پرنس ویلیام با لبخند George, Charlotte, Louis جدید تولد عکس

دوشس کیت دستگیر شایان ستایش عکس پرنس ویلیام با زوج سه بچه در یک پست به افتخار پادشاه آینده را 38th تولد. پرنس

توسط KETABKHOOOON در 1 تیر 1399

دوشس کیت دستگیر شایان ستایش عکس پرنس ویلیام با زوج سه بچه در یک پست به افتخار پادشاه آینده را 38th تولد.

"دوک و دوشس کمبریج بسیار خوشحال برای به اشتراک گذاشتن یک عکس جدید از Duke با شاهزاده جورج, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی جلوتر از دوک تولد فردا" کاخ کنزینگتون زیر نویس یک عکس که نشان افتخار پاپا نما در نوسان با کودکان خود. "تصویر گرفته شده در اوایل این ماه توسط دوشس."

Prince William Smiles With Kids George, Charlotte and Louis in New Photo Taken by Duchess Kate for His 38th Birthday
پرنس ویلیام با, کودکان, Prince George, شارلوت شاهزاده و شاهزاده لویی. حسن نیت ارائه میدهد کاخ کنزینگتون/Instagram

دوم عکس های منتشر شده از طریق انجمن مطبوعات نشان داد که سه خواهر و برادر — جورج, 6, شارلوت, 5, و , لوئیس, 2 — giggling به عنوان آنها انباشته شده در بالا از پدر خود را در حالی که او غیر روحانی بر روی چمن در باغ خانواده کشور, صفحه اصلی, Anmer سالن در نورفولک.

ویلیام که نوبت 38 روز یکشنبه, ژوئن 21, با لبخند گسترده در عکس.

شیرین جدید جرقه بزند یک روز پس از ویلیام کشف شد خرید شکلات و شیرینی برای بچه ها خود را در طول سفر به اسمیت نانوا در کینگز لین یک درایو کوتاه از Anmer سالن و ملکه Sandringham و مستغلات.

نانوایی بازگشایی در این هفته پس از بسته بودن برای تقریبا سه ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Prince William and Duchess Kate 3 Kids Have Been Attacking the Kitchen Amid Quarantine
شاهزاده ویلیام بازديد Smiths نانوا در king's Lynn, Norfolk در 19 ژوئن سال 2020 است. هارون مرحله تشکیل هلیوم وقتی/PA سیم/شاتر

"من نمی آمد در اینجا و هر چیزی را خریداری کنید به طوری که شما هر گونه pain au chocolat در همه," او گفت: کارکنان به عنوان او برای پنج تن از رفتار شیرین با توجه به Hello magazine. "آیا شما هر گونه شانس ؟ فرزندان من نمی خواهد صحبت به من اگر من به نوبه خود و بدون به اندازه کافی." نانوایی تنها تا به حال چهار نفر از شیرینی بنابراین شاهزاده مدال دیگر کسانی که همراه با ساده کروسانت و سپس در زمان خروج کارت خود را برای پرداخت هزینه های خرید.

Prince William and Duchess Kate 3 Kids Have Been Attacking the Kitchen Amid Quarantine
پرنس ویلیام, کیت میدلتون با سه فرزند خود را شاهزاده لویی پرنسس شارلوت و شاهزاده جورج. مگا

"خوب, آن را هنوز هم کار می کند," او گفت که او را دامنگیر خود کارت. "اولین بار در در حالی که!"

ویلیام همچنین با ارائه یک قرص نورفولک بحران نان یک شیشه Sandringham سست برگ چای و وانیل کیک اسفنجی با شکر و تخم مرغ و مربا و خامه. آن را تزئین با تبریک تولد همراه با چکمه های فوتبال, خایه ها, و انگلیس پرچم.

"من می گفت روز دیگر چگونه من نگران کمر ملت" ویلیام شوخی در طول سفر خود. "من فکر می کنم ما همه خورده بسیاری از کیک و شکلات."

او همچنین افتتاح شد تا در مورد خانواده اش را پخت و پز جلسات در طول سفر خود به خانواده اجرا نانوایی و گفت که او "انجام یک کمی از پخت" و اعتراف کرد که "کودکان حمله کرده اند و آن را فقط به یک انفجار از آرد و شکلات در همه جا." او اضافه کرد که همسرش "کاترین انجام شده است بسیار کمی از پخت بیش از حد".

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب