پرنس هری, Meghan Markle شوخی در مورد او 'پیری' در نادر چت تصویری

با استفاده از صدای خود را. شاهزاده هری و Meghan Markle پیوست رهبران جوان از ملکه مشترک المنافع اعتماد به بحث د

توسط KETABKHOOOON در 16 تیر 1399

با استفاده از صدای خود را. شاهزاده هری و Meghan Markle پیوست رهبران جوان از ملکه مشترک المنافع اعتماد به بحث در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

در طول 20 دقیقه ای چت تصویری در یکشنبه, جولای 1, دوک و دوشس ساسکس به نظر می رسد از خانه خود در لس آنجلس به بحث در مورد رهایی جهان از تعصبات نژادی و چگونه آنها امید نسل بعدی می تواند حتی بزرگتر تفاوت.

"من پیری است. من 35," هری گفت: در این ویدئو که خیریه یوتیوب منتشر شده در جمعه, جولای 6.

پرنس سخن گفتن ساخته شده Meghan, 38, خنده به او interjected "که پیری نیست."

Prince Harry Meghan Markle Joke About Him Aging During Video Chat Racial Bias
شاهزاده هری و Meghan Markle گفتگو در انصاف و عدالت و حقوق برابر را به عنوان بخشی از یک سری در حال انجام از جوانان-رهبری بحث. YouTube

اگر چه زن و شوهر, ازدواج شده در مارس 2018, پشت پا به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا در اوایل این سال آنها همچنان به همکاری نزدیک با ملکه مشترک المنافع اعتماد در قرنطینه میان COVID-19 بیماری همه گیر. هری به عنوان رئیس جمهور و مناسب زاج سفید است که معاون رئیس جمهور است.

"ما نمی توانیم انکار و یا نادیده گرفتن این واقعیت است که همه ما تحصیل کرده اند به دیدن جهان متفاوت او گفت:" در طول چت تصویری. "هنگامی که شما شروع به درک که وجود دارد این است که تعصب وجود دارد و سپس شما نیاز به تصدیق آن شما نیاز به انجام این کار برای تبدیل شدن به آگاهی بیشتری ... به طوری که شما می تواند کمک به ایستادن برای چیزی است که اشتباه است و نباید قابل قبول در جامعه ما امروز."

Prince Harry Meghan Markle Joke About Him Aging During Video Chat Racial Bias
Meghan Markle و شاهزاده هری فرانک Augstein/AP/شاتر

Meghan تکرار "آن را نه فقط در لحظات بزرگ آن را در لحظات آرام که در آن نژادپرستی و تعصب ناخودآگاه نهفته است و رشد. آن را می سازد آن را گیج کننده برای بسیاری از مردم به درک نقشی که آنها در بازی که هر دو منفعلانه و فعالانه."

هری اشاره کرد که تمدید توجه در زندگی مهم جنبش مردم آگاه از "اشتباه" در جهان پس از جورج فلوید Breonna تیلور و چند تن دیگر سیاه و سفید آمریکایی در بازداشت پلیس.

"این لحظه ای که مردم شروع به گوش, به," او اضافه شده است.

این بازیگر سابق که او قبلا در حمایت از جامعه سیاه و سفید در طول تعجب شروع به آدرس کلاس 2020 در سابق دبیرستان قلب معصوم.

"من مطمئن هستم که آنچه من می توانم به شما می گویم. من می خواستم بگویم درست است. و من واقعا عصبی بودم که من نمی یا که آن را برداشت جدا," او گفت: ژوئن 3. "و من متوجه شدم تنها چیزی اشتباه می گویند این است که می گویند هیچ چیز نیست."

برای اطلاعات بیشتر Blacklivesmatter.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب