حامله هانا Ferrier انتقاد ترول گفتن او به یک "مادر تمام وقت'

کار مادر! حامله هانا Ferrier هنوز هم قصد دارد به کار پس از تولد اولین فرزند او با دوست پسر خود جاش. زمانی که ب

توسط KETABKHOOOON در 6 مرداد 1399

کار مادر! حامله هانا Ferrier هنوز هم قصد دارد به کار پس از تولد اولین فرزند او با دوست پسر خود جاش.

زمانی که براوو شخصیت, 33, مشترک یک دست انداز نوزاد عکس از طریق Instagram در پنج شنبه, جولای 26, یک Instagram ترول اظهار داشت: "من امیدوارم که شما را انتخاب کنید به بازنشستگی خود را از مسافرت با قایق تفریحی حرفه ای و متعهد به بالا بردن فرزند خود را شخصا به تبدیل شدن به یک مادر تمام وقت خود را به کودک است."

در زیر عرشه ستاره کف پشت, نوشته, "فقط به خاطر من بازنشسته از مسافرت با قایق تفریحی معنا نیست که من به عنوان یک مادر تمام وقت. هر کس متفاوت است و داشتن یک مبارک و برآورده مادر خیلی بهتر برای کودک از داشتن یک مادر که در اطراف 24/7."

Pregnant Hannah Ferrier Slams Troll Telling Her to ‘Retire From Yachting’ to Be ‘Full-Time Mother’
هانا Ferrier. حسن نیت ارائه میدهد از هانا Ferrier/Instagram

دلار استرالیا رفت و در را بگویید پیروان دیگر که او "کسب[s] پول به اندازه کافی برای نگه دارید تا با" شیوه زندگی او و احساس می کند "خیلی خوش شانس" برای تمام سفر او قادر به انجام پیش از بارداری. "من زنده[d] بسیار بزرگ زندگی قبل از این پس همه من می خواهم به انجام در حال حاضر است راه رفتن در ساحل دریا در طلوع و چت به شریک زندگی من در مورد آنچه که ما می رویم به انجام با bubs," مامان به شود نوشت. "من صادقانه هرگز شادتر در زندگی من است."

Ferrier در ماه ژوئن اعلام کرد که او در انتظار کودک شماره 1. تا کنون ستاره واقعیت این است که عشق به زندگی او نوشت: در روز یکشنبه.

"من همیشه فکر می کردم مردم دیوانه زمانی که آنها گفت: آنها لذت می برد که حامله اما من کاملا آن را دریافت کنید!!" رئیس مهماندار هواپیما زیر نویس اجتماعی رسانه ها. "من کاملا با محبت همه چیز در مورد آن!! از تغییرات در بدن من به نزدیکی در رابطه به احساس لگد و جنبش و من به خصوص دوست داشتن در حال سقوط سر بیش از پاشنه در عشق است."

باردار ستاره ضربت کودک اولین در آمد یک هفته پس از Ferrier نشان داد او "احتمالا انجام می شود" با زیر عرشهگفتن سرگرمی امشب در ژوئن: "من می خواهم این را خوب, سرگرم کننده, غنی سازی تجربه است که اجازه می دهد تا من به سفر اما من نمی خواهم برای رسیدن به مرحله ای که من قفل شده است به مسافرت با قایق تفریحی و هیچ چیز دیگری در زندگی من جز آن."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب