دادستان به دروغ ادعا پاتریشیا McCloskey تفنگ قادر به شلیک زمانی که او خود آن را در خارج از خانه

پاتریشیا McCloskey را handgun بود غیر قابل جراحی هنگامی که او خود آن را به دفع کردن تظاهرکنندگان که به جمع در

توسط KETABKHOOOON در 5 مرداد 1399

پاتریشیا McCloskey را handgun بود غیر قابل جراحی هنگامی که او خود آن را به دفع کردن تظاهرکنندگان که به جمع در چمن جلو اما یک سنت لوئیس دادستان دستور, جرم, تکنسین آزمایشگاه به دوباره سوار تفنگ در دستور کار و پس از آن گواه است که آن را "به آسانی قادر به کشنده استفاده از" در شارژ اسناد ثبت شده در برابر McCloskey.

McCloskey اعلام کرده است که تفنگ او استفاده شد غیر قابل جراحی است که تحت میسوری قانون را تبرئه او از اتهام استفاده غیر قانونی از سلاح. اما دستیار مدار وکیل کریس Hinckley نوشت که تفنگ شد "به آسانی قادر به کشنده استفاده از" در هنگام شارژ McCloskey در دوشنبه سنت لوئیس NBC وابسته شده است.

"این اسلحه نمی تواند آزمون اخراج عنوان شده" می خواند یک گزارش از سنت لوئیس police crime lab به دست آمده از 5 را در کنار خود. "در درخواست از ACA کریس Hinckley به اسلحه گرم بود زمینه محروم و به مونتاژ شده است اشتباه است....از اسلحه گرم شد دوباره بهم وصل به درستی تست اخراج و عمل را به عنوان طراحی شده است." جرم کارگران آزمایشگاه عکس جداسازی قطعات و مونتاژ مجدد روند.

McCloskey شوهر علامت نیز خود یک اسلحه گرم یک AR-15 تفنگ. زن و شوهر گفت: آنها تا به حال عمدا ارائه handgun غیر قابل جراحی به طوری که آنها می تواند استفاده از آن به عنوان یک سرپا نگه داشتن در دادگاه در یک مورد جداگانه آورده در برابر اسلحه تولید کننده.

"آن را دلسرد کننده برای یادگیری است که یک سازمان اجرای قانون تغییر شواهد به منظور پیگرد قانونی عنوان یک عضو از جامعه" زن و شوهر وکیل جو شوارتز گفت. ملی بررسی کرده و به سنت لوئیس مدار دفتر وکیل از نظر.

این McCloskeys در پاسخ به ژوئن 28 حادثه که در طی آن جورج فلوید معترضان شکست را در جامعه دردار در حالی که تلاش برای رسیدن به خانه از سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson.

"گروه شروع به فریاد و فحاشی و تهدید به آسیب رساندن به هر دو قربانیان" یک گزارش پلیس اعلام کرد. "هنگامی که قربانیان مشاهده چند نفر که مسلح بودند سپس آنها را مسلح خود و در تماس با پلیس است."

میسوری دادستان کل اریک اشمیت ثبت شده است به رد پرونده این زن و شوهر.

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • پلیس در حال بررسی معترضان پس از رویارویی با مسلح سنت لوئیس مالکان

  • St. Louis, زن و شوهر متهم به تکان دادن اسلحه در تظاهرات

  • میسوری A. G. به دنبال اخراج از اتهامات عنوان شده علیه زن و شوهر اشاره کرد که اسلحه در تظاهراتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب