شاهزاده هری و Meghan Markle خصوصی حمایت Facebook Ad تحریم

مبارزه برای تغییر است. شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حمایت از #StopHateforProfit کمپین که با هدف جلوگیری

توسط KETABKHOOOON در 7 تیر 1399

مبارزه برای تغییر است. شاهزاده هری و Meghan Markle در حال حمایت از #StopHateforProfit کمپین که با هدف جلوگیری از شرکت ها از خرید تبلیغات در Facebook تا آن میانه سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط.

هری, 35, و Meghan, 38, خصوصی تشویق مدیران برای حمایت از این کمپین با توجه به یک گزارش از شهر و کشور. ابتکار راه اندازی شد در اوایل این ماه در پاسخ به جورج فلوید مرگ در حالی که در بازداشت پلیس است.

Prince Harry And Meghan Markle Support Facebook Ad Boycott
شاهزاده هری و Meghan Markle. شاتر

یک پیام در وب سایت این کمپین را می خواند: "بیایید ارسال Facebook قدرتمند پیام: سود خود را هرگز خواهد بود به ارزش ترویج نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت است."

بیش از 90 شرکت قول داده اند که مکث هزینه تبلیغات در Facebook از جمله Coca-Cola, Unilever و Verizon. NAACP تشکر هری و مناسب زاج سفید برای حمایت خود را از طریق توییتر در روز جمعه, ژوئن 26.

"ما سپاسگزار برای رهبری دوک و دوشس ساسکس در به رسمیت شناختن اهمیت همبستگی در این لحظه. تعهد خود را به حقیقت و عدالت و برابری هستند قدردانی از" سازمان نوشت.

زن و شوهر باید اقدام برخی از تلاش های جدید پس از آنها نقل مکان کرد و از ونکوور کانادا به لس آنجلس با خود 13-ماه-پیر پسر مورچه در ماه مارس. ماه زیر اواز یا موسیقی دو نفری اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی یک جدید سازمان غیر انتفاعی Archewell که تمرکز بر "سازماندهی و انجام پشتیبانی گروه از افراد نیاز دارند."

هری و مگان نیز به ترتیب اولویت اهدا و کمک L. A. مبتنی بر سازمان های خیریه در میان coronavirus بیماری همه گیر. این پایین خال خال شد ارائه وعده های غذایی برای پروژه فرشته غذایی در ماه آوریل است.

"هری و مگان را اولویت شماره 1 در حال حاضر کمک به کسانی که تحت تاثیر این ویروس به ویژه آسیب پذیر" یک منبع گفت:" ما هفتگی در آن زمان است.

آنها همچنین به طور داوطلبانه با سازمان های غیر انتفاعی Homeboy صنایع در L. A. روز سه شنبه 23 ژوئن برای کمک به شیرینی و کافه کارگران آماده سازی مواد غذایی به عنوان بخشی از #FeedHOPE ابتکار در این شهرستان است.

"آنها کمک کرد و نان پخت و به کمک آنها بسته تمام وعده های غذایی این است که رفتن به سالمندان و به پرورش و مراقبت از جوانان و مردمی که با داشتن یک زمان دشوار در طول همه گیر" Homeboy صنایع بنیانگذار پدر گرگ بویل گفت: ما در چهار شنبه, ژوئن 24.

در اوایل این ماه جفت امضا تعامل زبان قرارداد با هری واکر آژانس مشتریان که شامل باراک اوباما, میشل اوباما, بیل کلینتون و هیلاری کلینتون.

این توافق اجازه خواهد داد که هری و مگان به شرکت در keynotes سخنرانی و تعدیل بحث در مورد موضوعات از جمله نژادی, عدالت, برابری جنسیتی نگرانی های زیست محیطی و بهداشت روانی.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!