پرنس جرج " و "بیرون آمدن از پوسته خود' و 'Achiever بالا'

در حال رشد! پرنس ویلیام و دوشس کیت's پسر ارشد پرنس جورج, همچنان ادامه دارد و به بلوغ و تبدیل شدن به یک محافظ خ

توسط KETABKHOOOON در 2 مرداد 1399

در حال رشد! پرنس ویلیام و دوشس کیت's پسر ارشد پرنس جورج, همچنان ادامه دارد و به بلوغ و تبدیل شدن به یک محافظ خواهر و برادر خود شاهزاده خانم شارلوت و شاهزاده لویی یک منبع انحصاری می گوید ما هفتگی.

"جورج بیرون آمدن از پوسته خود و اعتماد به نفس یک پسر بچه کوچک – اگر چه شارلوت ترین خود مطمئن باشید در این" خودی توضیح می دهد. "او نوع مزاج و متفکر و به نظر می رسد برای خواهر و برادر خود را."

Duchess Kate Says Prince Louis Doesnt Understand Social Distancing
شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده, شاهزاده ویلیام و شاهزاده لویی. دوشس کمبریج/PA سیم/شاتر

جورج که تبدیل 7 در چهار شنبه 22 ژوئیه توسعه داده است یک "رگه رقابتی" در حالی که در قرنطینه خانواده Anmer سالن کشور در نورفولک, انگلستان, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس با خواهر و 5 برادر و 2.

"کیت و ویلیام شوخی که او را دوست دارد به بهترین در همه چیز" " این منبع می افزاید.

آینده پادشاه انگلستان است که "در حال حاضر نشانه هایی که او را achiever بالا," خودی توضیح می دهد و اشاره کرد که این ویژگی شخصیتی را "در مفید آمده است" هنگامی که او در نهایت تاج و تخت است.

Prince George Has Come Out of His Shell and Is a High Achiever
پرنس ویلیام و پرنس جورج بهبهان تصاویر/INSTARimages.com

شاهزاده افزایش به حکم سلطنت است یک راه طولانی کردن اما. در حال حاضر او را جشن بودن بچه — شروع با یک حزب صمیمی پرتاب شده توسط پدر و مادر خود را.

"ویلیام و کیت سازمان کوچک کمپینگ با مضمون حزب BBQ برای جورج" یک منبع گفت:" ما به طور انحصاری در روز چهارشنبه. دوشس کمبریج است پدر و مادر مایکل میدلتون و کارول میدلتوننیز پیوست در جشن.

این جشن در محل چادر در باغ کمبریج کشور خانه و در صدر بود با دادن هدیه برای تولد پسر.

دوک کمبریج, 38 و همسرش, همچنین 38 خرید جورج یورت در حالی که خواهر و برادر خود را شگفت زده او را با یک دوچرخه جدید و به کمک مادر خود را در پخت شاهزاده کیک صدر با "sprinkles در, شیرینی و آب نبات های رنگارنگ" این منبع گفت.

کاخ کنزینگتون افتخار جورج 7th تولد و همچنین با انتشار دو عکس جدید از او گرفته شده توسط کیت. بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی خواست او را به خوبی در روز از طریق رسانه های اجتماعی از جمله great-grandmother, ملکه الیزابت دوم.

Prince George Celebrates 7th Birthday
شاهزاده جورج دوشس کمبریج/حسن نیت ارائه میدهد سلطنتی کنزینگتون/توییتر

"آرزوی شاهزاده جورج بسیار خوشحال هفتم تولد امروز!" ملکه 94, زيرنويس او ادای احترام.

یک ماه قبل از کمبریج خانواده منتشر شد یکی دیگر از سری از عکس های خانوادگی به افتخار ویلیام در 38th تولد. این عکس نیز گرفته شده توسط کیت و نشان داد که شاه بعدی goofing کردن با سه نفر از آنهایی که کمی در خانه خود را.

با گزارش توسط تراویس Cronin

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن