سیاتل و کسب و کار و ساکنان سو شهر به صورت گسترده آزار' اجازه 'خودمختار منطقه'

بیش از یک دوجین کسب و کار و ساکنان در سیاتل کاپیتول هیل محله باید طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر خود را "بی س

توسط KETABKHOOOON در 6 تیر 1399

بیش از یک دوجین کسب و کار و ساکنان در سیاتل کاپیتول هیل محله باید طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر خود را "بی سابقه تصمیم به رها کردن و نزدیک کردن کل شهر محله" اجازه می دهد تا برای ایجاد "کاپیتول هیل خودمختار منطقه/سازمان اعتراض" (CHAZ/ریز ریز کردن).

کت و شلوار است که به دنبال خسارت و همچنین بازسازی کامل دسترسی عمومی به کاپیتول هیل تاکید می کند که در حالی که آن را نمی خواهید به "تضعیف ریز ریز کردن شرکت کنندگان پیام و یا در حال حاضر یک شمارنده-پیام" شهر تصمیم به ترک حوزه شرق در اوایل این ماه مجاز به حقوق شاکیان به "تاخت و تاز کردن."

"شهر سیاست های موثر مجاز اقدامات ریز ریز کردن شرکت کنندگان است. این شهرستان دارای ابلاغ به وضوح به ریز ریز کردن شرکت کنندگان است که آنها ممکن است به طور نامحدود ادامه اشغال خیابان ها در منطقه حفظ خود موانع و مسدود کردن ترافیک همه بدون دخالت از شهرستان" طرح دعوی در دادگاه می خواند.

سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین است به خبرنگاران گفت که افسران قادر به پاسخگویی به تماس های اضطراری — از جمله تجاوز سرقت و "تمام انواع اعمال خشونت آمیز شده اند که اتفاق می افتد در منطقه" — از آنجا که آنها اجازه ندارند در داخل این منطقه است.

"شهر تصمیم قرار است کسب و کار و کارکنان و ساکنان آن محله به گسترده صدمه به اموال عمومی ایمنی خطرات و عدم توانایی در استفاده و دسترسی به خواص آنها" طرح دعوی در دادگاه می خواند. این توضیح می دهد که پس از CHAZ ایجاد شده بود چند هفته پیش در محله رها شده است "بدون کنترل توسط پلیس unserved با آتش نشانی و اورژانس خدمات بهداشتی و غیر قابل دسترس برای عموم در مقیاس بزرگ است." سیاتل شهردار جنی Durkan که شده است به شدت انتقاد رئیس جمهور تهمت برای پاسخ به این وضعیت گفت: این هفته که در شهر حرکت خواهد برای از بین بردن این منطقه پس از چندین تیراندازی مرگبار.

"اثرات تجمعی از تجمعات و تظاهرات و شب جو و خشونت منجر شده است به طور فزاینده ای دشوار است شرایط برای کسب و کار ما و ساکنان" او اعتراف کرد در یک کنفرانس خبری. ". . . باید وجود داشته باشد هیچ جایی در سیاتل که Seattle Fire Department و اداره پلیس سیاتل نمی توانید بروید."

شاکیان جزئیات چگونه آنارشیست ها در CHAZ "تهدید صاحبان کسب و کار با تلافی اگر آنها رنگ نقاشی های دیواری" و تهدید به سرقت گوشی از ساکنان محلی که در تلاش برای گرفتن عکس در نزدیکی کال اندرسون پارک. "ریز ریز کردن شرکت کنندگان مشاهده شده است حمل اسلحه در خیابان ها و پارک ها در روز روشن" کت و شلوار نیز متحده است.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • معترضان تلاش برای ایجاد 'خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه' در نزدیکی کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار دستگیری
  • سیاتل 'خودمختار منطقه' می بیند دوم تیراندازی در 48 ساعت
  • سیاتل شهردار می گوید شهر حرکت خواهد کرد برای از بین بردن اعتراض های مستقل منطقه' پس از بازگشت به عقب در آمریکا


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de