حامله, YouTube Star نیکول Thea مرده در 24 با پسر متولد نشده

حامله, YouTube star نیکول Thea درگذشت در سن 24 در شنبه, جولای 11, همراه با او متولد نشده پسر سلطنت. "به همه نی

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399

حامله, YouTube star نیکول Thea درگذشت در سن 24 در شنبه, جولای 11, همراه با او متولد نشده پسر سلطنت.

"به همه نیکول دوستان و حامیان آن را با غم و اندوه بزرگ است که من باید به اطلاع شما است که نیکول و او پسر او و [پسر] Boga به نام سلطنت متاسفانه گذشت در صبح روز شنبه" مادر او نوشت: در بیانیه ای در بریتانیا تاثیر گذار را Instagram account. "همچنین نیکول قبل از برنامه چند YouTube فیلم ها و Boga ساخته شده است این تصمیم به آنها اجازه می دهد به پخش شد. به عنوان یک خانواده ما می پرسند که شما به ما حریم خصوصی چون قلب ما واقعا شکسته شده و ما در حال تلاش برای مقابله با آنچه اتفاق افتاده است. با تشکر از شما مادر او RIP من دختر زیبا کودک Nicnac و من نوه سلطنت من دست شما را برای بقیه زندگی من تا زمانی که ما دوباره ملاقات در بهشت ابدی. Xxx"

Pregnant YouTube Star Nicole Thea Dead At 24 With Unborn Son
نیکول Thea حسن نیت ارائه میدهد از نیکول Thea/Instagram

Thea شد و چند هفته دور از تولد اولین فرزند او با دوست پسر خود جهانی Boga. علت مرگ هنوز منتشر شود.

فقط یک روز قبل از مرگ او Boga مشترک یک ویدیو در Instagram که نشان داد او با یک کالسکه کودک. "اگر شما بر این باورند که کودکان در حال بزرگ نعمت از خدا رها کردن برخی از 'Rrrrrrr' من نمی توانم صبر کنید برای گرفتن پسر من به پارک و زمین بازی" او زیر نویس پست.

روز یکشنبه ویدیو جدید ارسال شده به Thea کانال یوتیوب رفت و پشت صحنه از بارداری عکس شلیک کنید و به او نشان داد نما, بی بالا تنه, دوست پسر کالوین کلاین لباس زیر و گشوده شلوار جین.

یکی دیگر از راه اندازی برجسته شخصیت در یک وان پر از شیر است. Thea خندید به عنوان دوست او به نام "کوکو میآید" و گفت که او "در تلاش برای نگاه پورنو" چرا که او باردار بود.

سبک تاثیر گذار اعلام بارداری در ماه آوریل به اشتراک گذاری ویدیو در Instagram که نشان داد Boga بوسیدن و نوازش او دست انداز.

"ما نمی توانیم پنهان کردن این دیگر اسرار کردن.. خدا به ما بزرگترین نعمت است. من در نهایت ایجاد یک زیبا و کوچک انسان در درون من. نمی توانم باور کنم که این بابا خواهد بود نیمی من و نیمی از loml," Thea نوشت. "راستش @global_boga شده است بهترین پشتیبانی تا کنون و خدا هیچ اشتباهات او را پدر. ما در حال حاضر با وسواس ما به شما کمی معجزه عزیزم. با تشکر از شما برای انتخاب ما به پدر و مادر خود را و بهترین دوستان است. مومیایی و پدر نمی توانید صبر کنید به دوست داشتن و گرامی داشتن شما را برای همیشه و همیشه 🥺 . #22weeks."

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de