راهول گاندی خواستار مودی به بیرون آمدن از 'پنهان' به هند-چین تشدید تنش

عکس: فایلکنگره حزب رهبر راهول گاندی خواست نارندرا نخست وزیر هند به بیرون آمدن از 'پنهان' و ملت به اعتماد به

توسط KETABKHOOOON در 28 خرداد 1399
عکس: فایل

کنگره حزب رهبر راهول گاندی خواست نارندرا نخست وزیر هند به بیرون آمدن از 'پنهان' و ملت به اعتماد به نفس بیش هند و چین 'خشونت آمیز صورت خاموش' در Ladakh.

"چرا PM سکوت ؟ به همین دلیل است که او پنهان شده ؟ به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است. چگونه جرات چین کشتن سربازان ما? چگونه جرات آنها را زمین ما" او هنوز توییتی.

حداقل 20 سربازان هندی کشته شدند در Galwan ولی در Ladakh پس از "خشونت face-off" در گرفت در شب دوشنبه گزارش رسانه های هندی روز سه شنبه به نقل از ارتش.

با توجه به آنی هر دو طرف 'رها' پس از 17 هندی نیروهای نظامی مجروح شدند. مجروح شدن سربازان "در معرض درجه حرارت های زیر صفر در ارتفاع بالا زمین را در برابر صدمات خود را" آنی گفته بود. این به ارمغان آورد و مرگ و میر از قبل از گزارش سه به 20.

ساعت مودی تا کنون نگه داشته و مادر بیش از این حادثه منجر به خشم و مخالفت در هند و تماس از احزاب مخالف خواست به BJP دولت به ملت به اعتماد به نفس به آنچه اتفاق افتاده در منطقه مورد مناقشه.

پکن را متهم هند از عبور از مرز 'حمله به پرسنل'

چین در پاسخ به هند گفته است متهم هند نیروهای نظامی از عبور از مرز مورد مناقشه میان دو کشور گزارش شده اند.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian سرزنش هندی سربازان عبور از مرزی دو بار در روز دوشنبه "تحریک و حمله به پرسنل چینی در نتیجه جدی فیزیکی درگیری بین نیروهای مرزی دو طرف".

پکن تسلیم شده است "تظاهرات قوی و جدی تضمینی" به دهلی نو, او گفت:.

"ما یک بار دیگر رسما درخواست طرف هند به دنبال اجماع شدت تنظیم خط مقدم آن نیروهای نظامی و نه عبور از خط نیست هم بزنید تا مشکلات و یا ایجاد یک طرفه حرکت می کند که ممکن است پیچیده و مهم" پرس تراست هند به نقل از Lijian عنوان کرد و گفت.

او افزود: "چین و هند طرف توافق کردند که برای حل و فصل دو جانبه مسائل از طریق گفت و گو به سهولت از مرز وضعیت و حفظ صلح و آرامش در مناطق مرزی."

'طرف چین نیز متحمل تلفات در برخورد'

Editor-in-chief چینی انتشار جهانی بار گرفته بود به توییتر و نشان داد که طرف چینی نیز دچار تلفات در Galwan ولی برخورد.

"بر اساس آنچه که من می دانم طرف چین نیز متحمل تلفات در Galwan ولی برخورد فیزیکی. من می خواهم به سمت هند نمی تواند مغرور و بد تعبیر کردن چین داری به عنوان ضعیف است. چین نمی خواهند به برخورد با هند اما ما نمی توانیم به آن ترس" او تا به حال هنوز توییتی.

پاکستان از نزدیک نظارت بر هند وضعیت با چین: قریشی

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی گفت: در پاسخ به مرز درگیری میان جهان دو پرجمعیت ترین کشور جهان است که پاکستان "از نزدیک نظارت بر" وضعیت.

صحبت کردن در ژئونیوز برنامه "روضه Steve Khanzada کی Sath", قریشی گفت: مسئولیت تشدید تنش در مناقشه منطقه لاداخ در خط کنترل واقعی (لاک) با چین دراز مستقیما با هند است که "باید احداث جاده" وجود دارد.

قریشی گفت: دیرینه درگیری میان دو همسایه ملل دیده می شود جنگ در سال 1962 و در حالی که هند تجاوز دوباره اوایل امروز "چین با استفاده از مکانیسم های موجود برای حل و فصل اوضاع از طریق مذاکرات و استراتژی".

"هند ادامه داد و سعی کرد به انعطاف پذیری عضلات خود را; آن را برای اولین بار قابل مشاهده ضرب و شتم و در حال حاضر 20 نفر از نیروهای آن کشته شده اند" وزیر امور خارجه گفته بود. که شماره او هشدار داد, می تواند افزایش یابد و همچنین با توجه به در مورد وضعیت.

تشریح رفتار خود به عنوان یک مانع استراتژیک منطقه ای و روابط او گفت: هند بود martyring کشمیری با شلیک در سراسر خط کنترل (LoC) دارای قفل شاخ با چین در لاک زدن را آغاز کرده است در تضاد با نپال با استفاده از تابعیت (متمم) قانون 2019 و ناراحت بنگلادش با تماس شهروندان خود را "موریانه" و مسائل را با سریلانکا است.

مردم کنجکاو در مورد هند سیاست خارجی او اضافه کرد که این کشور "تبدیل شده است جدا شده".

قریشی گفت: هند ساخته شده امنی ها و همکاری های منطقه ای (سارک) فروم ناکارآمد و هیچ کشور همسایه است که با این حال روابط خوب است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب