راشل لیندسی آدرس هانا قهوه ای عذرخواهی برای استفاده از N-Word

لیسانس آلوم راشل لیندسی صحبت کردن در مورد هانا قهوه ای's عذرخواهی پس از او خواند N-word در یک Instagram Live ر

توسط KETABKHOOOON در 29 اردیبهشت 1399

لیسانس آلوم راشل لیندسی صحبت کردن در مورد هانا قهوه ای's عذرخواهی پس از او خواند N-word در یک Instagram Live روز شنبه, مارس 16 و به او گفت که پیروان "شما نمی توانید مردم را عبور" برای استفاده از این لکه دار کردن.

وکیل, 35, خواسته طرفداران به بهانه ظاهر او چون او فقط می خواهم بدست در Peloton "به انتشار برخی از تنش" و "استرس" قبل از رفتن در خود Instagram Live on یکشنبه, مارس 17.

'Bachelorette' Alum Rachel Lindsay Slams Hannah Brown's Apology for Using the N-Word
راشل لیندسی و هانا قهوه ای اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر; جان Salangsang/شاتر

"من از آنها بدم میاید که من باید برای انجام این کار. من می خواستم هرگز به صحبت در این است. من می خواستم هرگز به هر چیزی می گویند. من راستش خسته از احساس مثل من باید به صحبت می کنند زیرا مردم دیگر نمی خواهد" لیندسی گفت:, و اضافه کرد که او "شخصا به جرم آنچه انجام شد."

همانطور که قبلا گزارش شده قهوه ای, 25, بود, تلاش برای به یاد داشته باشید یک Infinite رقص به آهنگ "راک استار" توسط DaBaby و سنگ اول چند کلمه — که شامل N-کلمه — در زندگی او در شنبه شب و در ابتدا اصرار داشت که او فکر نمی کنم او می گفت: کلمه قبل از ارسال عذرخواهی پس از انتقاد از طرفداران و نام توسط لیسانس کشور Bekah مارتینز.

لیندسی توضیح داد که پس از بیدار شدن از خواب "به یک دسته از پیام های" او رسیده به این ملکه زیبایی سابق به طور مستقیم به اجازه دهید او را می دانم که او "شخصا صدمه دیده و جرم است."

"من فکر کردم به من اجازه چالش این فرد به استفاده از پلت فرم خود را' از آنجا که شب گذشته آن را در راه های مختلف, بنابراین اجازه دهید من به چالش کشیدن آنها را به استفاده از آن را در راه بهتر, راست?" او گفت:. "شاید این یک اشتباه بود شاید آنها درک نمی کنند, قصد, پشت, آن, بنابراین اجازه دهید من به آنها این فرصت را به در حال حاضر درست است که اشتباه است."

اما به جای رفتن در Instagram خودش و دادن شخصی عذرخواهی به عنوان لیندسی امیدوار بود قهوه ای ارسال یک پیام نوشته شده در Instagram داستان که در آن او متعهد "من قول می دهم برای انجام بهتر."

"این آسان برای ایجاد یک بیانیه آن را آسان برای مخفی کردن در پشت کلمات, اما زمانی که شما به اندازه کافی جسورانه به می گویند N-word بر روی دوربین خود را در پلت فرم ... سپس شما باید به اندازه کافی جسورانه به استفاده از صورت خود را بر روی دوربین و عذر خواهی در راه همان است که شما گفته کلمه" فصل 13 لیسانس ادامه داد. "من نه بی اعتبار عذرخواهی من فقط گفت: ما نمی توانیم مردم را پاس برای این. شما باید برای نگه داشتن مردم پاسخگو برای آنچه آنها انجام می دهند."

"سیاه و سفید غیر مردم باید احساس خوب گفت که کلمه تکرار می کنم غیر سیاه مردم باید احساس خوب گفت که کلمه n--r شما نمی گویند آن را بر روی تلویزیون شما نمی گویند آن در رادیو و شما نمی گویند آن را در مقابل سیاه و سفید خود را, دوست," لیندسی گفت. "اگر دلیل شما نمی گویند آن را دلیل این که شما احساس ناراحت کننده باید دلیل شما نمی گویند آن را در خصوصی یا در اطراف خود دوستان است. شاید شما نباید آواز خواندن همراه."

"دلیل من برای انجام این کار این است چون من می خواهم برای آموزش مردم در کلمه و شما را تشویق به نگه داشتن مردم پاسخگو," او به این نتیجه رسیدند. "اگر شما احساس می کنید جرم و یا شما احساس می کنید ستم نمی دهد آنها را پاس نگه دارید و آنها را مسئول آنچه که آنها انجام داد و این چیزی است که من امروز. اگر شما در حال رفتن به ستایش کسی که به صورت صادقانه و جسورانه و اجازه آن را تمام و سپس شما را به نگه داشتن آنها را زمانی که آنها آن را انجام نمی بیش از یک بحث وضعیت به خصوص یکی است که آنها ایجاد می شود. من غمگین است که من تا به حال به انجام امروز. من نمی خواهم به آن را انجام دهد و من می خواهم همه را به بهتر و بهتر انجام دهید. و با شب بخیر."

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است. آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن