'پمپ قوانین' بازیگران می آید برای Jax برای این ادعا او هنوز یک کار در حال پیشرفت'

همان داستان فصل مختلف. این Vanderpump قوانین بازیگران نیست خرید Jax تیلور's بهانه در بخش نهایی فصل 8 reunion.

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399

همان داستان فصل مختلف. این Vanderpump قوانین بازیگران نیست خرید Jax تیلور's بهانه در بخش نهایی فصل 8 reunion.

The 40-year-old متصدی بار آمد زیر آتش در طول چهار شنبه, ژوئن 16, قسمت پس از این گروه سعی کردم به صحبت کردن با او در مورد بهداشت روانی او را به مبارزات.

"ما ترس از, شاشیدن, Jax و ما در حال ترس از صدمه زدن به بریتنی [Cartwright], و ما باید قادر به صادقانه با شما بچه ها" Stassi شرودر گفت. "این نمی تواند یک وضعیت که در آن ما همه f—شاه می ترسم به یک نظر. شما کسی است که گفت: شما تا به حال مشکلات روحی و روانی در پایان این فصل است. شما یک Jax که صحبت در مورد چگونه شما افسرده چگونه شما ترسیده بودند در مورد آنچه شما را به انجام, چگونه شما می توانید خودتان را کنترل نمی کند. بنابراین در حال حاضر ما در حال رفتن به صحبت کردن با شما در مورد آن."

پس از آریانا Madix و تام Sandoval اصرار داشت که آنها فقط می خواهم Jax به طور فعال در کار او و همسر بریتنی کردم دفاعی است. لالا کنت پس از آن نشان داد که او نامزد راندال امت رو Jax یک قرار ملاقات با یک درمانگر اما SUR کارمند نشان نمی دهد.

Jax Taylor Vanderpump Rules Work in Progress
(L-R), کمال, Clark, Stassi شرودر آریانا Madix تام Sandoval, کتی Maloney-شوارتز, کریستن Doute, تام شوارتز, Jax تیلور Scheana Shay پیتر Madrigal و لالا کنت. Gustavo Caballero/براوو

"راندال برای پرداخت این جلسه و Jax نشان نمی دهد. و Jax شما پسر من است. من شما را خیلی دوست دارم" به آنها لالا زیبایی مدیر عامل گفت.

تام پس از آن interjected "از آنجا که او نمی دهد s—t! او مراقبت می کند! او نمی خواهید برای دریافت بهتر است. او نمی خواهید به تغییر. من نمی خواهم برای شنیدن شما یک کار در حال پیشرفت است' دیگر."

میزبانی Andy Cohen توافق با TomTom مالک اشاره کرد Jax اصرار او را یک "کار در حال پیشرفت" برای هفت سال گذشته. براوو پس از آن بازی یک سری از کلیپ ها از Jax ادعا بود کار خود را در هر مراسم.

"من تماشا کرده ام از شما عذر خواهی از یک میلیون بار است و نه به معنای آن در reunions," کوهن گفت. "من تلاش می شود به یک سوراخ, اما این است که ما در هشتمین مراسم و این همان گفتگو کرده ایم."

در حالی که مراسم ضبط شد در آوریل 30, Jax هنوز هم ممکن است در بهترین شرایط با costars به عنوان برخی از طرفداران براوو ضربه دعوت او را به اخراج می شود و پس از شبکه قطع روابط با Stassi, کریستن Doute, حداکثر Boyens و برت Caprioni برای گذشته خود را با نژاد غیر حساس اظهارات. Stassi, 31 و کریستن, 37, به طور خاص از کار اخراج شدند پس از سابق costar ایمان Stowers نشان داد آنها گزارش خود را به پلیس برای جرایم او مرتکب نشده در سال 2018 است. در حالی که Jax نیز توهین آمیز توییتهایی دربارهی ایمان است که پس از مطرح, براوو هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در مورد وضعیت خود را در نشان می دهد.

"من فقط فکر می کنم این منصفانه نیست که دو نفر که بسیار بزرگ بر روی پلت فرم خود و بهره مندی از پلت فرم از طریق چیزی شبیه به این به نفع خود و هر کس دیگری بهره مند شوند چرا که آنها با بهره گیری قادر بودن به زمان را برای خود و یادگیری در آموزش های خود ،" ایمان 31 گفت: ما به طور انحصاری در اوایل این ماه. "من فکر می کنم وجود دارد افراد دیگر است که باید تحصیل کرده و همچنین از آنجا که آنها ساخته شده برخی از خیلی دیوانه اشتباهات و گفت: برخی از دیوانه — حتی اشتباهات. آنها فقط گفت: برخی از چیزهای وحشتناک است. ... من فکر می کنم [Jax] یک پت در پشت بسیاری است. اما من فکر می کنم که اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهید برای دو نفر, آنها باید آن را انجام دهید برای برخی از افراد دیگر نیز هست."

چند Vanderpump قوانین فن حساب باید اشاره کرد که Randall بود که در Jax و بریتنی ژوئن 2019 عروسی به تازگی unfollowed او را در Instagram. Jax فقط اضافه کردن X شریک کسب و کار — و عروسی officiate — Lance Bass نیز فاصله خود را از واقعیت ،

"او از دست خواهد داد. من نمی بینم براوو نگه داشتن او" نوازنده گفت: در "روزانه Popcast" پادکست در دوشنبه 15 ژوئن. "من احساس می کنم به زودی این کار انجام خواهد شد."

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de