دادستان تحقیق در مورد زن و شوهر که با اشاره اسلحه در تظاهرات می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن فرماندار 'پس از' او

سنت لوئیس دادستان که در حال بررسی این زن و شوهر که در اواخر ماه ژوئن اشاره کرد و اسلحه در یک گروه از مردم معتر

توسط KETABKHOOOON در 26 تیر 1399

سنت لوئیس دادستان که در حال بررسی این زن و شوهر که در اواخر ماه ژوئن اشاره کرد و اسلحه در یک گروه از مردم معترض نژادی و بی عدالتی گفت: Missouri فرماندار و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "پس از" او برای انجام کار خود را.

St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر متهم رژیم صهیونیستی است. مایک کشیش بخش و مغلوب ساختن پیشی جستن بازی سیاست "گسترش اطلاعات غلط و تحریف حقیقت" پس از پرشن به خبرنگاران گفت: رئیس جمهور خواهد بود "درگیر شدن" در این مورد روز سه شنبه. گاردنر اشاره کرد که او تصمیم گرفته نشده که آیا به پرونده اتهامات علیه علامت و پاتریشیا McCloskey سفید زن و شوهر دیده می شود در فیلم اشاره اسلحه در تظاهرات خارج از خانه خود را در یک مجلل محله.

"این باور نکردنی است فرماندار ایالت میسوری به دنبال مشاوره از یکی از مهمترین و تفرقه رهبران در نسل ما برای غلبه اختیار محلی انتخاب دادستان" گاردنر در بیانیه ای گفت.

از ژوئن: Missouri, زن و شوهر, نقطه اسلحه معترضان خواستار سنت لوئیس شهردار برای استعفا

در یک کنفرانس مطبوعاتی سه شنبه پرشن گفت که او می خواهم صحبت به تهمت و آمریکا دادستان کل ویلیام بر روی تلفن و مغلوب ساختن پیشی جستن "درک وضعیت در میسوری."

"رئیس جمهور گفت که او همه چیز را او می تواند در قدرت خود را برای کمک به این وضعیت است که او می تواند اقدام به انجام این کار" پرشن گفت. "من سپاسگزار است که او را از درگیر شدن در این وضعیت من خدا را شکر که او به ایستادن برای مردم به حقوق قانونی خود و ما در حال رفتن به حرکت به جلو در این دولت است."

پرشن یک جمهوری خواه و سرسخت تهمت حامی نیز یک کلانتر سابق و نماینده دولت که همکاری میسوری را "قلعه دکترین" قانون است که توجیه استفاده از نیروی مرگبار هنگامی که حفاظت از خانه است. کشیش گفت: او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که آن را دشوار است برای حذف یک انتخاب رسمی از دفتر در میسوری هر چند او نمی گویند اگر تهمت خواسته بود اگر گاردنر می تواند برداشته شود.

"من فکر می کنم رئیس جمهور نمی مانند آنچه که او دیدن و راه مردم در حال درمان," پرشن گفت. "من فکر می کنم شما برخی از مرتب کردن بر اساس اقدامات است."

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا به نام ایده پیگرد قانونی زن و شوهر "رسوایی" در مصاحبه روز شنبه با Townhall رسانه ها.

"رفتن آنها به ضرب و شتم بد اگر آنها خوش شانس بودند او گفت:" نشان می دهد که خانه های خود را که قرار بود به غارت و سوزانده شده است.

تصویری از اعتراض به گردش در رسانه های اجتماعی نشان می دهد علامت McCloskey با اشاره یک تفنگ نیمه اتوماتیک و پاتریشیا McCloskey با اشاره یک دست تفنگ در جمعیت راه رفتن گذشته در خانه خود در مرکز پایان غرب محله St. Louis.

سنت لوئیس Metropolitan Police Department آن گفت: پاسخ به "درخواست کمک" از 63 سال و 61 سال حدود 5:30 p. m. در ژوئن 28. این جفت ارز گفت: آنها در ادامه به بررسی یک اغتشاش با صدای بلند از خیابان و دیدم گروهی از مردم شکستن دروازه آهن مشخص شده با: "هیچ خاطی خصوصی" و "خیابان" نشانه به گفته پلیس.

علامت McCloskey گفت KMOV-تلویزیون که او و همسرش رو به "angry mob" حداقل 100 نفر در خصوصی خود را در خیابان و ترس برای زندگی خود را.

"آن را مانند یورش به باستیل دروازه پایین آمد و جمعیت زیادی از عصبانی و پرخاشگر مردم ریخت و از طریق" او گفت:. "من وحشت زده شد که ما می خواهم به قتل در عرض چند ثانیه. خانه ما خواهد بود سوزانده ما حیوانات کشته خواهد شد."

و گفت: آنها گفت: این گروه به ترک و گروه "شروع به فریاد و فحاشی و تهدید به آسیب رساندن به هر دو قربانیان" به گفته پلیس.

'تهدید مرگبار نیروی قابل تحمل نیست': دادستان در حمله پس از سفید زن و شوهر دیده می شود اشاره اسلحه در سنت لوئیس تظاهرات

"یک شخص ایستاده درست در مقابل من جیبش دو تپانچه مجلات کلیک آنها را با هم و گفت: شما بعد" McCloskey گفت KMOV.

پلیس گفت: زمانی که زن و شوهر دیدم چند نفر مسلح بودند آنها مسلح خود و به نام 911. اجرای قانون گفت: تحقیقات در حال انجام است.

این McCloskeys' وکیل آلبرت واتکینز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز اقدامات آنها "به دنیا آمد و از ترس مطلق از قریب الوقوع آسیب" اما نمی شد مربوط به مسابقه اشاره کرد که معترضان آنها ترس از سفید شدند.

"آنها وحشت زده است که آنها شده اند به تصویر کشیده شده در یک مد که آنها باور دارند که در حال رفتن به استفاده برخی برای حمایت از موقعیت که در آن زمان به گرفتن مؤتلفه پرچم و گرفتن تفنگ و محافظت از خودمان در برابر BLM, جنبش," او گفت:. "مشتریان من می دانم که آنها نگاه مانند دیوانه."

Nasheeli Aldridge که کمک کرد منجر به اعتراض سازمان یافته توسط یک گروه به نام انتظار ما گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که معترضان بدون خشونت و انکار کرد که هر معترضان مسلح بودند.

"او نیست که به خارج آمده و نقطه تفنگ خود را به طور مستقیم در افراد" Aldridge گفت: از علامت McCloskey. "است که بی مبالاتی. این خطر افتادن."

معترضان شد راهپیمایی پس از St. Louis شهردار Lyda Krewson خواندن نام و آدرس افرادی که نامه نوشت و به او تماس پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در طول یک بعد از ظهر جمعه Facebook ویدئو زندگی می کنند. اگر چه نام و حروف در نظر گرفته پرونده های عمومی, Krewson اقدامات دریافت سنگین وزنهبرداری از جمله از ACLU of Missouri.

شهردار عذرخواهی در توییتر و گفت: این فیلم حذف شده بود.

کمک: آسوشیتد پرس

دنبال N'dea Yancey-براگ در توییتر: @NdeaYanceyBragg

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: دادستان بررسی سنت لوئیس زن و شوهر گفت: تهمت "پس از" اوtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب