اعتراض خارج از اتحادیه اروپا وزارت امور خارجه به مناسبت کشمیر شهدا روز

تعداد زیادی از مردم در آمد و به یک اردوگاه روز در بروکسل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسئله کشمیر ابراز حم

توسط KETABKHOOOON در 23 تیر 1399
تعداد زیادی از مردم در آمد و به یک اردوگاه روز در بروکسل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسئله کشمیر ابراز حمایت از مردم مظلوم دره و خشم در آشکار نقض حقوق بشر است. اخبار/نویسنده

بروکسل: تظاهرات مسالمت آمیز اردوگاه برگزار شد روز دوشنبه توسط کشمیر شورای-اروپا (KC-اتحادیه اروپا) در خارج از مقر اتحادیه اروپا وزارت امور خارجه در اینجا در پایتخت بلژیک به مناسبت 89 در کشمیر شهدا روز — جولای 13.

این 89 در کشمیر شهدا روز است که مشاهده شده در یاد از 22 کشمیری شهید در تاریخ 13 ژوئیه 1931 هنگامی که ارتش هند را Dogra نظام هدفمند آنها در 89 سال پیش در خارج از سرینگر زندان مرکزی که در آن آزادی جنگنده Abdul Qadeer دستگیر شد و برای تحریک مردم علیه Dogra حاکم کشمیر.

در اردوگاه های سازمان یافته در مقابل دفاتر خارجی خدمات اقدام اروپا (EEAS) و کمیسیون اروپا (EC) — KC-اتحادیه اروپا داوطلبان توزیع بروشور جزئیات جنایات علیه کشمیری و همچنین به عنوان نقض حقوق بشر در کشمیر تحت اشغال.

اردوگاه برگزار می همچنین با استفاده از یک بلند گو حرف زدن برای سخنرانی های خود در مورد آخرین وضعیت در کشمیر تحت اشغال — یک اکثریت مسلمان منطقه در هیمالیا شده است که تحت محاصره وحشیانه و ارتباطات مستند از اوت 5, 2019, زمانی که نارندرا نخست وزیر-رهبری دولت هند اوراق دره, ویژه, وضعیت, اعمال مقررات منع رفت و آمد و فرستاده در نیروهای تحت بهانه حفظ نظم و قانون.

اردوگاه برگزار شد در زمانی که وزرای خارجه اتحادیه اروپا شرکت کرده بودند در اولین vis-à-vis جلسه در ماه پس از coronavirus مستند و از لحاظ جسمی در حال حاضر در Justus Lipsius ساختمان — یا شورای اتحادیه اروپا در مقر. آن را نیز پیش از اتحادیه اروپا و هند در اجلاس سران آنلاین ویدئو کنفرانس به حالت تعلیق در اوایل با توجه به COVID-19 بیماری و در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 15.

تعدادی از مردم را به یک روز اعتراض اردوگاه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسئله کشمیر ابراز حمایت از مردم مظلوم دره و خشم در آشکار نقض حقوق بشر است.

به مناسبت KC-اتحادیه اروپا رئیس علی رضا سید تأکید کردند که این اردوگاه را هدف گسترش آگاهی در میان مردم اروپا در مورد نقض حقوق بشر در کشمیر تحت اشغال.

سید اضافه شده است که در کنار جنایات در کشمیر تحت اشغال این مودی دولت نیز با هدف قرار دادن اقلیت های چهره های سیاسی و اعضای جامعه مدنی, حقوق بشر, فعالان روشنفکران و روزنامه نگاران.

"ما همچنان مبارزه ما تا حل و فصل مسالمت آمیز مسئله کشمیر" او گفت:. "این موضوع باید حل شود با توجه به خواسته مردم کشمیر," او اضافه شده است.

KC-اتحادیه اروپا نیز خواستار جامعه بین المللی به ویژه سازمان ملل متحد و اتحادیه اروپا برای تحت فشار هند بلافاصله به توقف نقض حقوق بشر در کشمیر و دادن حق تعیین سرنوشت به مردم دره.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب