی در مورد کمیسیون Unalienable حقوق چهار شنبه, جولای 16, 2020, در فیلادلفیا. (معاونت/استخر از طریق AP)

مهر — وزیر امور خارجه مایک Pompeo استدلال شنبه برای محدود تر ایالات متحده در نظر جهانی حمایت از حقوق بشر بر اساس اصول گذاشته شده توسط پدران بنیانگذار آمریکا یک پیشنهاد منتقدان فرض به معنای پله به دور از مفاهیم مدرن مانند حمایت از زنان و LGBQT جوامع در سراسر جهان است.

Pompeo, صحبت کردن در فیلادلفیا طور خاص به حقوق مالکیت و آزادی مذهبی به عنوان "مهمترین اصول در یک سخنرانی که در جای دیگر شکایت در مورد "تکثیر" از حمایت در موافقت نامه های بین المللی مربوط به حقوق بشر است.

"ما مجبور به دست و پنجه نرم کردن با انتخاب سختی که در مورد حقوق برای ترویج و چگونه به فکر می کنم در مورد این" او گفت:. "آمریکایی ها نه تنها unalienable حقوق بلکه مثبت حقوق اعطا شده توسط دولت و دادگاهها و چند جانبه بدن. بسیاری از آنها ارزش دفاع در نور از ما تاسیس; دیگران نیست."

Pompeo در روز پنج شنبه منتشر شد گزارش تولید شده توسط کمیسیون Unalienable حقوق که او وظیفه در سال گذشته با انجام یک بررسی گسترده از ایالات متحده, حقوق بشر, سیاست و استدلال در آن زمان که آن را به حال "خود را از دست داده بلبرینگ."

قبل از انتشار آن بسیاری از گروه های حقوق بشر تردید این کمیسیون که رئیس شد محافظه کار قانونی محقق مری ان Glendon یک سفیر سابق ایالات متحده به مقدس.

Pompeo اشاره کرد که این گزارش بر حقوق مالکیت و آزادی مذهبی. "هیچ کس می تواند لذت بردن از تعقیب خوشبختی اگر شما نمی توانید خود را با میوه ها از خود کار است. و هیچ جامعه می تواند در حفظ مشروعیت خود را و یا یک فضیلت شخصیت بدون آزادی مذهبی" او گفت:.

این گزارش را تولید نمی کند هر توصیه های خاص و هدایت و روشنی از حمایت سیاست های پیشنهادی. اما کارشناسان که تجزیه آن جهت اشاره کرد به عنوان مثال که در آن با اشاره به سقط جنین و ازدواج همجنسگرایان را به عنوان حقوق اما "تفرقه اجتماعی و مجادلات سیاسی."

منتقدان مانند باب منندز سناتور. این عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنا گفت: گزارش خواهد آسیب ایالات متحده شهرت به عنوان یک قهرمان از حقوق بشر در سراسر جهان با باریک شدن دامنه که شایسته حفاظت است.

"همانطور که می ترسید, منشی, Pompeo استفاده از سخنرانی خود به تلقین کردن یک سلسله از حقوق که در آن حقوق مالکیت و آزادی مذهبی هستند 'مهمترین حقوق و برخی از حقوق نیست ارزش دفاع" گفت: نیوجرسی از حزب دموکرات.

منتقدان همچنین گسله آرایش کمیسیون گفته شد وزن با محافظه کاران و عمومی نیست باید فرصت کافی به وزن در یافته های آن قبل از این گزارش آزاد است.

"همانطور که روشن بود از همان آغاز کار, منشی, Pompeo کمیسیون Unalienable حقوق طراحی شده برای به چالش کشیدن اجماع بین المللی با یک دیدگاه محدود از حقوق بشر است که در میان چیزهای دیگر را ترک LGBTQ مردم و حتی بیشتر در معرض خشونت و تبعیض" به گفته دیوید Stacy دولت در امور حقوق بشر و مبارزه است.

Pompeo همچنین در زمان هدف در سخنرانی خود در تظاهرات "پایین کشیدن مجسمه" و "اخذ بناهای تاریخی" در پژواک از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر سخنرانی در کوه راشمور. وزیر امور خارجه گفت: این یک حمله به مردم که مبارزه برای حقوق گذاشته شده در اعلامیه استقلال.

او همچنین با انتقاد نیویورک تایمز برای آن 1619 پروژه برنده جایزه توضیح مداوم میراث برده داری در ایالات متحده است.

"امریکا اساسا خوب است و چیزهای زیادی برای ارائه جهان از آنجا که بنیانگذاران ما به رسمیت شناخته شده وجود خدا داده unalienable حقوق و طراحی با دوام سیستم برای محافظت از آنها را," او گفت:. "اما این روزها من باید بگویم حتی گفت امریکا اساسا خوب بحث برانگیز تبدیل شده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن