معترضان خواهان شهرستانها 'پال خواستار قطع بودجه دولت،' سیاستمداران شروع به گوش دادن.

لس آنجلس — در ژوئن 2, فعالان با موضوع زندگی در لس آنجلس راهپیمایی به محل اقامت رسمی شهردار لوس آنجلس اریک Garc

توسط KETABKHOOOON در 18 خرداد 1399

لس آنجلس — در ژوئن 2, فعالان با موضوع زندگی در لس آنجلس راهپیمایی به محل اقامت رسمی شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti یک خانواده سلطنتی تودور در عمارت تونی در ویندزور مربع است. برای روز دهندگان تا به حال نگه داشته و با دقت برنامه ریزی تظاهرات تحت کاری ادامه داده اند — و خاموش کردن رسانه های اجتماعی — برای جلوگیری از, هشدار پلیس.

اما در حال حاضر آنها ماموریت خود را روشن.

"ما در حال رفتن به ایستادن در آستان" اعلام کرد این گروه از بنیانگذاران Melina عبدالله. "و ما قصد داریم که به تقاضای او پال خواستار قطع بودجه دولت ، که صدا خوب است؟"

حدود 1000 نفر از مردم با تجمع در مرکز شهر لس آنجلس در روز جمعه در اعتراض به مرگ جورج فلوید و برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. (Jay L. Clendenin/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ)

برای ساعت است که دقیقا همان چیزی است که معترضان را — اول صدها نفر از آنها و پس از آن به عنوان کلمه گسترش از طریق شهر هزار نفر است. "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس لس آنجلس" خواندن علائم آنها انجام شده است. "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" آنها شعار می دادند.

بعد Garcetti به نام یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد که این شهر خواهد بود جابجایی 250 میلیون دلار از بودجه خود را— از جمله آنجا که $150 میلیون از پلیس لس آنجلس به "سرمایه گذاری در شغل در بهداشت و سلامت در آموزش و پرورش و در شفا" در "سیاه و سفید جامعه در اینجا در لس آنجلس است."

"ما باید برای انجام کاری متفاوت" Garcetti گفت. "ما به شنیدن آنچه که مردم می گویند."

Black Lives Matter-L. A. بود سریع به اعتبار. "به 150 میلیون دلار کاهش به پلیس لس آنجلس بودجه & تخصیص مجدد $250m به جوامع رنگ می آید به عنوان یک نتیجه از اعتراض و سازماندهی" گروه توییتی در کنار تصویری از 2 ژوئن تظاهرات. "این گام رو به جلو بود و برنده توسط مردم است. ... و ما در حال انجام نیست."

در فعال محافل "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" است نه یک ایده جدید و یا حتی یک شعار جدید. اما تا حدود 12 روز پیش اکثر آمریکایی ها از آن بی خبر بودید. که همه تغییر پس از جورج فلوید درگذشت زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس در اواخر ماه گذشته. به زودی معترضان پر از خیابان های بیش از 700 شهرها و شهرستانها در تمام 50 ایالت و defunding پلیس به عنوان اصلی خود را پاره.

عبارت انگیز است. آن را نیز پوشش می دهد طیف گسترده ای از دیدگاه ها اعم از لغو به divestment: در پایان یک انحلال ادارات پلیس; دیگر هدایت بخشی از بودجه خود را — در حال حاضر در حدود 100 میلیارد دلار در هر سال در سراسر کشور — به کمتر خشونت آمیز واکنش اضطراری برنامه هایی که شامل مراقبت های بهداشتی کارگران و مددکاران اجتماعی در تضاد interrupters, عدالت ترمیمی تیم و جامعه سازمان.

وجود دارد یک موضوع مشترک, با این حال: به این معنا که صرف اصلاحات را نشانی مشکل عمیق تر با پلیس. "آموزش بیشتر و یا تنوع در میان افسران پلیس نمی خواهد پایان خشونت پلیس و نه شلیک و شارژ فردی افسران" فیلیپ V. McHarris و Thenjiwe McHarris نوشت: در اخیر نیویورک تایمز op-ed. "تنها راه ما در حال رفتن به توقف این چرخه بی پایان از خشونت پلیس این است که با ایجاد جایگزین برای پلیس."

پلیس اصلاحات به دنبال تنظیم این راه از افسران در پاسخ به شرایط اضطراری. فکر می کنم رئیس جمهور اوباما نیروی کار در قرن 21 پلیس که رشد خارج از قتل مایکل براون در فرگوسن Mo. یا زمان 8 نمی توانید صبر کنید, کمپین است که در شهرستانها به تصویب هشت سیاست — ممنوعیت chokeholds و strangleholds نیاز به هشدار قبل از عکسبرداری — است که می تواند با توجه به مبارزات انتخاباتی صفر "کاهش افغانستان تا 72 درصد است."

Defunding می رود بیشتر: این کاهش محدوده پلیس در مجموع با این استدلال که بسیاری از حتی بسیاری از شرایط اضطراری — مواد مخدر مصرف بیش از حد روان-سلامت خرابی های غیر خشونت آمیز جرائم — آیا حکم اجرای قانون پاسخ.

یکی از شرکت کنندگان برگزاری پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس ثبت نام در اعتراض. هزاران نفر از معترضان پر از خیابان های بروکلین در مه به تقاضای عدالت برای جورج فلوید, کشته شدن افسر درک چوین و به صدای تماس برای defunding از نیروی پلیس است. (اریک مک گرگور/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

"هنگامی که مردم در بحران, چرا باید کسی که نشان می دهد تا یک فرد با یک تفنگ ؟" می پرسد گونه که جامعه شناس دیوید کندی, مدیر شبکه ملی برای امن جوامع در برنامه John Jay College of عدالت کیفری. "این واقعا سوال خوبی است. بسیاری از آنچه که از آن صحبت می کند به راه پلیس به پایان رسید تا بودن چه چپ ایستاده بیش از چند دهه از نظام برش از خدمات اجتماعی و امنیت شبکه. و این نیست که پلیس گسل. پلیس باید فقط به پایان رسید تا بودن چپ به انجام آنچه که باید انجام شود."

به ندرت دارای یک مفهوم به ظاهر افراطی به عنوان defunding ادارات پلیس فلک کشیده تا به سرعت به مرکز ملی گفتگو. برای دهه دموکرات ها و جمهوری خواهان را تا حد زیادی توافق کردند که پلیس بیشتر به معنی کمتر جرم و تحقیقات تا حد زیادی مورد حمایت آنها است. مورد در نقطه: جو بایدن خود سیاست پلت فرم تماس برای هزینه های اضافی 300 میلیون دلار به ادارات پلیس "منابع" آنها نیاز "به استخدام تعداد کافی از افسران" (ارائه شده در آن افسران "آینه نژادی و تنوع جامعه به آنها خدمت می کنند").

در عین حال به طور ناگهانی لس آنجلس اقدام واقعی اگر کاهش متوسط به پلیس خود را بودجه. نیویورک حسابرسی اسکات استرینگر است گفت: در شهر خود می تواند صرفه جویی 1.1 میلیارد دلار بیش از چهار سال با کاهش تعداد افسران و برش کاری — پس انداز است که می تواند در Stringer کلمات قرار داده می شود نسبت به "مددکاران اجتماعی و مشاوران جامعه مبتنی بر خشونت interrupters و دیگر حرفه ای آموزش دیده." سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد وعده داده است که او دو سال بودجه پیشنهادی (به ارسال شده مرداد 1) خواهد قیف پول دور از پلیس و نسبت به جامعه سیاه و سفید. و در مینیاپولیس "چند" شهر councilmembers هستند "کار در پیدا کردن آنچه که آن را برای منحل کردن مینیاپولیس اداره پلیس و شروع تازه با یک جامعه گرا بدون خشونت ایمنی عمومی و توسعه ظرفیت" با توجه به Councilmember استیو فلچر.

در همان زمان #DefundthePolice روند در توییتر و Instagram. افراد مشهور مانند John Legend, مگان Rapinoe, Lizzo, The Weeknd جین فوندا و ناتالی پورتمن را امضا طومار اصرار دولت های محلی به تغییر مسیر بودجه پلیس به مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و دیگر ابتکارات مبتنی بر جامعه. و در نشانه ای از چگونه موضوع داغ تبدیل شده سابق هیلاری کلینتون وزیر مطبوعات برایان فالون توییتی "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" جمعه — و خواهان pounced.

"هیلاری کلینتون وزیر مطبوعات باعث می شود سال 2020 Dem دستور کار روشن است: 'پال خواستار قطع بودجه دولت،' بردن اسلحه خود را. تشویق شورش & غارتگران که رایت خود را در شهرستان" جامعی جمهوری خواه ایالت و سناتور " تد کروز از تگزاس. "آن را مانند Mad Max در Thunderdome, آورده خانه به امریکا است."

رئیس جمهور تهمت به سرعت به دنبال کروز منجر شود. "چپ رادیکال دموکرات تم جدید توسط "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی پنج شنبه. "به یاد داشته باشید که زمانی که شما نمی خواهید جرم به خصوص در برابر شما و خانواده خود را. این است که در آن خواب آلود جو [بایدن] است که کشیده شده توسط سوسیالیست. من مخالف کامل پول بیشتر برای اجرای قانون!"

با توجه به کندی, جان Jay گونه که جامعه شناس "آنچه ما واقعا درگیر شدن در اینجا یک ایده کامل نسخه. این یک آرمان و یک سازماندهی اصل حتی یک شعار. و آنچه که اتفاق می افتد در زمان واقعی است که آن را یک نوع سیاسی کشش که تا به حال آن را به سادگی نشده بود."

حال سؤال این است که آیا این "شعار" را ادامه خواهد داد برای به دست آوردن شتاب و اگر چنین است در چه صورت. خواهد قانونگذاران در شهرهای دیگر دنبال L. A. را منجر شود ؟ خواهد آنها بیشتر ؟ خواهد شد و این تغییرات بزرگ به اندازه کافی برای برآوردن فعالان? و یا آنها را به سادگی سوخت جمهوریخواه حمله تبلیغات بدون رضایت کسی ؟

مقاومت به defunding پلیس واقعی است. با توجه به آخرین اخبار یاهو/نظرسنجی انجام مارس 29 و 30, بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم می گویند که یا برخی از (39 درصد) و یا یک معامله بزرگ از (20 درصد) اعتماد به پلیس است. پرسید که آیا آنها به نفع "برش بودجه برای ادارات پلیس" — این سوال نمی حفر کردن به جزئیات — 65 درصد گفت: هیچ. فقط 16 درصد گفت: بله — تعداد که برگزار ثابت در سراسر خطوط حزب با حزب دموکرات در 16 درصد جمهوری خواهان در 15 درصد و مستقل در 17 درصد است. حتی آفریقایی-آمریکایی بودند بیشتر احتمال دارد به مخالفت با اندازه گیری (36 درصد) نسبت به حمایت از آن (33 درصد).

به همین دلیل شیکاگو سیاه دموکراتیک شهردار لری پلیسی به خبرنگاران گفت: روز شنبه که "آنچه که من شنیده ام از مردم در محلات است که آنها می خواهند بیشتر حفاظت پلیس و نه کمتر." این که چرا دموکرات آینده پلیس-لایحه اصلاحات — "تهاجمی ترین مداخله به پلیس توسط کنگره در حافظه اخیر" با توجه به نیویورک تایمز می گوید هیچ چیزی در مورد کاهش بودجه است. و این که چرا بایدن اخیرا خار کردن یک سوال در مورد L. A., کاهش گفت: "این بستگی به جامعه است."

شهردار شیکاگو لری Lightfoot صحبت می کند و در ایالات متحده در کنفرانس شهرداران 88 زمستان در جلسه ای در واشنگتن, ایالات متحده, ژانویه 23 سال 2020 است. (جاشوا رابرتز/فردا نیوز)

"این همه در مورد درمان مردم با عزت" بایدن ادامه داد: ذکر اصلاحات به "آنچه به منزله کافی و عادلانه پلیس انجام شده است."

"این چیزی است که ما باید تمرکز خود را در, به نظر من."

هنوز اعتراضات ادامه خواهد داد. پلیس در ادامه به پاسخ با نیروی ساخت معترضان مورد آنها. و coronavirus همه گیر در ادامه به تلفات بودجه شهرداری نیاز به تصمیم گیری های دشوار که در مورد برنامه ها و خدمات را کاهش دهد.

در آب و هوای این کوچک سازی پلیس می تواند شروع به نگاه واقع بینانه تر است.

"این است برای رفتن به یک جنبش ملی," پیش بینی جفری Fagan, مدیر مرکز جرم و جنایت جامعه و قانون در کلمبیا مدرسه قانون است. "وجود دارد مکالمات اتفاق می افتد در سراسر کشور در مورد چگونه به نماینده یا محول اجتماعی-کنترل قدرت به جوامع یا محله در حالی که به شدت کاهش پلیس رد پای."

در مینیاپولیس فعالان تحت فشار بوده اند لغو برای سال, صدور یک گزارش در سال 2018 که استدلال می کرد که ظلم و ستم از مردم فقیر و مردم سیاه شد و کد گذاری در بخش های DNA است. در حال حاضر در پی جورج فلوید را به قتل حداقل چهار councilmembers وجود دارد از جمله رئیس شورای همچنین می گویند آنها می خواهند به منحل کردن گروه.

"ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس" Councilmember ارمیا الیسون توییتی این هفته است. "و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم. ما می رویم به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری."

پیتر VanKoughnett این مینیاپولیس فعال اجرا می شود که لغو سازمان (MPD150) پشت 2018 گزارش می گوید که او "هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این."

"من فکر می کنم ما در یک نقطه اوج نه فقط در اینجا بلکه در سراسر کشور" VanKoughnett توضیح می دهد. "ما در حال دفاع سادگی, 'چگونه به خلاص شدن از پلیس یک شبه و هیچ کاری انجام نمی.' این ماده در حال توسعه متناوب موسسات که در واقع فراهم کردن ایمنی به دلیل این چیزی است که پلیس را در حال حاضر برای بسیاری از مردم است."

یک افسر پلیس به اتهام رو به جلو به مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس در مقابل کاخ سفید در واشنگتن در 31 ماه مه سال 2020 است. (ساموئل کروم/خبرگزاری گتی ایماژ)

این معلوم نیست که آیا این تغییر ناگهانی در آگاهی می تواند به تولید پایدار تغییرات در سیاست. پلیس قدرتمند اتحادیه های کارگری در حال حاضر در مخالفت با اساسی ترین اصلاحات; آنها مبارزه خواهد کرد و حتی سخت تر در برابر کاهش است. افکار عمومی ممکن است تکامل به عنوان به سرعت به عنوان defunders می خواهم ترک سیاستمداران با احتیاط از رفتن بیش از حد. و کارشناسان نگرانی های مشروع در مورد خطرات ناشی از قرار دادن کمتر پلیس در خیابان.

"این نظامی خم پلیس که واقعا افزایش یافته و پس از 9/11 مشکل ساز است می گوید:" ادوارد دیویس تاکید کرد که پلیس جامعه به عنوان کمیسر پلیس بوستون از سال 2006 تا سال 2013 است." من فکر می کنم ما نیاز به آن را به دور از "ما مجریان قانون" و بیشتر به " ما خدمتگزاران جامعه اجرای استانداردهای آنها انتظار می رود.' اما وقتی که شما کاهش رتبه قابل ملاحظه ای وجود دارد بسیاری از شواهد وجود دارد که نرخ جرم و جنایت افزایش می یابد به دلیل عدم دید در محله."

اما در لس آنجلس حداقل برجسته ذهن به نظر می رسد شروع به تغییر. در آوریل Garcetti را به جلو یک بودجه پیشنهاد شده است که هفت درصد هزینه های افزایش برای پلیس لس آنجلس از جمله یک بسته افزایش حقوق و پاداش برای رتبه بندی-و-فایل افسران. به تازگی به عنوان آخرین یکشنبه شهردار بود علنا رد ایده defunding پلیس. "من همیشه دیده می شود در این بخش بیشتر است که آنها با کمبود بودجه روبرو بدتر همه چیز می تواند اتفاق می افتد" Garcetti گفت: در اخبار جلسه آن روز.

سه روز بعد اما یک گروه از نیروی کار و رهبران جامعه ملاقات با Garcetti با توجه به L. A. Times; آنها خواست او را به تکرار اشتباهات قبلی شهرداران که بارها و بارها گسترش شهر نیروی پلیس در پی 1992 رادنی کینگ شورش. همان روز رئیس شورای Nury مارتینز معرفی یک حرکت به قطع کمک های مالی برای پلیس لس آنجلس. Garcetti امضا شده است.

مارتینز حرکت بود شرکت ثبت شده توسط Councilmember گیاه Wesson جونیور یکی از L. A. نفوذ ترین سیاستمداران است. قبل از فلوید تظاهرات Wesson, 68 ساله, سیاه, مرد نبود تمرکز بر آزادسازي پلیس لس آنجلس. اما "قدر از این و گریه از کل کشور" شروع به متقاعد کردن او را که چیزی در حال تغییر است. "این ها برخی بسیار صدای بلند" او می گوید.

 

لس آنجلس شهر رئیس شورای گیاه Wesson توصیف چگونه اعضای کارکنان خود را تا به حال شنیده ام سر و صدا در بیش از سقف کاشی احتمالا از موش پس از فرش حذف شده بود از دفتر خود را با توجه به هجوم حشرات موذی در شهر هال پنج شنبه, فوریه. 7, 2019.(نی سخن/عکس از آسوشیتدپرس)

این ایده نیز طنین انداز شخصا با Wesson که پسر تلاش کرده است برای سال ها با اعتیاد و بی خانمانی. (جوان Wesson در حال حاضر هوشیار برای 193 روز.) "اگر آن را یک گربه در یک درخت پلیس به نام" Wesson توضیح می دهد. "برای مقابله با افراد مبتلا به شرایط روانی در خیابان پلیس نامیده می شود. بنابراین بخشی از این بازنگری است."

در حال حاضر L. A. را reexamination است که در دامنه محدود. Garcetti آوریل بودجه به نام برای پلیس صرف به مصرف کامل 53.8 درصد از این شهر را "نامحدود" صندوق به طور کلی درآمد; $150 میلیون نفر قطع خواهد به سادگی معکوس خود را قبلا پیشنهاد افزایش می دهد در حالی که حفظ بسیاری از بخش های 1.8 میلیارد بودجه.

کم اهمیت جلوه دادن برش به عنوان یک "موقت" پیروزی فعالان محلی برنامه ریزی برای فشار بیشتر. در اوایل سال جاری, Black Lives Matter-L. A. همکاری با دیگر سازمان های مردمی به بررسی Angelenos در مورد بودجه خود را اولویت ها و پیش نویس "مردم بودجه است." تحت این جایگزین گذراندن طرح فقط 5.7 درصد از این شهر به طور کلی صندوق را به پلیس لس آنجلس.

"شورای شهر و شهردار Garcetti نیاز به دانستن است که ما در حال مبارزه برای واقعا دگرگون تغییر در اینجا" co-founder Melina عبدالله گفت: L. A. Times. "[ما] نمی توان تنها با این حداقل مقدار از پول است."

نقطه گرفته Wesson می گوید. اما تغییر کرده است "برای شروع بشه."

"چه شد که کندی چیزی است ؟ 'سفر هزار مایلی با یک قدم?'" او توضیح می دهد. "مردم باید درک کنند که این گام اول است. که به هیچ وجه سیستم می تواند برچیده شود و با یک حرکت و یا یک تکه از قانون. من فکر می کنم که بادهای تغییر در این کشور ضربه از غرب به شرق است. و به نظر من این به عنوان یک حرکت جسورانه در جهت درست است."

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • اخبار یاهو/نظرسنجی: بیشتر آمریکایی ها می گویند نژاد یک عامل عمده در جورج فلوید مرگ, اما نظرات تظاهرات در حال تقسیم

  • در پی فلوید کشتن سیاه زندگی برای ما مهم بیش از حد پلیس در سراسر کشور گفت:

  • مورخ ریک Perlstein می گوید که خشونت می تواند صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل توییتر: ساخت حس از واقعیت-بررسی مبارزهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن