بارداری عکس! دیدن Nicki Minaj را در دست انداز کودک آلبوم

Nicki Minaj's نگاه جدید! رپر شده است عریان دست انداز نوزاد او پس از اعلام بارداری در ماه جولای. "#Preggers," ر

توسط KETABKHOOOON در 30 تیر 1399

Nicki Minaj's نگاه جدید! رپر شده است عریان دست انداز نوزاد او پس از اعلام بارداری در ماه جولای.

"#Preggers," رپر, 37, زيرنويس او Instagram اعلام. "عشق است. ازدواج. کالسکه کودک. پر از هیجان & قدردانی است. با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب."

اشلی گراهام اظهار نظر در اجتماعی رسانه ها: "تبریک زیبایی!!! یک مادر است و یک احساس باور نکردنی" در حالی که Keke Palmer نوشت: "من sooooooooooooo شاد برای شما!!!!"

گرمی نامزد را آشکار آمد و دو سال پس از او به طعنه از طریق توییتر که او را به اشتراک گذاشتن یک عکس از جوانه زدن حلقه "در چند ماه." او مه نوشت: "جهان ain't آماده نشده است."

این "آناکوندا" رپ نیز توییتی در آن زمان: "Lmao. بدون پرتاب کردن. اما تهوع و ادرار non stop. Omg چه تو فکر می کنم این به این معنی بچه ها???? Lmaooooooooooo."

Minaj قبلا موجب بارداری حدس و گمان در ژوئن 2019 هنگامی که او و جیمی فالون dined در یک خرچنگ قرمز و او ممتنع از نوشیدن. "برای ضبط که چای سرد که در lobsterita شیشه" ملکه میزبان رادیو توییتی در آن زمان است. "بدون الکل مصرف شده در ساخت شام ما تاریخ است."

یکی از پیروان او پرسید: "بنابراین ما از همه دعوت دوش نوزاد orrrrrrr چه؟" دیگری نوشت: "Oohh بنابراین شما حذف و تذکر نکات."

او و شوهرش, Kenneth خردهبستن گره در اکتبر 2019 پنج سال پس از Minaj صحبت پیچیده در مورد آینده اش برنامه های خانواده.

"[بزرگترین ترس من] است که من می شوند بنابراین مصرف با کاری که من فراموش کرده ام به زندگی می کنند زندگی شخصی من به کمال و" ترانه سرا گفت: خروجی در سال 2014. "اگر من انجام می شود با پنجم من, آلبوم من و لازم نیست که کودک پس از آن مهم نیست که چقدر پول دارم من خواهد بود نا امید به عنوان یک زن به دلیل احساس می کنم مثل من قرار داده شد در اینجا به یک مادر است. ... من قطعا ازدواج قبل از من کودک من. من می خواهم به مطمئن شوید که آن را انجام دهم ، من همیشه احساس می کردم که از من جوان; مادر من همیشه قرار داده است که در سر من."

نگه داشتن اسکرول برای دیدن مادر به کودک دست انداز تصاویر در طول بارداری.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب